poster

Slayers Next (TV seriál)

 • japonský

  スレイヤーズ NEXT

 • anglický

  Slayers Next

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 1996, 26x22 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

 • Marius
  ****

  Pokračovanie Slayerov sa nesie znova v komediálnom duchu a stretnete tu starých známych, Linu, Gourryho, Ameliu, Zelgadisa a Sylphiel ku ktorým sa pridáva aj "Mystic priest" Xellos a čarodejnica Martina Navratilova (nekecám ! ) ktorá má s Linou nevyrovnané účty. Vynikajúca zábava na jesenné daždivé večery.....(11.10.2004)

 • Jeoffrey
  *****

  Musím souhlasit s většinou, přestože jsem první sérii za sebe neměl příliš co vytnout a perfektně jsem si jí užil, tak druhá série je skutečně ještě lepší. Kromě staré party, která mě nezklamala přibyli nové vedlejší postavy a tentokrát autoři vybrali opravdu skvělou partičku podivných charakterů a tak se Xellos se svými tajemstvími a Martina se svým Zoamelgustarem velice rychle začlenila do tohohle bláznivého rybníčku a docela často měli ve spoustě gagů i hlavní roli. Zkrátka co se týká humoru, bylo to opět perfektní. Příběh byl obzvláště v druhé polovině o něco dynamičtější než v prvním sérii a romantické zakončení byla lehká třešnička na dortu. Když to sečtu pro mě zážitek veskrze dokonalý a jsem zvědavý, zda bude kvalitativní vzestup pokračovat dále...(4.1.2015)

 • Genryuusai
  *****

  Jak to tak ve světě anime bývá, pokračování Slayerů je lepší než první řada. Ze začátku to vypadalo dost stejně - bavil mě prakticky jen Zelgadis a už sem si říkal, že to na víc jak 4* nemá, ale když se ke konci dostal Xellos víc ke slovu a vůbec se urychlil děj, začalo to být o úroveň lepší. A nakonec i ta Maritna byla celkem ok...(29.2.2008)

 • Zumongar
  *****

  Pokračování Slayers... no, stojím si za názorem, že první série je nejlepší, u této série už mám několik výhrad. Hodně mi vadil Xellos (ale jen v této sérii, v Slayers Try ho mám rád...), časté zesměšňování Zelgadise a přehnaný konec. Když to ale vynechám, jedná se opět o velkou zábavu, která vás neupustí.(6.5.2009)

 • LordSnape
  *****

  Druhá série Slayers je minimálně o třídu výš jak ta první. Můžou za to hlavně skvělé vedlejší postavy (Xellos, Martina a pak i Zangulus) a skvělý příběh s prostou ale vynikající zápletkou, kde se až na samotném konci dovzvíte kdo to vlastně všechno tak chytře naplánoval. Opět je tu plno vypečených gagů, situačního humoru a v poslední epizodě i trocha té romantiky. Nemůžu jinak! 9/10(15.10.2007)

 • Losik
  *****

  Druhá řada Slayers je dokonce o třídu lepší než první série! Vpitpnější, napínavější a i trochu romatiky nakonec:). Příběh pozvedly hlavně nové vedlejší postavy. Jinak platí to samé co pro první sérii.(7.6.2009)

 • Petus
  *****

  Lina zůstala úplně stejná a díky bohu za to, protože je to úplně stejná prča jako první série a závěrečné rozuzlení .... OU to fakt stojí za to.(18.11.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace