Reklama

Reklama

Rychle a nemožně

  • Francie 3 jours max (více)
Trailer 1

Nemotorný, ale dobrácký policista Rayane zjistí, že jeho babičku unesl mexický drogový kartel. Teď má tři dny na doručení astronomického výkupného. Se svými parťáky se coby neohrožený mstitel, akorát že vůbec, vydává na šílenou misi napříč Francií, Abú Dhabí i mexickou džunglí, aby ji zachránil. Nemilosrdný boj s časem začíná. (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (7)

SpeedyCZ 

všechny recenze uživatele

Policista Rayane je opět v akci. Tentokrát musí zachránit svou babičku ze spárů obávaného mexického kartelu tím, že šéfovi gangu donese dva smaragdy s magickou mocí. Narozdíl od prvního dílu musím konstatovat, že dvojka není natolik vtipná a nosná, aby spolehlivě pokryla 90 minut stopáže. První půlka filmu funguje velmi slušně, druhá už o něco méně. Film nicméně zdařile paroduje řadu známých amerických filmů jako je Terminátor, Indiana Jones, M:I apod. Fifiho banda si vybrala slabší chvilku, ale věřím, že u dalšího filmu budou opět na špici. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Známa partia okolo Boudaliho a Lacheau dali dohromady opäť jednu akčnú komédiu, ktorá vďaka nevypracovanejšiemu príbehu patrí medzi  tých slabších. Síce napodobnenie a parodovanie niektorých známych blockbusterov (ako to spomína aj užívateľ SpeedyCZ) – medzi inými Terminátor 3, Mission: Impossible – Ghost Protocol, Indiana Jones I a II a Taken – dokážu do určitej mieri vyčariť úsmev, ale nemajú dostatočnú silu. Najväčší problém je až v príliš detinskom a nevypracovanom scenári. Osobné hodnotenie: 67% (**) ()

Reklama

Pierre 

všechny recenze uživatele

Rychle a nemožné do diváka valí v nemožně velké kadenci super parodický střelený humor, kde snad v každé situaci nechybí fór na odlehčení, a i když to víte, tak o to větší to je možná sranda. Příběh bych asi nepřevyprávěl, ale musíme zachránit babičku, která vystupuje v Reality Show (BTW: Spal jsem s tvojí babičkou?:D), dva kámoši si vymění sestry a tak dále. Bezva uvolněný úlet. ()

VelkyMrB 

všechny recenze uživatele

S Francouzi se poslední dobou utrhl pytel. Tato nabušená akční komedie na steroidech je bránici ničící nakopávač. Jo, prostě né jednou jsem v kinosále umíral smíchy. Tarek Boudali je prostě a jednoduše prostý a jednoduchý génius. Film je naprosto a geniálně předvídatelný, ale ničemu to neubírá. Spíš naopak. I když tušíte co se přesně stane (pokud máte dobrý přehled v kinematografii), tak nejste vůbec zklamáni tím co přijde. Odkazy na jiné filmy jsou snad v každé scéně. Rychle a zběsile, 96 hodin, Indiana Jones, Mission Impossible, Terminátor a tak bych mohl pokračovat do nekonečna. Film neoplývá genialitou, ale stupiditou a to dnešní doba potřebuje. Už jsme přesycený filmy, které se snaží dávat až moc velký smysl, komiksovky už nemůžeme vystát a mnohovesmír je absolutně všude. Rychle a nemožně je přesně ten film na, který se vyplatí jít s kamarády do kina. Jednu hvězdičku, tedy ubírám za scénu se zombie, která mi přišla z celého filmu nejslabší. ()

necisty 

všechny recenze uživatele

Trochu s těžkým srdcem, ale přesto tomuto nemůžu dát 4 hvězdy jako jiným bráškům od této bandy. Prostě tentokrát trochu slabší, než obvykle. Chápu, že si chtějí střihnout i trošku jiný žánr než klasické bláznivé komedie a rozhodně se jim spoustu záběrů a hlavně těch akčních povedlo, ale takové jsme už v jiných filmech viděli a lepší. Od vás chci tunu přepálených vtipů a těch tu bylo méně. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama