Reklama

Reklama

Hrabě Dracula a jeho 116 let mladý syn nedobrovolně opouštějí svůj komunisty zabavený hrad v Rumunsku. Ukryti v rakvích, prchají do civilizované Evropy, kde starý hrabě tuší obrovské spousty prvotřídní krve. Ale Osud řídí i cesty krvežíznivých: hrabě se stává hvězdou v reklamách na zubní pasty, syn se zřekne rodinné tradice a pracuje jako noční hlídač. Ke štěstí mu stačí průměrný plat a nadprůměrná dívka. Dívka — krev a mlíko. Jenže když tuhle dívku uvidí otec, mlíko ho nezajímá... Takže: otče, braň se! (Lucernafilm Video)

(více)

Recenze (3)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Před drahně lety jsem viděl tuhle bláznivou komedii. Tehdy jsem žil, ohledně upírských filmů, hrabětem Draculou v podání Ch.Lee, a tudíž jsem se na film velmi těšil. Nu, temný gotický horror se nekonal. Francouzi! To spíše jižněji u Italů by se ho člověk dočkal. Nevím, jak bych hodnotil dnes, ale v době normalizace mne velmi pobavila mimo jiné scéna, kdy upír je zlikvidován pomocí kříže vytvořeného srpem a kladivem....francouzskými komunisty....tyhle perly nám přinášela sousední TV ZDF, to byly časy....zaplaťbůh, že už je to všechno pryč! ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Nejdříve bych chtěl poznamenat RIP LEE budeš nám chybět. Teď k samotnému filmu. Film je bohužel průměrnou komedií o chlápkovy co zjistí že je syn Drákuly a tak je tu plno blbých nápadů. Samotný Lee je sice zábavný a sem tam dokáže nahnat strach, a scéna kde je jakoby špatná scéna byla parádní ale bohužel jeho syn je jen běhání a zmatení. Není nijak moc zábavný a spíše je to jen křeč. Horor moc nečekejte spíše takovou odlehčenou komedii na nedělní odpoledne. ()

Reklama

italka63 

všechny recenze uživatele

Byla to tedy slátanina, to jo, ale pár perliček bylo vtipných. Viděno vzduchem pŕes ostnaté dráty hraničního pásma. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama