Reklama

Reklama

Epizody(26)

Recenze (7)

Marius 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pokračovanie Slayerov sa nesie znova v komediálnom duchu a stretnete tu starých známych, Linu, Gourryho, Ameliu, Zelgadisa a Sylphiel ku ktorým sa pridáva aj "Mystic priest" Xellos a čarodejnica Martina Navratilova (nekecám ! ) ktorá má s Linou nevyrovnané účty. Vynikajúca zábava na jesenné daždivé večery..... ()

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Musím souhlasit s většinou, přestože jsem první sérii za sebe neměl příliš co vytnout a perfektně jsem si jí užil, tak druhá série je skutečně ještě lepší. Kromě staré party, která mě nezklamala přibyli nové vedlejší postavy a tentokrát autoři vybrali opravdu skvělou partičku podivných charakterů a tak se Xellos se svými tajemstvími a Martina se svým Zoamelgustarem velice rychle začlenila do tohohle bláznivého rybníčku a docela často měli ve spoustě gagů i hlavní roli. Zkrátka co se týká humoru, bylo to opět perfektní. Příběh byl obzvláště v druhé polovině o něco dynamičtější než v prvním sérii a romantické zakončení byla lehká třešnička na dortu. Když to sečtu pro mě zážitek veskrze dokonalý a jsem zvědavý, zda bude kvalitativní vzestup pokračovat dále... 9,5/10 ()

Reklama

Genryuusai 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jak to tak ve světě anime bývá, pokračování Slayerů je lepší než první řada. Ze začátku to vypadalo dost stejně - bavil mě prakticky jen Zelgadis a už sem si říkal, že to na víc jak 4* nemá, ale když se ke konci dostal Xellos víc ke slovu a vůbec se urychlil děj, začalo to být o úroveň lepší. A nakonec i ta Maritna byla celkem ok... ()

LordSnape 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhá série Slayers je minimálně o třídu výš jak ta první. Můžou za to hlavně skvělé vedlejší postavy (Xellos, Martina a pak i Zangulus) a skvělý příběh s prostou ale vynikající zápletkou, kde se až na samotném konci dovzvíte kdo to vlastně všechno tak chytře naplánoval. Opět je tu plno vypečených gagů, situačního humoru a v poslední epizodě i trocha té romantiky. Nemůžu jinak! 9/10 ()

Zumongar 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pokračování Slayers... no, stojím si za názorem, že první série je nejlepší, u této série už mám několik výhrad. Hodně mi vadil Xellos (ale jen v této sérii, v Slayers Try ho mám rád...), časté zesměšňování Zelgadise a přehnaný konec. Když to ale vynechám, jedná se opět o velkou zábavu, která vás neupustí. ()

Reklama

Reklama