poster

Najti i obezvrediť

 • Sovětský svaz

  Найти и обезвредить

  (Sovětský svaz)
 • Sovětský svaz

  Nayti i obezvredit

  (Sovětský svaz)

Akční

Sovětský svaz, 1982, 87 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Ej Hlemýžď
  ****

  Čtyři přátelé přijíždí na dovolenou z Moskvy trochu si zalovit do zapadlého sibiřského městečka. Ale v tu dobu tam pět banditů přepadlo, zabilo a okradlo o velké peníze inkasistu, takže si ti dovolenkáři užili úplně jiného lovu, když se zapojili k vyhledávání a zneškodnění nebezpečných pachatelů. Dějová linie je vcelku jednoduchá a očekávatelná, ale příběh nepostrádá napětí, je tam hezká příroda - to by člověk neřekl, co je v tajze stromů :-). Je zajímavé, že tam samoty měly vysílačky, což bych v SSSR nepředpokládal vzhledem k politické situaci, ale byly asi jen s nějakými místnmi frekvencemi a s malým dosahem v regionu.(3.3.2005)

 • Robbi
  ****

  Je třeba si už jednou uvědomit, že ne všechno, co je ruské/sovětské, musí být a priori špatné. Až na zbytečně zkažený poslední záběr jde o zajímavé dílo, u kterého se nedá odhadnout vlastně vůbec nic. Ani to, kdo si vytáhne v závěrečném souboji pomyslnou kratší slámku.(16.11.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace