• lykan9
  ****

  Nevím ani proč, ale já prostě komedie 90´let s Whoopi Goldberg žeru. Jsou lehké, nenásilné a hlavně inteligentně vtipné. Hlavně si užívám témat nápravy slavných a bohatých náfuků, což se tady povedlo na výbornou. Mimo to, příběh se odehrává ve sportovním prostřední, což je také blízko mému srdci. Knicks prostě jedou.(12.12.2020)

 • kingik
  odpad!

  Sotva jsem tuhle komedii ze sportovního prostředí dokoukal. Whoopi Goldberg a vše kolem ní bylo tak nesnesitelné, až to bolelo. Film, potažmo komedie o basketbalovém týmu NY Knicks neslibovala pro mě nic, než si odškrtnout další položku ve svém seznamu filmů. Jenže je to ještě horší, než jsem čekal. Goldberg hraje fanynku týmu, která se dostane k trénování týmu NBA!!! Kdo tohle vymyslel, je opravdu magor. To už je snažší hodit si trojku s Theronkou, Foxicí a Heardovkou, než komandovat tým dvoumetrových habánů. A ten film se opravdu tváří tak, jakoby se tohle mohlo stát. Pochopitelně mně bylo jedno, jestli tým vyhraje nebo nevyhraje. Hlavně jsem si přál konec. Horší film se jen tak nenajde. 0%(13.6.2012)

 • Djkoma
  **

  Whoopi Goldberg jede a v podstatě vtipně nereálný příběh se veze v jejích černých vlasech a nekonečném úsměvu. V mnohém tu je cítit Sestra v akci, ale Whoopi je prostě svá a tak dokáže jinak obyčejnou komedii vytáhnout aspoň o kus výše. Bohužel na vše nestačí, takže jako pouhá oddechovka ano, jako něco víc, ani náhodou:). Ohledně basketu vede a filmovému světu vládne Coach Carter.(2.11.2009)

 • Jerris008
  **

  Whoopi mám celkem ráda, pokud nevřeští a neztrapňuje se, jelikož to se v tu chvíli stydím za ní, protože vím, že má na víc. To samé mě provázelo i tímto filmem, kdy ze začátku jsem se za ní styděla, ale postupně na sobě mákla a v závěru už to byla zase ta, kterou mám ráda. Film ale bohužel celkově nebaví, člověk se nezasměje a jen kouká a poslouchá samé klišé, takže dávám 2* za vzestup Whoopi během filmu.(1.10.2011)

 • helloween93
  **

  Basket nemám rád, ale tahle komedie se dala zvládnout hlavně díky Whoopi Goldberg, která film táhne. Jinak vás příběh ničím nepřekvapí, tým namyšlených looserů, kteří se pod coachováním Whoopi postupně zvednou. Kamenem úrazu filmu je konec, kdy tým NY Nicks projde do play-off, z prodeje týmu sejde a film končí, takže příběh zůstal trochu na půli cesty. Proto ty 2*.(9.12.2018)