Policejní akademie 7: Moskevská mise

• Česko

Policejní akademie: Moskevská mise

Police Academy: Mission to Moscow

• Rusko

Полицейская академия 7: Командировка в Москву

Policajná akadémia: Moskovská misia

Komedie / Krimi

USA / Rusko, 1994, 83 min

• lamps

Ach jo, kam až tohle muselo klesnout. Kdyby tvůrci přestali po druhém, maximálně třetím dílu, tak bych nahlížel na Policejní akademii jako na skvělou a vtipnou trilogii. Ale vidina peněz to nakonec dotáhla až k této naprosto nedůstojné a trapné slátanině. Vlastně nic, co vás v prvních filmech rozesmálo, tady nemá absolutně žádný efekt. Co mě ale nejvíce štve, že v něčem takovém ubíjí svou kariéru herec formátu Rona Perlmana a herečka půvabů Claire Forlani.(5.9.2011)

• heyda

Poslední díl s nádechem vztahů mezi USA-SSSR. Jo docela to šlo, ale to docela je tak na 2 hvězdičky. Celkové hodnocení tedy: 1. díl = 5 hvězdiček, 2. a 3. díl = 4 hvězdičky, 4. a 5. díl = 3 hvězdičky, 6 a 7. díl = 2 hvězdičky. Krásně sestupná tendence, ale to se dalo předpokládat. Já jsem rád, že něco takového vůbec vzniklo a je dobře, že to u nás běží rok co rok v televizích. Nejhezčí na tom je to, že samotní američani (mladí) o téhle sérii nemají ani tušení a u nás je to jedna z nejzažitějších komedií podobně jako Slunce seno. :-D(14.11.2009)

• Bones!

Snad každý si myslel, nebo spíš doufal, že po hrozivém šestém dílu, jenž byl NĚKOLIKRÁT nastavovanou kaší nadprůměrné zábavy v podobě dílu prvního, se filmoví tvůrci k tomuto"nápadu" už nevrátí!Důvodů proč si to myslet bylo hned několik, jednotlivé díly serie vznikaly, jak na běžícím pásu, rok co rok a najednou pauza v podobě zhruba 5 let, navíc nepříliš zábavná"šestka".Jenže omyl, vzniklo další "veledílo", které dává na první díl zapomenout a to v dost negativním slovasmyslu!!!Tu * dávám snad jen z nostalgie...Ach jo, kde jsou Mahonneyho časy:-((22.8.2005)

• Santino7

Páni a dámy, tak toto sa vám už skutočne nepodarilo. Jednoducho v najlepšom by sa malo prestať a hotovo. Táto séria bola zo začiatku fajn, to priznávam, prvé tri časti pobavili. Lenže ďalej je to už len také tápanie, viacmenej zbytočné pokračovania, ktoré nepobavia ani omylom. Ten humor je tu neskutočne silený, až mi bolo trápne. Nečudujem sa, že v tejto moskovskej misii odmietli účinkovať hneď niekoľkí, pretože ten scenár je naozaj príšerne stupídny. Skôr ma udivuje, že niektoré stálice vydržali až doteraz, ako napríklad Winslow, Graf, Gaynes atď ... No a Ron Perlman, tak jeho účasť ma už asi neprekvapí vážne nikde, on je priamo magnet na lacné filmy - aby som však nekrivdil, má aj zopár tých vydarenejších. Rozmýšľal som, že dám aspoň tú symbolickú jednu, keďže som to vydržal dopozerať až do konca ale bolo by to nespravodlivé a hlavne neadekvátne oproti ostatným takto hodnoteným filmom, takže nedá sa. Nikdy viac. 0/5(23.8.2014)

• anyonecek

Tohle už nemá s Policejní akademií nic společnýho, snad jenom ten název. Nechápu jak to mohlo dojít do takových rozměrů, že se natočil až 7. díl. Ty první díly, u těch se člověk upřímně zasmál a herci člověku tak nějak přirostli k srdci a zajímal je jejich příběh a navíc to mělo nějakej děj, ale tohle už je jenom chaos.(17.3.2013)

• - V úvodní scéně se objevuje Gameboy s barevnou obrazovkou, přestože Nintendo vydalo na trh první barevné přistroje až v roce 1998. (KucC)

• - Jediný díl série, který v kinech nevydělal ani milion dolarů. (HellFire)

• - V kanceláři Aleksandra Rakova (Christopher Lee) se nachází ruská vlajka, která je naopak. (KucC)