Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (TV seriál)

• Japonsko

攻殻機動隊 STAND ALONE COMPLEX

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

Animovaný / Akční / Sci-Fi / Thriller

Japonsko, 2002–2005, 21 h 40 min (Minutáž: 25 min)

Předloha:

Masamune Širó (komiks)

Jóko Kanno

Akio Ócuka, Acuko Tanaka, Kóiči Jamadera, Ken Narita, Šin'ičiró Miki, Robert Axelrod, Tóru Šinagawa, Daran Norris, Murphy Dunne, Kazuja Ičidžó, Akiko Jadžima, Tarusuke Šingaki, John Snyder, Eidži Sekiguči, Minami Takajama, Hideo Išikawa, Kjóko Hikami, Džódži Nakata, Fumihiko Tačiki, Hiroši Janaka, Kóiči Kitamura, Daisuke Góri, Osamu Saka, Jasunori Macumoto, Minoru Inaba, Kenta Mijake, Naoki Makišima, Gara Takašima, Jasuhiro Fudžiwara, Nobujuki Hijama, Ako Majama, Rjó Kamon, Jósuke Akimoto, Takehiro Murozono, Kódži Išii, Sakiko Tamagawa, Juzuru Fudžimoto, Kijojuki Janada, Júdži Kiši, Takehiro Kojama, Júko Kaida, Jumi Kakazu, Miju Irino, Asuka Tani'i, Naomi Kusumi, Micuaki Hošino, Kósei Hirota, Širó Saitó, Tecuja Iwanaga, Šihori Niwa, Micuaki Madono, Eri Sendai, Júdži Mikimoto, Akiko Hiramacu, Kjósei Cukui, Takkó Išimori, Hideo Watanabe, Micuru Ogata, Rjúdži Saikači, Hiroši Ito, Jutaka Nakano, Rjúnosuke Óbajaši, Tóru Ókawa, Sajuri Sadaoka, Makoto Aoki, Keidžin Okuda, Kacumi Čó, Šúhei Sakaguči, Jódži Ueda, Ken'iči Močizuki, Taimei Suzuki, Tomoko Išimura, Tošihiko Nakadžima, Wataru Takagi, Júdži Ueda, Jošiko Sakakibara, Tecuo Mizutori, Óki Sugijama, Rikija Kojama, Makoto Jasumura, Jasuo Muramacu, Megumi Hajašibara

Komentáře uživatele Utero k tomuto TV seriálu

Miluju oba dva filmy. Ten první je jasně nejlepší anime film co jsem kdy viděl a vím, že lepší už neuvidim. Jsem rád, že jsem se konečně dokopal na shlédnutí Stand Alone Complex. Mám za sebou první sérii a ikdyž mě seriál zdaleka nedostal v takovém měřítku jako oba filmy, užil jsem si to! Do desáté epizody jsou epizody spíše průměrné, ale od desáté (mimochodem opravdu vynikající thriller) se seriál rozjede a nabídne spoustu skvělých zápletek a záporáků v čele s Vysmátým mužem, který provází celou první sérii. Stálo to za to a těším se na druhou sérii!(26.6.2010)

Nádhera. Podle mě o dost lepší než první série. Lepší záporák (Gouda), lepší zápletka (uprchlíci), zajímavější nové postavy (Kuze, premiérka,..) a stejně dobrý opening! Druhá série především nabízí více temnoty a propracovanější děje jednotlivých epizod. Potěší především epizody zabívající se minulostí členů ze sekce 9 (Hlavně ta z Majorčina dětství byla snad tou nejlepší epizodou z celé série) Nelze než maximálně doporučit!(30.8.2010)