pepo

priemerná akčná sci-fi na ktorej som radšej nerozmýšľal lebo by to hodne bolelo.za pár rokov televízna klasika ()

Phobia

Devět ministrů kultury z deseti doporučuje před sledováním "Jádra" vyjmout mozek a nechat ho 126 minut odpočívat ve formaldehydu. V případě neuposlechnutí hrozí vážné poškození zmíněného orgánu vlivem nadměrného množství peachovin ve scénáři. Hrozná falusovina, jakou nezachrání ani Hillary Swank, ale jako nenáročný relax k pobavení a zasmání to ujde. Pro hloupější děti dost možná i napínavá záležitost. 39% ()

lesumir

V letech, kdy se Jádro natáčelo vznikl velky boom s americkými blockbustery, takze se chteli asi svezt na vlně, ale nepovedlo se. Příjde mi to dost nepovedené a trošku i přestřelené, například velko scéna, když se raketoplán řítí k lešení a všichni utečou kromě jednoho dělíná, který svačí a má sluchátka. Nevím, ale tohle mi přišlo jak z... ()

kinej odpad!

Jeden z nejzbytečnějších hoollywoodských výblitků. Děj je stupidní, akce, jako třeba přistání raketoplánu, či devastace Říma jsou úplně trapné, nezáživné, neoriginální a jednoduše hloupé. Na to že se má jednat o trikový letní blockbuster má film dost slabou i trikovou stránku. Je to jen jeden z dalších tržních produktů bez jakýchkoliv ambic být nějak alespoň trošku dobrý. ()

juta

Jádro není špatný katastrofický snímek, dalo by se říci, že tu je všechno až moc nepravděpodobné, hlavně co se týče mašiny, která by se dokázala takto snadno provrtat až k jádru a ještě aby tu každou chvíli někdo zařval... Geoda nebyla špatná. :D ()

paascha odpad!

Tohle by snad nevymyslel ani Ed Wood. Nápad je zcela a totálně mimo zdravý rozum, toporný a debilní scénář podtrhly ještě topornější a patetické výkon herců 3. kategorie. Co mezi nimi dělá hilary Swank, to vůbec nechápu, ale ani kdyby byla ztrojená, tak tuhle megasračku nespasí. Uvěřit tomu, že se zastaví jádro a parta borců s jednou borkyní, nezbytným negrem, židem, teploušem,padouchem a hezounem se vydá vrtákem do nitra Země, aby ho čtyřma bombičkama /uff/ roztočila a po nezbytných zabitích a obětování se pro blaho a dobro a záchranu... se vratí velice pravděpodobným způsobem zpět - totiž divkou jízdou po magmatu až na dno moře :-))) -, uvěřit tomuhle, to jeden musí být po lobotomii. Ani dítě po mozkové obrně a amputaci mozku by to nešežralo, ani jako humor, natož jako vážný film ()

Shakers

Ja som sa u toho dobre bavil a celkom ma to zaujalo.Až na tie efekty ,ktoré boli miestami dosť umelé.Herci boli tiež dobrý ,hlavne Aaron Echhart.79% - 3* ()

Nikon

Je to zajímavé, jak se na některé filmy s průměrem k 80% (uznávajíc jejich kvalitu !) už poduhé nepodívám a na tuhle "ptákovinu" bych se podíval klidně znovu ....... fakt zábavné :) ()

Jacinda

Značně se vymykám zdejšímu průměru, ale na tomhle filmu fakt něco je. pomiňme teď zákony fyziky a nevšímejme si tradičních amerických vzorů. tenhle film má šťávu a i když se kokpit Vergilia houpe někdy jako žížala na vlasci, zamilujeme si spoustu herců (která sice umře, ale s tím se nedá nic dělat). Mezi nejlepší postavy určitě patří doktor Zimskey a Krysa. Stručně řečeno: tenhle film můžu a co mě opravdu dostává, je hláška: "Já vím, že to vypadá jako počítače. Jenomže nejsou" ()

forsberg

naprosto vyčerpávající recenzi najdete na dfens-cz.com, jen dodám, že Jádro se pro mne stalo čestným členem TOP10 v ( na CSFD neprávem opomíjené) kategorii Kouzlo nechtěného. Od bravurního přistání Hilary Swank až po finále s hackerem, který sežral všechnu počítačovou moudrost světa se nepřestanete královsky bavit. ()

Indiana

Nuda od začátku do konce, herci hrají nudně a jejich dialogy stojí mega za ....., vizuální stránka filmu je absolutně laciná....no prostě nezajímavý snímek, který si hraje na něco, na co nemá. ()

Hromino odpad!

100% čirý destilát filmové debility. Ochutnáte a přidušeni smíchy neusnete nejméně týden, pokud vůbec. ()

Stegr

40% - Vzpomněl jsem si, že jsem Jádro viděl jen proto, že na film teď běžely ukázky na nově a že kromě pár vizuálních vychytávek to za nic nestálo... :) ()

666teen

Vyvrtáme díru, vložíme přesně kalibrované jaderné bomby a....ejhle, máme tu variaci na Armabeton, jenže Hilary vypadá líp než Bruce. ()

Cappuccino

Béčko s klasicky vystavaným príbehom, slabými efektami a netradične známym obsadením. Ak pri sledovaní nebudeš premýšľať nad množstvom nezmyselností, môžeš pri filme príjemne vypnúť. ()

kingik

Rozhodně tohle scifi v sobě mělo velký potenciál a herecké obsazení to naznačovalo, ale v rukou podivného režiséra Jona Amiela, který byl pro tuhle látku vybrán zcela omylem, se tohle dílo proměnilo v dílo zkázy, především pro samotného diváka. Nuda, chaos a spousta nelogičností a scén vyvolávající salvy škodolibého smíchu se spolu se slabými triky podepsaly na tom, že tenhle film je vzorným příkladem, jak se nemají točit scifi filmy. 40% ()

Snorlax odpad!

Nechtěná komedie, která je tak pitomá, až se člověk prostě musí dívat, jelikož čeká, jaký vydařený kousek hlavní hrdinové opět předvedou. Sešli se mimořádně skvěle jednotní tvůrci, jeden blahoslavený vedle druhého. A nebyli chudí pouze duchem, ale i nápady a profesionalitou. ()

Legas

Klišé, žvásty o záchraně SVĚTA, vizuální efekty, klišé, žvásty o záchraně SVĚTA, vizuální efekty Prvních 20 minut jsem byl spokojen, dobře se bavil, vychutnával si vizuální efekty a těšil se ze zajímavého a napínavého příběhu. Potom jsem se ale dočkal jen nesnesitelného množství klišé a žvástů o záchraně SVĚTA. Na rozdíl od Armageddonu, který si sám ze sebe utahoval, to asi tvůrci Jádra mysleli vážně. Ale ten Golden bridge byl dobrej ;-) ()

IQ Tiqe

Tento film bych popsal stejnými slovy jako KevSpa, ale uberu hvězdičku za to, že je to z vědeckého hlediska naprostý nesmysl. ()