Hrabě Dracula a jeho syn prchají z tehdy komunistického Rumunska. Snaží se dostat do západní Evropy, protože čekají lepší a snazší příležitosti k lovu. Místo toho se hrabě stane hvězdou reklamy na zubní pastu a jeho syn nočním hlídačem. Všechno se zdá být perfektní, než otci představí svou novou přítelkyni. Toho ale nezajímá její krása, nýbrž její krev. (topr harley)

italka63

Byla to tedy slátanina, to jo, ale pár perliček bylo vtipných. Viděno vzduchem pŕes ostnaté dráty hraničního pásma. ()

Campbell

Nejdříve bych chtěl poznamenat RIP LEE budeš nám chybět. Teď k samotnému filmu. Film je bohužel průměrnou komedií o chlápkovy co zjistí že je syn Drákuly a tak je tu plno blbých nápadů. Samotný Lee je sice zábavný a sem tam dokáže nahnat strach, a scéna kde je jakoby špatná scéna byla parádní ale bohužel jeho syn je jen běhání a zmatení. Není nijak moc zábavný a spíše je to jen křeč. Horor moc nečekejte spíše takovou odlehčenou komedii na nedělní odpoledne. ()

darkrobyk

Před drahně lety jsem viděl tuhle bláznivou komedii. Tehdy jsem žil, ohledně upírských filmů, hrabětem Draculou v podání Ch.Lee, a tudíž jsem se na film velmi těšil. Nu, temný gotický horror se nekonal. Francouzi! To spíše jižněji u Italů by se ho člověk dočkal. Nevím, jak bych hodnotil dnes, ale v době normalizace mne velmi pobavila mimo jiné scéna, kdy upír je zlikvidován pomocí kříže vytvořeného srpem a kladivem....francouzskými komunisty....tyhle perly nám přinášela sousední TV ZDF, to byly časy....zaplaťbůh, že už je to všechno pryč! ()