Reklama

Reklama

Medvídek Pú: Krev a med II

  • Velká Británie Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 (více)
Trailer 1

Medvídek Pú a Prasátko jsou zpět a tentokrát se k jejich pomstě přidávají i Tygr a Sova! Od masakru ve Stokorcovém lese uplynulo pět měsíců. Kryštůfek Robin navštěvuje psychologa a snaží se vyrovnat s hrůznými událostmi. Mezitím pátrací tým marně pátrá po domnělých příšerách v lese a nic nenachází, takže Kryštůfkovi Robinovi už nikdo moc nevěří. Psycholog se během terapeutických sezení snaží vyvolat vzpomínky z dětství, kdy si Kryštůfek Robin vzpomene na své páté narozeniny, což je výchozím bodem pomsty zvířat. (Vertigo International)

(více)

Recenze (49)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

První díl jsem díky hrozivému hodnocení skipnul, ale dvojce jsem tedy díky spokojenějším ohlasům dal šanci a rozhodně neurazilo. Je to teda strašný béčkový brak, kde děj neexistuje, postavy bez sympatie a vizuálně je to pořád oproti konkurenci neoslnivé, byť je to alespoň snesitelné, ale jestli teda něco stojí za chválu, tak masky! ( Kryštof Robin vypadá fakt parádně) a gore!  kde především v závěrečné třetině na discotéce se rozjedou takové jatka, že jsem byl velmi mile překvapen. Občas ještě diváka vyděsí hrozivým CGI ( oheň, kyselina), ale většinou jde o praktické efekty a takový uřezávání hlav pěkným ženským působilo obstojně. ( zapíchnutí ruky do chřtánu taktéž působivé) některým fatalitám se rozhodně nemůže upřít kreativita a fanouškovský zápal, takže za tohle plusy nahoru. Kdo tedy chce brakovitý slasher s Focusem na Gore, kde nic jiného bohužel nefunguje, tak uražený nebude, kdo má vyšší nároky, tak může vynechat. Škoda, že se to bere až moc vážně, kdyby film podali odlehčenou formou, přidali hlášky i nějaké ty hot slečny, které by ukázaly kozy, myslím, že výsledný dojem by byl příjemnější, protože na nic víc se tvůrci totiž nezmůžou.6/10. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Rhys Waterfield si ide svoju pesničku a po recesistickej jednotke, prichádza s pokračovaním, ktoré je síce po dejovej stránke tak nejak menej drbnuté a snaží sa tomu dať nejaký ten príbeh s pointou, no čo divák docení ďaleko viac, je vyšší budget, ktorý sa odrazil najmä na lepšej kvalite gore, pričom nič viac nič menej, od tohto snímku očakávať neradno. No a tohto roku sa dočkáme aj hororovej verzie s milovanou "Bambi" s podtitulom: "Bambi: The Reckoning", ktorú sa Waterfield rozhodol zacvakať z vlastného vrecka. Tak sa teda nechajme prekvapiť, či pôjde o totožnú sračku pre úzkoprofilové publikum, ako je táto, alebo tentokrát bude obohatená aj o skutočný scenár, ktorý by navyše dokázali pochopiť aj retardovaní voliči žobrajúcich "Demokratov". Jednotke som dal tri, dvojka je lepšia a tak prihodím, lebo takýchto variácií na krvavé "fairy-tale" rozhodne veľa nie je. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Včera som si pozrel anglický snímok "Medvedík Pú: Krv a med" (Winnie-the-Pooh: Blood and Honey), ktorý v roku 2023 zrežíroval podľa vlastného scenára filmár Rhys Frake Waterfield. Potvrdil som si ním svoju teóriu, že Medvedík Pú nebola žiadna roztomilá, dobrosrdečná postavička, ale choromyselný, šialený, vražedný netvor. Napriek tomu, že to má veľmi nízke hodnotenie som sa pri tom nenudil. Dal som tomu dve hviezdičky. Bol to béčkový slasher horrorový bizár. Preto som ihneď siahol po druhej časti, ktorú Waterfield natočil v roku 2024. A keďže už som zhruba vedel, čo od toho čakať, tak som si to aj celkom fajn užil. Dej sa odohráva pár mesiacov po udalostiach, ktoré sú zachytené v prvom filme. Vyšinutý medveď Pú znova rozpútal svoje brutálne vražedné besnenie a ja tomu tento krát dám tri hviezdičky. Titul "Medvedík Pú: Krv a med 2" (Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2) je sequel, ktorý predčil pôvodný snímok. *** ()

