• Campbell
  ***

  Nejdříve bych chtěl poznamenat RIP LEE budeš nám chybět. Teď k samotnému filmu. Film je bohužel průměrnou komedií o chlápkovy co zjistí že je syn Drákuly a tak je tu plno blbých nápadů. Samotný Lee je sice zábavný a sem tam dokáže nahnat strach, a scéna kde je jakoby špatná scéna byla parádní ale bohužel jeho syn je jen běhání a zmatení. Není nijak moc zábavný a spíše je to jen křeč. Horor moc nečekejte spíše takovou odlehčenou komedii na nedělní odpoledne.(12.6.2015)

 • italka63
  ***

  Byla to tedy slátanina, to jo, ale pár perliček bylo vtipných. Viděno vzduchem pŕes ostnaté dráty hraničního pásma.(28.2.2018)

 • darkrobyk
  ***

  Před drahně lety jsem viděl tuhle bláznivou komedii. Tehdy jsem žil, ohledně upírských filmů, hrabětem Draculou v podání Ch.Lee, a tudíž jsem se na film velmi těšil. Nu, temný gotický horror se nekonal. Francouzi! To spíše jižněji u Italů by se ho člověk dočkal. Nevím, jak bych hodnotil dnes, ale v době normalizace mne velmi pobavila mimo jiné scéna, kdy upír je zlikvidován pomocí kříže vytvořeného srpem a kladivem....francouzskými komunisty....tyhle perly nám přinášela sousední TV ZDF, to byly časy....zaplaťbůh, že už je to všechno pryč!(17.8.2010)