Bubblegum Crisis: Tokio 2040 (TV seriál)

• japonský

バブルガムクライシス TOKYO2040

• japonský

Bubblegum Crisis: Tokyo 2040

Bubblegum Crisis: Tokyo 2040

Akční / Animovaný / Sci-Fi

Japonsko, 1998, 26x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

V remaku nám koncept epizodických dílů nahradil souvislý příběh. Plus. S hudbou je to horší. Mínus. Delší výskyt postav na obrazovce umožnil jejich lepší profilování. Plus. Kontinuální příběh s sebou přinesl i natahovací filleroidní díly (ne přímo fillery). Minus. Celkově stejné hodnocení jako originál. Lepší ***.(17.12.2007)

Centrální dějová linie procházející celým seriálem je příjemnou změnou oproti původní verzi, bohužel je to jediná věc, v čem má remake navrch. Zcela totiž postrádá stylovost svého předchůdce, na vině bude asi především hudba, která hrála v původním seriálu důležitou roli, ale zde je spíše nevýrazná. Celkem mě ale překvapil závěr seriálu, pár dílů před koncem jsem se obával nějakého banálního zakončení, tvůrcům se ale povedl náramně. Škoda jen, že cesta, která k němu vedla, nebyla až tak oslnivá.(16.1.2008)