Wacoslav1 odpad!

všechny recenze uživatele

Tak totok úplně nechápu. Jednička byla totálně imbecilní odpad což tu naštěstí většina normálních hodnotících uznala, ale z nějakýho pro mě nepochopitelnýho důvodu to něco vydělalo a tak mohla vzniknout dvojka která sice je na první pohled dražší, ale na druhou stranu o to víc tu vynikne to totální neumětelství toho stejnýho tvůrčího týmu kterej ani vyšší budget v tomto případě nespasí. Tady se prostě někdo snaží působit hrozně vtipně a cool a zároveň neotřele jako u podobných kousků z víc požehnaných starších let, ale zoufale se to nedaří. V době mýho hodnocení dvojka naprosto nelogicky v červených číslech, ale počítám, že to časem spadne tam kam to patří a zatím to asi hodnotili lidi co ujíždí na dobrým materiálu kterej bohužel nemám k dispozici. Za mě každopádně stejnej odpad jako první díl a omlouvám se předem za komentář k týhle sračce. Chtěl jsem původně svojí dnešní triumfální komentářovou session zakončit grandiózní recenzí k Občanské válce na který jsem byl dneska po Uherským roce v kině, ale sorry zejtra je taky den a dneska už to ve svým současným rozpoložení asi nedám. Že je Medvídek Pú krev a med pěknej žumpoidní zmrd ze kterýho nevyjde ani prd tak na to vem jed.0% ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Tak tohle mne příjemně překvapilo a skoro se mi nechce věřit, že za filmem stojí stejný tým, jako za jedničkou. Navíc R. Waterfield produkuje, režíruje i píše nejbrakovější filmy špatné po všech stránkách. Což, jak se zdá, neodradí náročné diváky, co tu pak fňukají. Jinak - je to slasher, a pokud někdo od tohoto žánru čeká něco jiného, než bohapustou vyvražďovačku, pak může litovat jen sám sebe. Po formální stránce výborné - kamera, hudba i speciální efekty. OK, občas byla vidět gumová maska nebo ručička, ale jako celek skvělá připomínka zlatých 80. let. Některé scény jsou až poetické - dívčina na diskotéce lapená do želez a následně proměněná v atomy byla jak z básně nejlepšího dekadentního veršotepce. Pokud jednička byla jen lacinou legráckou, pak dvojka jde mnohem dál. Jednak vysvětluje, odkud se vzali Pú a jeho kamarádi, a druhak je hlavním motivem rodinné drama. Odkaz na - možný spoiler - doktora Moreaua není špatný. A co mě rozhodně potěšilo, že film hraje na vážnou notu (tedy pokud se člověk neválí smíchy při trhání hlav a rukou...to umlácení utrženou rukou jsem už někde viděl...) a že z toho nevznikla trapná taškařice. Skoro se těším na další díl... ()

DJ_bart 

všechny recenze uživatele

Hororovej bizárek pro všechny, kteří chtěli jako malí bydlet s Kryštůfkem Robinem u Stokorcového lesa. Není to tak amatérsky low-budgetový jak jednička, ba naopak – je to tak akorát béčková parodie stylizovaná do psychologickýho dramatu o (post)traumatu z dětství, kde se gorem, krví, násilím, medem, a nejdebilnějšími filmovými klišé fakt nešetří. Finále se navíc odehrává na raveu, takže co víc si od béčkovýho horroru přát. ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

3,14čovina jako první díl. Příběhově snad ještě větší debilita. Má to ale evidentně větší rozpočet což je znát především na gore stránce filmu. S čímž souvisí, že Pú a jeho kamarádíčci divákovi dopřáli celkem vysokej bodycount. Do kvalitní filmařina má tenhle film sice hodně daleko ale s tím se dalo tak nějak počítat. Takže se posaďte, dejte klidně mozku voraz a dopřejte si tuhle samoúčelnou vybíjenou. 3hvězdy. ()

Omnibus 

všechny recenze uživatele

Kyselinu sova bleje, co je to zas za pomeje?“ Vytáhnout dobráka Pú z dětských postýlek a nechat ho zdivočet v hororu? Pro někoho svatokrádež, pro nás zvrhlíky zajímavý nápad. Ovšem i velká výzva a scénáristická těžká kláda. Chce to nejmíň soudek invence a velkou plástev fantazie, též lásku k předloze a schopnost zvrhle využít povahové rysy zvířátek. Příklad? Mlsný Pú by vylizoval krev z misky, moudrá sova by hláškovala a cynicky glosovala probíhající gore scény, bojácné prasátko by se ukrývalo pod hromadou mrtvol, protože v lese uslyšelo dupat strašlivé Slonisko, zbrklý tygr by občas skočil i na Púa a tím nechtěně zachránil jeho oběť... Jenže to by neschopný Waterfield nesměl na značce Pú jen hloupě parazitovat a být až takový jouda, že si za jedničku Blood and Honey vysloužil hned pět Zlatých malin, m.j. za nejhorší film, nejhorší režii i scénář. Dvojku zdejší hororoví střevožrouti sežvýkali už spokojeně, ačkoli scénář očividně znovu napsal Ijáček, s kamerou skákal Tygr a stříhal to Králík, asi ušima. Hvězdu pro Scotta Chamberse, toho (ne)dospělého Kryštůfka Robina jsem mu věřil. ()

Kudly4 

všechny recenze uživatele

O fous lepší, než první díl, co se týče kvality (stále ale nechybí hrozné CGI), o tři chlupy horší v zábavnosti. Jinak hezky názorná ukázka toho, jak je britská policie vtipná a hlavně k hovnu. To jen tak bokem. Některé mordy jsou tu hodně fajn, viz úvodní scéna s holčičím triem, kde lámání končetin bylo dost au a finální párty masakr, který je tou nejbrutálnější a nejpovedenější scénou z obou filmů. Ale pokud zrovna nestříkala krev, dost to nudilo a nebavilo. Když jsem si podrobně prohlídl, co tvůrci už mají na svém kontě, tak vlastně od dalších jejich Hororů, nic nelze očekávat, Pú, je hodně světlá výjimka. Bambi a Poohniverse, budou  opět v šedočerných číslech. Ale třeba se mýlím ... (299. hodnocení) ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Druhý díl zaznamenal zvýšení průměrného hodnocení o více než 100 %. Bohužel to v tomto případě znamená stále jen celkové hodnocení 52 % k dnešnímu dni. Já zaznamenal výrazné zvýšení rozpočtu, což se odráželo zejména na vyobrazení gore scén. V podstatě všechno mimo gore scény si ani nezaslouží, abych se nad tím pozastavoval. Narozdíl od prvního dílu si zde tvůrci pokoušejí hrát na nějaký děj. Ten je ovšem úplně katastrofální. Dialogy zřejmě napsal nějaký retard, který právě prodělal lobotomii. To se nedalo poslouchat, a tak jsem dialogům přestal po chvíli věnovat jakoukoli pozornost a vždy zbystřil až v době, kdy probíhaly nějaké vraždičky. Těch je zpočátku hodně a byl jsem překvapený a potěšený, že je tento díl opravdu lepší. Zklamáním bylo, že tento pocit za 15 minut odezněl. Akci vystřídá právě zmiňované extrémně nudné a natahované žvanění a pokus o to hrát si na nějaký děj. Až tedy na několik vraždících scén, které nejsou nijak zvlášť dobré, avšak neurazí, byl tento snímek odporná natahovaná nuda, jejíž sledování vám navozovalo pocit fyzické bolesti. Jediná cesta, jaká by v případě tohoto filmu dávala smysl by byla cesta absolutního bizáru a těch nejhrubších nechutností, kde by tvůrci zcela propustili uzdu fantazii a brutalitě, absolutně by si nelámali hlavu s dějem a jen sypali jednu šílenost za druhou. Poté by to mohlo fungovat a film by si našel své publikum. Takhle je to bohužel jen nepovedená a otravná pohádka pro děti. [20 %] ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Po slibném traileru jsem byl dost natěšený. Ano, po všech stránkách jistě lepší než jednička, ale takové té nešikovné poloamatérštiny a nedotaženosti scénáře se film pořád nezbavil. A že by srábek jako Kryštůfek vyřídil monstrum Púa sekerou? Pche. Nejvíc mě asi mrzelo, že detaily mordů si tvůrci často ulehčovali rychlým střihem, čímž si hodně usnadnili práci s triky. Pár skvělých gagů jsem už sice viděl jinde (umlátit někoho jeho vlastní utrženou rukou), ale víc bylo pro mě těch nových (vede utržení hlavy pastí na medvědy na řetězu a následné odpálení ji jako při baseballu). Jo a vsadil bych klidně pár stovek na to, že při vytváření vizuální podoby Púa se tvůrci hooodně inspirovali jistým pitbullem od jistých šílených Afrikánců. ()

maddy 

všechny recenze uživatele

Blood and Honey odpadového režiséra Rhysa Waterfielda, ktorý točí C-éčkové filmy ako Demonic Christmas Tree alebo Dinosaur Hotel akýmsi omylom minulý rok zablúdil do kín a ešte väčším omylom zarabil aj nejaké peniaze, takže si tento režisér povedal, že tých omylov je akosi málo a naservíroval nám pokračovanie, ktoré má síce o niečo väčší rozpočet, no rovnakých neschopákov za kamerou, aj pred ňou. Vo výsledku je síce dvojka oproti jednotke o niečo málo lepším filmov, ale to je ako keď máte akútny průjem štrvnásťkrát za deň a následne ho máte iba dvanásťkrát. Trochu poteší, ale stále poriadne na hovno. Takže sme dostali zase film, ktorému chýba akýkoľvek nadhľad a prvú hodinu sa berie neskutočne vážne a so všetkou serióznosťou servíruje príbeh o zmutuvanom Mackovi Pu, aby v záverečnej pol hodine ponúkol nejaké to gore s absolútne debilnými postavami. Toť celé. Ešte viac ako celý tento film ma však desí predstava, že dostaneme tzv. Poohniverse. Rhys Waterfield je fakt filmovým stelesnením grcu. CELKOVO: 2/10 ()

kobejn odpad!

všechny recenze uživatele

Žádnýho zlepšení jsem si teda nevšim, je to stejně, možná ještě víc, dementní jak ten první film. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele

Dvojka zatiaľ oslovila divákov viac a musím povedať že je kvalitnejšia najmä čo sa dejovej línie týka, inak je to nadpriemerný retro slasher so svojskými hrdinami. Jednotka padla v retro kine na retro stoličkách a mala to aj vďaka tejto atmosfére za štyri *, na dvojku v kine nejako nevychádzal čas čo je možno trochu škoda ale tie 4* zopakujem aj teraz. Bez nejakých ďalších spojlerov skrátka potrebuje pozrieť sa na sériu trošku s nadhľadom a fanúšik béčkových hororov bude spokojný. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Jednička byla retardovaná, nedávala moc smysl a i přes přehršel násilí to byla docela nuda. Dvojka je retardovaná o něco méně, smysl nedává úplně stejně, ale je na ní přeci jen vidět větší rozpočet a nějakou záhadou je to asi o deset procent větší zábava. Prase vystřídal tygr a hlavně ve druhé polovině jsou to prakticky nekončící jatka, ale to je tak nějak všechno. Další díl už bude beze mě…30% ()

Sludger 

všechny recenze uživatele

Nečakal som, že to poviem, ale musím uznať, že to bolo dobré. Po až študentskej a vyložene nekvalitnej jednotke získali tvorcovia, pre mňa nepochopiteľne, oveľa väčší rozpočet, napísali scenár, ktorý obsahuje celkom schopný príbeh a pozadie oblúd a natočili hotový gore manifest. Film je nekompromisný slasher s brutálnymi vraždami, dravým tempo hneď od začiatku. Je to totálne mäso a špinavosť najväčšieho kalibru a preto to oceňujem. Ako, áno dalo by sa kydať na postavy či logické zádrhely, no formou ako to predviedli, mi to neprekážalo. Takýto gore slasher sme tu dlho nemali a tento rok ho má šancu prekonať jedine Terrifier. Odporúčanie znie, vykašli sa na jednotku a rovno si daj túto druhú časť. Pokiaľ máš chuť po gore horore, Medvedík Pú ťa nakŕmi.! ()

MightyHal 

všechny recenze uživatele

Druhý díl si zaslouží pochvalu hlavně proto že se jedná opravdu o upgrade, a větší budget jde vidět všude. Jsou tu lepší masky, nasvícení, záběry a hlavně gore. Toho je tu poměrně dost a i když se tu občas praktické efekty střídají se CGI, tak se z většiny jedná o dost slušnou práci. Taky potěšilo to že “zvířátka” už mluví, škoda jen že tygřík který měl fajn hlášky tu byl jen chvilku. Taky zamrzelo to že se i dvojka bere vážně a tím zabijí zábavnost, protože v takovýmto filmu opravdu nechcete řešit drama vatu (dost to filmu škodilo). Proto i teda film má několik hodně hluchých míst (hlavne ta dramaticka pribehova linka, co proste nikoho nezajima). Jinak ale proste fajn trash ktery má chyby ale jedná se o výrazné zlepšení, TAK DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO NE? ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Tenhle díl trochu popírá jedničku dozvíme se zde , že Pú a ostatní nejsou zmutované zvířata, ale děcka co někdo unesl pro nějakého genetika ten na nich zkoušel zvířecí séra a oni zmutovali. Genetika pak zastřelil ten únosce a ty mutanti zůstali. Jinak navazujeme na jedničku Kryštůfek (horší herec než ten v jedničce) řekne  policii o vraždících mutantech ta mu nevěří a myslí si, že to udělal on. Někdo mu věří a vydá se ty mutanty hledat Pú se tak nemá kam schovat a vydává se vraždit do města. Zde vraždí opět prase ( je zde i vysvětleno jak přežilo jedničku  ) tygr (ten má jen jednu scénu bohužel) sova (ta má více scén ,ale taky je nevyužitá)  a opět hlavní Pú. Tenhle díl  přidal na brutalitě (scéna na diskotéce je boží masakr ) a celkově působí lépe než odpadní jednička. Co mě bohužel brání dát více hvězd je herec Kryštůfka co vypadá, že má vše na háku a to vysvětlení o tom genetikovi je podané nudným způsobem. Aha tak, že oni jsou nesmrtelní tak to může být i 50 dílů rovnou.  60 procent ()

jefff 

všechny recenze uživatele

První díl byl solidní shit, kde nefungovalo prakticky nic. Druhý díl je ale o poznání lepší kousek, který alespoň dokáže svou stupidností pobavit. Autoři si dokonce dali práci se scénářem, který je překvapivě docela fajn a mnohé vysvětluje, funguje i hudba a některé vraždy jsou opravdu brutální. Potěšilo i rozšíření původního monster týmu, a tak kromě Púa a prasátka tu máme i skvělou sovu a tygříka. Nejotřesnějším bodem je herec Scott Chambers v roli Kryštůfka - na Scary Movie by to stačilo, ale i v takto brakoidním hororu je jeho výkon bolestivou parodií na herectví. Když Kryštůfek bojuje se szlými sny a vzpomínkami nebo když mu teče z oka slza...no...to je prostě potřeba vidět. Hurá na třetí díl. ()

blackkocour 

všechny recenze uživatele

Kurva, tak se nám ten Puch-verze celkem rozjímá. Medvídek Si Ťin-pching Pú, Prasátko a kamarádi ze Stokurcového lesa byli v prvním díle takoví podrážděni. Teda po té co jich po několika letech navštívil Kája Mařík nebo Robin ze skupiny Kryštof, a jejich šavlozubé sekačky a kotoučové pily se jen trošilinku orosily, a ve dvojce nešetřej už ničím. A to myslím doslovně. Je z toho cítit větší rozpočet na umělé mrtvoly, více prasečí krve z Vodňanských sviňí, a dokonce jsem cítil že si tvůrci pohráli s nějakou tou pointou. No nic, ještě že letos dorazí další zmrvení animované klasiky Bambi a Miky Mause, a na torrentech jsem dokonce našel Cinderella Revenge, takže pohádky krom těch zaběhlých klišé a šťastným konci dostávají grády i pro dospělejší pervezáky a mastiče. Tahle gore-variace si nemůžu ani nenechám ujít. Pohádka o Maši a třech medvědech se pomali zvrhne na gangbang a jedné zlatovlásce. ()

Reklama

Reklama