Reklama

Reklama

Rychle a nemožně

  • Francie 3 jours max (více)
Trailer 1

Nemotorný, ale dobrácký policista Rayane zjistí, že jeho babičku unesl mexický drogový kartel. Teď má tři dny na doručení astronomického výkupného. Se svými parťáky se coby neohrožený mstitel, akorát že vůbec, vydává na šílenou misi napříč Francií, Abú Dhabí i mexickou džunglí, aby ji zachránil. Nemilosrdný boj s časem začíná. (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (8)

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele

Na film jsem šel naslepo ve volném dni aniž bych zjišťoval, o čem je, a to zejména proto, že dvojka Lacheau a Boudali jsou záruka kvality a proto, že francouzské filmy jsou i několik měsíců nedostupné ke stažení, takže kino je jediná možnost. Výsledek dopadl přesně dle očekávání - plnohodnotná parodie vykrádající Indiana Jonese, 96 hodin, Rychle a zběsile, Baby driver, Terminátora a mnoho dalších áček, která sice utíká rychle, zkratkovitě a velmi bezmyšlenkovitě a rozhodně nejde o žádný filmový must-see, ale na druhou stranu já prostě tyhle lidi zbožňuju, protože dostávají do kin i tyhle béčka, ze kterých jde vidět jejich láska k filmům a smysl pro scénu a svým způsobem i ten levný a jednoduchý styl se mi vlastně líbí, protože dokazuje, že stačí být dostatečně vytrvalý a dělat věci s láskou a i tahle banda dětinských přátel může hrdě reprezentovat Francii ve světovém měřítku a bořit kina. Humor je skvělý, některé scénky jsou klenoty a herecky je to oukej jako vždy, nicméně tahle skupinka má ale na kontě i lepší kousky, takže komu nevadí čekat měsíce na domácí projekci, klidně bych vydržel. ()

Pierre 

všechny recenze uživatele

Rychle a nemožné do diváka valí v nemožně velké kadenci super parodický střelený humor, kde snad v každé situaci nechybí fór na odlehčení, a i když to víte, tak o to větší to je možná sranda. Příběh bych asi nepřevyprávěl, ale musíme zachránit babičku, která vystupuje v Reality Show (BTW: Spal jsem s tvojí babičkou?:D), dva kámoši si vymění sestry a tak dále. Bezva uvolněný úlet. ()

Reklama

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Známa partia okolo Boudaliho a Lacheau dali dohromady opäť jednu akčnú komédiu, ktorá vďaka nevypracovanejšiemu príbehu patrí medzi  tých slabších. Síce napodobnenie a parodovanie niektorých známych blockbusterov (ako to spomína aj užívateľ SpeedyCZ) – medzi inými Terminátor 3, Mission: Impossible – Ghost Protocol, Indiana Jones I a II a Taken – dokážu do určitej mieri vyčariť úsmev, ale nemajú dostatočnú silu. Najväčší problém je až v príliš detinskom a nevypracovanom scenári. Osobné hodnotenie: 67% (**) ()

SpeedyCZ 

všechny recenze uživatele

Policista Rayane je opět v akci. Tentokrát musí zachránit svou babičku ze spárů obávaného mexického kartelu tím, že šéfovi gangu donese dva smaragdy s magickou mocí. Narozdíl od prvního dílu musím konstatovat, že dvojka není natolik vtipná a nosná, aby spolehlivě pokryla 90 minut stopáže. První půlka filmu funguje velmi slušně, druhá už o něco méně. Film nicméně zdařile paroduje řadu známých amerických filmů jako je Terminátor, Indiana Jones, M:I apod. Fifiho banda si vybrala slabší chvilku, ale věřím, že u dalšího filmu budou opět na špici. ()

necisty 

všechny recenze uživatele

Trochu s těžkým srdcem, ale přesto tomuto nemůžu dát 4 hvězdy jako jiným bráškům od této bandy. Prostě tentokrát trochu slabší, než obvykle. Chápu, že si chtějí střihnout i trošku jiný žánr než klasické bláznivé komedie a rozhodně se jim spoustu záběrů a hlavně těch akčních povedlo, ale takové jsme už v jiných filmech viděli a lepší. Od vás chci tunu přepálených vtipů a těch tu bylo méně. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama