Reklama

Reklama

Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi

  • Japonsko Gekijouban Sylvanian Families: Freya kara no Okurimono (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Za vysokými horami a hustými lesy se rozprostírá vesnička Sylvania. A v ní žijí Sylvanian Families. Tyto roztomilé zvířecí postavičky původem z Japonska si oblíbily děti po celém světě a okamžitě se staly globálním fenoménem. Nejsou to však běžné hračky. Mají svá jména i narozeniny, bydlí ve stylových domech obklopených přírodou a žijí život plný lásky a porozumění. Každý obyvatel vesnice má své poslání a svůj jedinečný příběh, což ze Sylvanie dělá více než jen obyčejný pohádkový svět. A v něm žije i hlavní hrdinka filmu Freya, přátelská králičí holčička, která ráda pořádá párty pro ostatní děti, všem ráda pomáhá, a proto nesmí nikde chybět.
Ve vesnici Sylvania se blíží každoroční festival, a zatímco jsou všichni nadšeni a připravují své festivalové kousky, Freya má problém. V den festivalu má její maminka narozeniny a ona vůbec netuší, jaký jí dát dárek. A k tomu ještě dostala důležitý úkol vybrat Strom roku, hlavní událost festivalu. Podaří se Freye vše zvládnout? Jaký dárek by měla mamince dát? A který strom je ten nejhezčí? (Bohemia MP)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (2)

VelkyMrB 

všechny recenze uživatele

Za vysutými horami a CTRL C, CTRL V lesy se rozestírá plísnička Sýrvánie. A v ní živoří Slávia Famílie. Tyto (ne)roztomilé démonní kreatury původem z Tsunamilandu si oblíbily degeneráti po celé kouliZemi a bezpochyby se staly mentálním fenoménememe. Nejsou to však běžné hnačky. Mají svá výrobní označení a vytvořeniny, hnijou ve stülových budkách obklíčených příhodou a přežívají scénář plný frašky a neporozumění. Každý obyvatel věznice má své předvolání a svůj příběh, což ze Silvie dělá více než jen neobyčejnou Bolševickou utopii. A v ní hnije i pohlavní hrdinka filmu FreJa, přátelská káličí díftka, tvrdý pořadatel hard párty pro další degeneranty, všem ráda (ne)pomáha a proto nesmí nikde chybět. Ve vinici Slivka se plíží každonoční fesťák a zatím co jsou všichni na houbách a připravují své fesťácké výjevy, FreJa má u Hustona problém. V den pařby má její kopie +size velikost nerozeniny a ona nemá vůbec šajna, jakou jí dát zbytečnost. A ktomu ještě dostala veledůležitou misi vybrat Klacek roku, úhlavní událost soaré. Aby té vášně nebylo málo, v průběhu příprav na tu velkou hlínu se přiřítí liščí pfítel, pohazovač koulí aka Peďák Pepek námořník, který své bystré vočko z FreJi zpustí jen v blízkosti dětského hřiště. Nepodaří se FreJe vše ovládnout? Jakou krabici by měla klonu dát? A která kláda je ta nejhezčí? To vše se dozvíte v tomto dětí do dvou let udivujícím, degeneráty přitahujícím, evropský trh šokujícím, hračky draze prodávajícím, děti nad deset let strašícím, nervovou tkáň ničícím, těžké prachy vydělávajícím, rozum nepobírajícím majstrstüku Tsunamiwoodské kinematografie. Teď trochu seriozity na závěr. Jakýkoliv nezdegenerovaný tvor na táto planetě co ovládá inteligenci na úrovni teorie mysli musí uznat, že toto zhovadilovské monstrum není vhodné jak pro dědi, tak pro novorozeňata. Jediní kdo z tohohle análního znásilnění kinematografie má radost jsou členové Al-Káidy, protože dostaly perfektní prostředek na mučení, poněvadž každý člen jednotky Navy SEALs bude žadonit o smrt upálením benzínem s pneumatikou na hlavě, než aby sledoval tyto japonské výrůstky těžké degenerace. ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama