Policejní akademie 7: Moskevská mise

• Česko

Policejní akademie: Moskevská mise

Police Academy: Mission to Moscow

• Rusko

Полицейская академия 7: Командировка в Москву

Policajná akadémia: Moskovská misia

Komedie / Krimi

USA / Rusko, 1994, 83 min

• Drakon

Labutí píseň série, při sledování tohoto dílu jsem si musel v duchu říkat: tak tohle je konec definitivní, po tomle fiasku už další díl asi nevznikne. A nejspíš je to dobře, protože to co začalo jako výborná komediální série končí dost uboze. Je to strašná škoda ale je to tak. Jediné co stojí za řeč je účast Christophera Lee.(12.1.2010)

• Muso

Jedna * ani poriadne neviem začo, ale zrejme dokopy za Katrinu, Tackleberryho a za Jonesa..tým posledným dvom zato, že sa vezú v tejto sérii od začiatku, ale ani oni už tento fádny, ošúchaný a trápny scenár nemôžu zachrániť. 2x opakovaný vtip už neni vtipom a neviem čo povedať pri šiestom opakovaní..(20.8.2007)

• Boogeyman

Jak já se skvěle bavil u prvních třech dílů. Pak to ale začlo jít velmi prudce z kopce a skončilo to až v Moskvě, kde série Policejních akademií našla svůj hrob. Tohle je něco tak extrémně trapného, že to snad ani není logicky možné. Naprostá většina vtipů spočívá v tom, že někdo nevědomky vykydá někomu na hlavu nějakej hnus a ten si to pak znechuceně otírá z obličeje.(19.2.2008)

• tron

„Tak takto ma ešte nikdy nikto neponížil.“ – „A nejako inak vás už ponížili, pane?“ Hoci som nikdy sériu POLICAJNÁ AKADÉMIA vyložene nezbožňoval, zároveň som sa nad jej „kvalitami“ snažil kamarátsky privierať oči (občas som si musel dať aj dole okuliare)... ale išlo to. Zdá sa však, že v MOSKOVSKEJ MISII bola prekročená neviditeľná hranica medzi akceptovateľnou blbinkou a už podstatne ťažšie akceptovateľnou trapošinou. Ron Perlman síce vládne plátnu (Christopher Lee nečakane nie), ale to je asi tak všetko. A čo sa týka záverečnej konskej jazdy...(18.8.2007)

• B!shop

Jasne nejslabsi dil. Presunuti do Ruska by nevadilo, aspon tu je neokoukany prostredi, pribeh taky neni uplne spatnej. Bohuzel vsechno ostatni je. Z stary znamy particky vetsina lidi zmizela a ani se jim nedivim. Tvurci se to sice snazi vyvazovat pritomnosti nekolika zvucnejch jmen, ale Lee, Perlman ani Forlani bohuzel nic extra nepredvadi. Dokonce ani ten Harris tu uz nema svyho poskoka, nicmene to mu nezabrani, aby opet delal naprosto dementni akce. Dalsi problem je jakasi trojka ruskejch poldu, ktery si mysli, ze jsou akrobati, takze neustale neco kvikaj, skacou a padaj a je to fakt trapas. No a posledni hrebicek do rakve jsou vsemozny zvuky, ty ale nedela Winslow, proste neustale neco kvika a piska az to leze na nervy. Proste demence a smutnej konec serie.(30.12.2010)

• - Jediný díl série, který v kinech nevydělal ani milion dolarů. (HellFire)

• - V úvodní scéně, kdy hraje zpravodaj v televizních zprávách tak úspěšnou The Game, drží ve skutečnosti Game Boye bez kazety. (HellFire)

• - když delegace přistává v Moskvě, je v záběru přistávající letoun Iljušin Il-62, který má motory na zádi. Když však delegace vystupuje z letadla, je v záběru letoun s motory pod křídly (patrně Boeing 707). (Foxhound#1)