Colonist

Poslední dobou tak nějak zjišťuji, že mám na tyhle popcornáče slabost. Prostě mám nálady, kdy se chci uvolnit u nějakého takového katastrofického filmu. Vím, že to nejsou žádné skvosty, ale mají svou atmosféru, napětí, slušné herecké výkony a člověk se při nich skvěle uvolní, nemusí moc přemýšlet, ale zase to není tak špatný film, aby si člověk musel ťukat do čela. Čirá odpočinková zábava. Možná bych dal i slabé čtyři hvězdičky, ale ten návrat z hlubin zpět na povrch, to už bylo scénáristicky vážně ujeté. ()

Aleee89

Na tenhle film jsem se nijak netěšila, ale když už ho dávali, nahrála jsem si ho a pak se dívala. Opět mě štve, jako u všech katastrofických filmů, že ti blbí Amíci všechno vyřeší sami a spasí a zachrání svět. To už je nuda, ohrané, trapné. Taky jinak nemusím Hillary Swank, ta se mi moc nelíbí a v tomhle filmu to nebude jinak. Zápletka a její vyvrcholení bylo jasné už od první minuty, takže velké minus filmu je tohle. Ale na druhou stranu to zase moc nenudí, dívat se na film dá, je to místy i zábavné, takže celkově to nevyznívá tak katastroficky... ()

DonPedro

Hrdinná posádka nasedá zhruba v padesáté minutě do svého vrtáku a do té doby s přimhouřením oka nad některými nedopečenými triky v podstatě bezchybná zábava jde do kytek. Žánrová schémata najednou vadí, herci včetně Swankové a Karya jsou bezbarví jak stolní voda, z titulků se nedá odchytat co a hlavně proč ten který nešťastník právě provádí a nebýt scén odehrávajících se na zemském povrchu, bylo by vítězství nudy téměř absolutní. ()

kombajn

Jako fanda sci-fi musím říct, že větší ptákovinu jsem v roce 2003 neviděl a to jsem byl pilný a sledoval spoustu filmů. Armagedonovský hrdinný konec aneb s Amerikou na věčné časy. Totální ignorace fyzikálních zákonů. Jedna hvězdička za zničení Colosea a vcelku působivou scénu s ptáky (viva Hitchcock)... ()

Chen

Asi to mělo být v první řadě sci-fi, ale spíše to zavání komedií. Rozhodně jsem se častěji zasmál nad některými vtípky než udivoval nad vizuálními efekty. Možná i samotný příběh je k smíchu, i když to asi nebyl záměr. ()

marcek

Docela koukatelný katastrofický film. Nijak zvláštní děj, ale žádnej propádák. Takže co zbývá?? Průměrný průměr :) ()

Meridius

Jádrogeddon...nebo spíš Játrogeddon. I když neznám tenhle obor vědy, přišlo mi to dost debilní. Všechno zachraňujou ale super herci (hlavně Tucci), takže sem se tolik nenudil, tempo je taky fajn. ()

Martin741

Slusny katastroficky film, ale z priemeru nijako nevybocuje. Slusny scenar by som prepracoval, s hereckym osadenstvom spokojnost. 63 % ()

rakovnik

Nudné zdlouhavé katastrofické sci-fi o atomové natrucvrtačce, která má zachránit svět. Dívat se na tento film dá, ale opravdu musíte vypnout mozková centra. Skvělé a výstižné komentáře: Lima, kOCOUR, ještě lepší než film samotný je "recenze" Múví: The Kchór, na dfens-cz.com :-) ()

cariada

Skvělá scifi . Proč lítat do vesmíru ,když nezmáme ani svojí planetu pořádně. Naše jádro se zastavuje a svět začíná kolabovat. Vědci zkusí pomocí atomovek jádro zase rozhýbat. Sestrojí jakési vozítko co dokáže nákým paprskem rozbít zem. Samozřejmě nic se neobejde bez závad a problémů. A v záloze má vláda i plán B o kterém členům expedice nikdo nic neřekl mimo jednoho ,který to věděl. A znamenalo to jejich smrt. Naštěstí tu byl ještě jakýsi počítačový hacker co byl na povrchu a ten jim pomáhal. Snímek je to velice pěkný. Jediný co mě nešlo na rozum ,že výprava šla do akce pod vodou tím pádem musela dělat díry do mořského dna. Já nejsem žádný vědec nebo fyzik ,ale přece by do té díry po nich musela téci voda a když by se dostala až na lávu musel by nastat výbuch a tady jako by se tam nedostala ani kapka ,jako by tu díru po nich ten tunel někdo ucpal? ()

Nach

Nijak extra nepřekvapivá podávaná. Efekty se podařily, postavy jakž takž ujdou, ale příběh je bohužel nezajímavý. Filmaři se snažili, ale scénář vázl. Nelogické chování tu a tam se projeví a výsledek je pak o tom, že jsme u průměrného snímku, který mi stačí vidět jednou a více ho již nevyhledávám. Což je u katastrofického dramatu škoda. 60% ()

bourec

Po dlouhé době viděno,a přiznám se ,že moje úprava na tři hvězdy je to nejmenší zlo,který můžu tomuhle filmu udělat.Nejzajímavější část je ten začátek, i přes to,že je tam spousty nesmyslů.pak už začíná hrdinská část,přitažená za vlasy,a vlastně ani nijak dramatická,i přes důležitost(a nesmyslnost) poslání.Další ze slabot,která se mi dostala do sbírky.50%. ()

Crawler-D

Víc, než s čímkoliv jiným, jako s filmem Sunshine Dannyho Boyla je vidět omletost a hollywoodská (hloupá) stylizace. Takhle opravdu ne. ()

starbrejkr

Základní myšlenka filmu je vcelku slušná pakárna, přesto mě Jádro bavilo. Funguje na klasické šabloně katastrofických filmů, která mě prostě bere a jako strávení večera je to pro mě jednou za čas příjemná alternativa. Navíc role Stanley Tucciho je napsaná výborně a jeho závěrečné povídání do diktafonu nemá chybu. ()

DruidKarel

Tenhle film je jen napodobeninou úžasného Armageddonu. Když si ale vzpomenu na cestu do středu země, tak mě zamrazí, jaká je to trapnost. 2* ()

C0r0ner

Divím se relativně "vysokému" hodnocení tohoto filmu. Ač je celkem slušně obsazený, tak se ale jedná o příšernou sračku jak zpracováním, tak scénářem. Nabíledni je srovnání se Sunshine (dost podobný námět), které je lepší absolutně ve všem. Pravá americká patriotická demence. 30% ()

ic

Celý děj tohoto filmu je praktický stejný s dějem 14. dílu 7. řady hvězdné brány... mimochodem taky z roku 2003, jenže tady nejde o to kdo od koho opisoval ale spíše o to že je to tak na jeden díl seriálu a né na celej film. Zvláště tahle přiblblej film. ()