poster

Pozarowisko (TV film)

Komedie / Horor / Thriller

Polsko, 1968, 29 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

  • eraserhead666
    ***

    Když si hrajete s ohněm, spálíte se. Když pokoušíte osud, může k němu, nakonec i z vaší svobodné vůle, dojít. Pozarowisko je lehce komediálním psychologickým hororem o tak trochu švihlé rodince, která se i díky pověstem a povídačkám z původního vyhýbání se a střežení před ohněm stane na ohni psychicky závislá. Původně obezřetní lidé se postupně promění v tak trochu chorobné žháře a pyromany. 2,5*(4.8.2010)

  • gumli
    ***

    Poľský krátky film,ktorý trvá necelú polhodinu.Podľa poviedky Stefana Grabinskeho.Čítal som aj poviedku,mimochodom vyšla celá zbierka poviedok v českom jazyku minulý rok od Stefana Grabinskeho.Rozdiel je len v tom,že v poviedke na rozdiel od filmu nie ani trochu humoru a tento krátky film je zase celý robený skôr ako komédia.Ináč rodinka ktorá si postavila dom na pozemku,kde už domy boli a zhoreli,bola poriadne drbnuta.Dom si postavili aj napriek varovaniu.A stali sa od hrania sa s ohňom úplne závislí,no a dopadli tak ako dopadli.Zo začiatku boli veľmi opatrný,ale mánia je mánia.(27.1.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace