Ecchi plné sexy děv s dobře tvarovanou hrudí a nepříliš skrývajícími oblečky, to přesně je Steel Angel Kurumi. Steel Angels jsou neuvěřitelně silné bojové stroje v podobě sličných dívek. Kurumi, jednu z nich, ukrývá jistá tajná laboratoř, do které se jednoho dne vplíží dospívající chlapec Nakahito právě chvíli před útokem armády na tuto laboratoř. Během destrukce labu se neaktivní Kurumi sesune tak šťastně, že její rty dopadnou na rty Nakahitovy. Polibek Kurumi nejen aktivuje, ale také připoutá nezlomnou láskou k chlapci. Ten se stává, ať chce nebo nechce, i jejím pánem. Armáda má však o využití Kurumi jiné představy. (Subjektiv)

Subjektiv

Prsatá hrdinka s chováním malého fracka, snad jen s výjimkou chování sexuálního, kde se pro změnu projevuje jako naivní žárlivá nymfička? Tak to není nic pro mě. Když k tomu přidáme další prsatou hrdinku, infantilní humor, další o něco méně prsatou hrdinku (zato méně oblečenou), nevinného puberťáčka, nějaké ty prsaté či méně oblečené hrdinky, banální příběh, kterému chybí hlubší myšlenka, chlípného staříka a na konec spolu necháme bojovat prsatou hrdinku proti hrdince v přiléhavém oblečku (mám pocit, že je taky prsatá, jak jinak), tak dostaneme tohle anime. Typické ecchi, ve kterém bohužel nefunguje humor. Já se tedy zasmál jen párkrát. Pokud chcete mermomocí sledovat odhalené animované dívčí vnady, užít si pantsushotů atd., koukněte se spíš na Dokuro-chan, případně ještě třebas na Mahoromatic. Hrdinky nejsou možná tak pěkně nakreslené a tak ňadraté jako Kurumi a spol., ale více pobaví. Prsa jsou jistě úžasná, ale nejenom prsy živ je člověk (pro kojence tenhle seriál určen není). Pro prsa dávám jednu hvězdičku. Ale je to o prsa! ()