poster

Gun Smith Cats (TV seriál)

 • japonský

  ガンスミス キャッツ

 • anglický

  Gunsmith Cats

Animovaný / Akční / Komedie / Krimi

Japonsko, 1995, 3x29 min

Režie:

Takeši Mori
 • Tomihiro
  *****

  Dívky mají rádi zbraně, čím větší, tím lepší! Rally Vincent, 19 let, výborná střelkyně a expertka na střelné zbraně, majitelka obchodu se zbraněmi v Chicagu, ve volných chvílích si přivydělává jako lovkyně odměn. May Hopkins, 18 let, odbornice v oblasti výbušnin a trhavin, společnice Rally jak v obchodu tak v lovení zločinců. Anime na základě mangy Kenichi Sonodu. Příběh se točí okolo nelegálního obchodu se zbraněmi do kterého se dívky zapletou. A když se do toho ještě přidá elitní ruská agentka Nataša Radinová, začíná být opravdu horko. Žádné osudové drama ve stylu Crying Freemana se nekoná, Gunsmith Cats jedou v odlehčeném stylu který kombinuje humor a akci do pohodového koktejlu. A nesmí chybět naleštěné Shelby GT500! Jediné co zamrzí, že nevznikl plnohodnotný seriál, tyhle holky si ho zaslouží. Pak nezbývá než si pustit spin-off Riding Bean, o profesionálním nájemném řidiči, jehož zásadou je cokoliv, pro kohokoliv, kdykoliv a kamkoliv.(21.10.2013)

 • Pafnuc
  **

  Slabé.(1.6.2016)

 • Valigar
  ****

  Nádherné akční anime "drsné školy" a ladných křivek krásných slečen. Od velkých očí, přes zbraně, politiku a senátory, rusky mluvící mužo ženy až po ňadra v podprsence, které vidíte díky roztržené blůzce hlavní hrdinky, to jsou Gun smith Cats.(14.7.2006)

 • 3 AM Code
  ***

  Pri sledovani tehle miniserie sem mel chvilema neodbitny deja-vu pocit, ze vratili doby kdy bezeli serialy jaku Kojak, Hunter atd. Jak hudebni motivy tak celkovy feel je proste inspirovany tou zvlastni vlnou starsich americky krimiserialu. No a na to je naroubovana story o dvou majitelkach gun-shopu, dobrych poldech, krivych poldech, ulisnych politicich a mafianech co si najimaj hitmany z bejvaly KGB . Takhle to mozna z ni celkem zabavne, ale pravda je ze Gunsmith Cats nejsou nic moc. Asi tak jako kdyz se ve 4 odpoledne rozplacnete pred televizi s epizodou ..Huntera/Kojaka/atd (+ nejake ty japonske specificnosti). Dalsi den uz proste nebudete vedet o cem to presne bylo.(3.9.2008)

 • liquido26
  ****

  Vůbec to nebylo špatné. Gunsmith Cats skutečně hodně připomínají americké detektivky 70. a 80. let, pouze místo Huntera nebo Drsného Harryho tu máme dvě drsné lolitky, které vedou obchod se zbraněmi a stejnou měrou jako o zbraně se starají i o to, co si vezmou na sebe, nebo jestli mají zašpiněné boty. Po krku jim jde mužatka assasinka z KGB v neprůstřelným plášti. S Gunsmith Cats si určitě užijete hodně akce, krví se tu taky nešetří a hlavně je to sranda.(28.2.2009)

 • - Hlavní hrdinky v tomto japonském manga hitu preferují zbraně ČZ75. (Valsadora)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace