Jara.Cimrman.jr

"Přeskočil jsem opilost, mám rovnou kocovinu." Při mlhavé vzpomínce na zoufalé lovení informací z prázdné hlavy při maturitě z fyziky, se neodvážím ani odhadnout, jak moc velký nesmysl mi byl tímto snímkem naservírován. Nicméně jsem si jist, že jsem se až do začátku mise velmi dobře bavil. Mělo to spád, hláškovalo se, americké vlajky se netřepetaly ve větru, ale pak hrdinové nastoupili do rakety a bylo po zábavě. Je to škoda, protože roztočení zemského jádra mohlo být rozhodně více, než jen průměrnou sci-fi. ()

HateBreeder

No, pokud to srovnam s jinymi katastrofickymi filmy, tak je to dost podprumer - je to znacne neuveritelne - i kdyz se jedna o sci-fi, ale dejme tomu, herci nehrali spatne no nemeli prostor se predvest, takze po herecke strance to hodnotit nechci, ale dej, ten dej, nic zajimaveho - cely film byl predvidatelny, uplne vsechno, clovek ho ani nemusel videt, stacilo ho poslouchat a mohl si domyslet, co se na obrazovce zrovna odehrava. Ale originalni prvek vidim v tom, ze zatimco se vetsina "zachrancu sveta" vybira v raketoplanu nahoru do vesmiru, zde si nasi zachranci doluji cestu az k zemskemu jadru. Cert vi proc mi nesedel fakt, ze si jen tak brouzdali lavou a jejich masine se nic nestalo. Ale zase to nebyl zas tak spatny film a masovemu divakovi nabidl to co chtel videt. A Hillary Swank byla za palubni deskou tak sexy. ()

sud

Bůhví po kolikáté provařené téma o blížící se zkáze Zeměkoule a její udatné záchraně. Herecké výkony jsou tragické, pouze Tchéky Karyo odvádí svůj standart, ale nedostává mnoho prostoru. Hudba úplně blbá o úrovni triků se nebudu radši nijak rozepisovat. Kdyby v něm bylo více originality a trochu lepší herci (vždyť Hillary Swank zazářila v "Million Dolar Baby", ale to co tady předvedla?!), mohlo z toho být koukatelné, třeba i jednohubkové béčko. Takhle z toho vznikl paskvil a já se zase nechal pořádně napálit od TV Nova, když toto dílo prezentovala jako Megafilm. ()

paascha odpad!

Tohle by snad nevymyslel ani Ed Wood. Nápad je zcela a totálně mimo zdravý rozum, toporný a debilní scénář podtrhly ještě topornější a patetické výkon herců 3. kategorie. Co mezi nimi dělá hilary Swank, to vůbec nechápu, ale ani kdyby byla ztrojená, tak tuhle megasračku nespasí. Uvěřit tomu, že se zastaví jádro a parta borců s jednou borkyní, nezbytným negrem, židem, teploušem,padouchem a hezounem se vydá vrtákem do nitra Země, aby ho čtyřma bombičkama /uff/ roztočila a po nezbytných zabitích a obětování se pro blaho a dobro a záchranu... se vratí velice pravděpodobným způsobem zpět - totiž divkou jízdou po magmatu až na dno moře :-))) -, uvěřit tomuhle, to jeden musí být po lobotomii. Ani dítě po mozkové obrně a amputaci mozku by to nešežralo, ani jako humor, natož jako vážný film ()

kinej odpad!

Jeden z nejzbytečnějších hoollywoodských výblitků. Děj je stupidní, akce, jako třeba přistání raketoplánu, či devastace Říma jsou úplně trapné, nezáživné, neoriginální a jednoduše hloupé. Na to že se má jednat o trikový letní blockbuster má film dost slabou i trikovou stránku. Je to jen jeden z dalších tržních produktů bez jakýchkoliv ambic být nějak alespoň trošku dobrý. ()

• Když Josh (Aaron Eckhart) vysvětluje, co se bude dít s planetou, tak si vezme z mísy broskev. Ve skutečnosti se jedná o jablko, do kterého byla vložena pecka z broskve, jelikož žádná ze zakoupených broskví nebyla vhodná. (veronikajel)
  • Pokud se zaměříte lépe na Conrada Zimského, zjistíte, že někdy má snubní prsten a někdy ne. (DivX)
  • Ve scéně, kdy Josh (Aaron Eckhart) opaluje jablko, je po opálení černé. V další scéně je však neopálené. Ovšem při vhození jablka do sklenice s vodou je opět kompletně černé. (Marek.Handl)