• Djkoma
  **

  Whoopi Goldberg jede a v podstatě vtipně nereálný příběh se veze v jejích černých vlasech a nekonečném úsměvu. V mnohém tu je cítit Sestra v akci, ale Whoopi je prostě svá a tak dokáže jinak obyčejnou komedii vytáhnout aspoň o kus výše. Bohužel na vše nestačí, takže jako pouhá oddechovka ano, jako něco víc, ani náhodou:). Ohledně basketu vede a filmovému světu vládne Coach Carter.(2.11.2009)

 • kingik
  odpad!

  Sotva jsem tuhle komedii ze sportovního prostředí dokoukal. Whoopi Goldberg a vše kolem ní bylo tak nesnesitelné, až to bolelo. Film, potažmo komedie o basketbalovém týmu NY Knicks neslibovala pro mě nic, než si odškrtnout další položku ve svém seznamu filmů. Jenže je to ještě horší, než jsem čekal. Goldberg hraje fanynku týmu, která se dostane k trénování týmu NBA!!! Kdo tohle vymyslel, je opravdu magor. To už je snažší hodit si trojku s Theronkou, Foxicí a Heardovkou, než komandovat tým dvoumetrových habánů. A ten film se opravdu tváří tak, jakoby se tohle mohlo stát. Pochopitelně mně bylo jedno, jestli tým vyhraje nebo nevyhraje. Hlavně jsem si přál konec. Horší film se jen tak nenajde. 0%(13.6.2012)

 • Derek
  **

  pozrene opat po rokoch (prvy raz som to videl v kine, ako zakladkari sme hravali basketbal tak som si komediu z prostredia nba nenechal ujst). whoopi bola zaciatkom 90tok na vrchole popularity (oskar za ducha a moderovanie ceremonialu tiez) a i vdaka nej je eddie ako tak uchadzajuca jednohubka slapajuca na popularite sportovych komedii ktore boli v kurze. bonusovy bod za mnozstvo skutocnych nba hviezd z tej doby (rodman ci vlade divac).(3.11.2018)

 • helloween93
  **

  Basket nemám rád, ale tahle komedie se dala zvládnout hlavně díky Whoopi Goldberg, která film táhne. Jinak vás příběh ničím nepřekvapí, tým namyšlených looserů, kteří se pod coachováním Whoopi postupně zvednou. Kamenem úrazu filmu je konec, kdy tým NY Nicks projde do play-off, z prodeje týmu sejde a film končí, takže příběh zůstal trochu na půli cesty. Proto ty 2*.(9.12.2018)

 • Jerris008
  **

  Whoopi mám celkem ráda, pokud nevřeští a neztrapňuje se, jelikož to se v tu chvíli stydím za ní, protože vím, že má na víc. To samé mě provázelo i tímto filmem, kdy ze začátku jsem se za ní styděla, ale postupně na sobě mákla a v závěru už to byla zase ta, kterou mám ráda. Film ale bohužel celkově nebaví, člověk se nezasměje a jen kouká a poslouchá samé klišé, takže dávám 2* za vzestup Whoopi během filmu.(1.10.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace