poster

Love Hina Again

 • Japonsko

  ラブひな Again

 • USA

  Love Hina Again

Animovaný / Drama / Komedie / Romantický

Japonsko, 2002, 3x30 min

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • Idaho
  **

  Nevím sice proč je ve zdejší databázi OVA uvedeno hned dvakrát, ale budiž. Největší mínus: celý seriál Love Hina ve skutečnosti končí až tímto OVA!!! Nejde tedy o nějakou nástavbu, jak by se snad mohlo zdát. Animace je oproti seriálu o pořádný kus níže. Největší plus: konečně to skončilo, uff... 30 %(22.2.2007)

 • Subjektiv
  *

  V tuto chvíli už jsem vážně trpěl... Celé to milostné a taky mé trápení se dalo odstřelit během jednoho dílu, ale místo toho byla přivedena na scénu další postava. Celá tahle legrácka začala ve mně vyvolávat podobné pocity jako Beverly Hills 90210. Dám tedy i podobné hodnocení. Vystříhat z celé Love Hiny to nejlepší, dal bych tři, možná i čtyři. Ale za tenhle závěr, který mohl nastat už na konci TV série, i na konci obou speciálů, dávám lepší 1.(11.3.2007)

 • LordSnape
  ***

  Nová postava je po pravdě zvláštní. Ale na druhou stranu jsem byl rád, že se vše konečně vyřešilo. Už vím kdo komu dal svůj slib a Keitaro už nevypadá jako ten malý, obrýlený chudáček z původní série. Naru se už taky konečně vzpamatovala a vyjevila Keitarovi své city. No nebýt té horší animace a kýčovitému konci, tak bych dal o bod víc. Smůla. 5/10(17.10.2007)

 • Hees
  ***

  No tak konečne koniec?.Posledné 3 diely, ktoré sú ukončením celého príbehu okolo Keitara a jeho harému dievčat, ktoré ho majú radi.Zbytočným predlžovaním a vytvorením nového príbehu aby sa séria predĺžila o ďalšie diely rozhodne love hina again trpí ale napriek tomu to nie je až taká pohroma.Keď sme sa nedozvedeli ako sa Love hina končí skôr dozvedeli sme sa to aspoň teraz v týchto dieloch.Pre mňa je najlepší Christmas special.Toto je zo zatvorenými očami (lebo je to o kúsok horšie) na úrovni druhej polovice pôvodnej Love hiny (druhej polovice čiže od dielov 13 vyššie).(14.11.2009)

 • VeverkaLesni
  ***

  Love Hinu sem vzdycky mohla a i pokracovani se mi libilo.(1.8.2014)

 • lord-artoo
  *

  Po úžasném seriálu a ještě lepších speciálech, přichází neuvěřitelně zmřšenej spin-off. Trochu mi to připomíná nové epizody Star Wars - člověk má tendenci dělat, že neexistují. TOTAL FAIL!(10.9.2013)

 • 3KAVKY
  **

  Stejně hloupé jako celá série i se speciály. Nesnížím tedy hodnocení. Sestra Keitara byla opravdu postavou naroubovanou, aby to měli tvůrci jak utnout, což se jim nakonec povedlo a já jim jsem za to vděčný. Pozn.: Než se příště podívám na nějaký seriál, musím si přečíst, co se tady o něm píše.(17.7.2010)