V dobrém i zlém

• Česko

V časech dobrých i zlých

Honeymoon Academy

For Better or for Worse

V dobrom i zlom

Komedie

USA, 1990, 90 min

• Tommassi3

"Mám zpomalit ??" - "Neslyším tě !! Mám koule v uších.." ;) Co to sakra zase bylo ?? Špatný a zejména hrozivě zahraný vtip, který má se špiónážními filmy či parodiemi na ně asi tolik společného jako nestárnoucí Kim Cattrall po těch letech kobry ze Sexu ve městě se Sněhurkou.. Těžko odhadnutelný režisér a škrábal Gene Quintanno, jehož Nabitá zbraň naopak platila za výborný, navíc žánrově blízký, kousek, silně spjatý s filmovou sérií Policejní akademie - Taky si vzal s sebou tragického Lance Kinseyho, kterého všichni známe jako Proctora.. - dává předem tušit, o jakou filmovou břečku vlastně půjde..(25.11.2015)

Příjemně ztřeštěná romanticko-dobrodružná komedie s výbornou ústřední dvojicí Kim Cattrall, Robert Hays.(25.12.2016)

Videla som túto romanticko bláznivú komédiu veľmi dávno a tak pridám 1* za štipku nostalgie, ale aj za milé, také "Gene Wilderovské" poňatie romantického vzťahu dvoch hlavných hrdinov.(20.6.2006)

• slunicko2

Tato crazy komedie ve mně vyvolala úsměv ulehčení až v okamžiku, kdy jsem se úspěšně proklikal až do konce. 43letý Robert Hays (manžel Sean) je sympaťák.(10.7.2018)

• Kity162

Prvních asi 20 minut mě tak moc znudillo a docela i naštvalo, že to nešlo se dodívat.(1.4.2010)