poster

Policejní akademie 7: Moskevská mise

  • Česko

    Policejní akademie: Moskevská mise

  • USA

    Police Academy: Mission to Moscow

  • Rusko

    Полицейская академия 7: Командировка в Москву

  • Slovensko

    Policajná akadémia: Moskovská misia

Komedie / Krimi

USA / Rusko, 1994, 83 min

  • anyonecek
    *

    Tohle už nemá s Policejní akademií nic společnýho, snad jenom ten název. Nechápu jak to mohlo dojít do takových rozměrů, že se natočil až 7. díl. Ty první díly, u těch se člověk upřímně zasmál a herci člověku tak nějak přirostli k srdci a zajímal je jejich příběh a navíc to mělo nějakej děj, ale tohle už je jenom chaos.(17.3.2013)

  • Bones!
    *

    Snad každý si myslel, nebo spíš doufal, že po hrozivém šestém dílu, jenž byl NĚKOLIKRÁT nastavovanou kaší nadprůměrné zábavy v podobě dílu prvního, se filmoví tvůrci k tomuto"nápadu" už nevrátí!Důvodů proč si to myslet bylo hned několik, jednotlivé díly serie vznikaly, jak na běžícím pásu, rok co rok a najednou pauza v podobě zhruba 5 let, navíc nepříliš zábavná"šestka".Jenže omyl, vzniklo další "veledílo", které dává na první díl zapomenout a to v dost negativním slovasmyslu!!!Tu * dávám snad jen z nostalgie...Ach jo, kde jsou Mahonneyho časy:-((22.8.2005)

  • Colonist
    **

    Rozhodně nejhorší díl celé série. Tady někdo nevěděl, kdy si má říct dost. Těch málo dobrých vtipů ve filmu už bylo v předchozích dílech a ty nové, ty jsou prostě trapné. Harris v tomto filmu nemá co dělat, je to už zbytečná postava, která tu už ani nehází klacky pod nohy. Na imdb jsem si před rokem všiml, že plánují osmý díl. Dnes už tam nic takového napsaného není. Díky bohu!(6.7.2007)

  • Brano
    odpad!

    Tvorcom už došli zrejme nápady a celé je to tak stupídne, navyše nový herci sú otrasný suchári. Prvé tri časti si pozriem vždy rád, ale potom to už išlo z kopca. Každým dielom to bolo horšie a horšie a toto je už úplná bezradnosť po všetkých stránkach. Ku komédii to ma veľmi ďaleko, navyše je to strašné nudné. Ak máte radi prvé diely a toto ste ešte nevideli, tak sa tomu radšej vyhnite, pretože budete sklamaný. /15%/ (12.10.2014)

  • Muso
    *

    Jedna * ani poriadne neviem začo, ale zrejme dokopy za Katrinu, Tackleberryho a za Jonesa..tým posledným dvom zato, že sa vezú v tejto sérii od začiatku, ale ani oni už tento fádny, ošúchaný a trápny scenár nemôžu zachrániť. 2x opakovaný vtip už neni vtipom a neviem čo povedať pri šiestom opakovaní..(20.8.2007)

  • - V úvodní scéně, kdy hraje zpravodaj v televizních zprávách tak úspěšnou The Game, drží ve skutečnosti Game Boye bez kazety. (HellFire)

  • - Film se natáčel v Moskvě v Rusku. (rafix)

  • - když delegace přistává v Moskvě, je v záběru přistávající letoun Iljušin Il-62, který má motory na zádi. Když však delegace vystupuje z letadla, je v záběru letoun s motory pod křídly (patrně Boeing 707). (Foxhound#1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace