Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Film z televizního cyklu hororových a sci-fi povídek „Opowieści niezwykle“. Kamnář, stavějící u vypravěče komín, vypráví neobyčejnou historku, k níž došlo před lety. Jistý Rojecki se při svém neochvějném racionalismu vysmíval všem předsudkům a pověrám. Proto se rozhodl postavit si dům na místě častých požárů. Pro všechny případy však nechal dům postavit z nehořlavých materiálů a zajistil všechna protipožární opatření. Po nastěhování však Rojecki a jeho rodina časem sami začali pokoušet osud… (eraserhead666)

(více)

Recenze (3)

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Když si hrajete s ohněm, spálíte se. Když pokoušíte osud, může k němu, nakonec i z vaší svobodné vůle, dojít. Pozarowisko je lehce komediálním psychologickým hororem o tak trochu švihlé rodince, která se i díky pověstem a povídačkám z původního vyhýbání se a střežení před ohněm stane na ohni psychicky závislá. Původně obezřetní lidé se postupně promění v tak trochu chorobné žháře a pyromany. 2,5* ()

gumli 

všechny recenze uživatele

Poľský krátky film,ktorý trvá necelú polhodinu.Podľa poviedky Stefana Grabinskeho.Čítal som aj poviedku,mimochodom vyšla celá zbierka poviedok v českom jazyku minulý rok od Stefana Grabinskeho.Rozdiel je len v tom,že v poviedke na rozdiel od filmu nie ani trochu humoru a tento krátky film je zase celý robený skôr ako komédia.Ináč rodinka ktorá si postavila dom na pozemku,kde už domy boli a zhoreli,bola poriadne drbnuta.Dom si postavili aj napriek varovaniu.A stali sa od hrania sa s ohňom úplne závislí,no a dopadli tak ako dopadli.Zo začiatku boli veľmi opatrný,ale mánia je mánia. ()

Reklama

Reklama