poster

Policejní akademie 7: Moskevská mise

 • Česko

  Policejní akademie: Moskevská mise

 • USA

  Police Academy: Mission to Moscow

 • Rusko

  Полицейская академия 7: Командировка в Москву

 • Slovensko

  Policajná akadémia: Moskovská misia

Komedie / Krimi

USA / Rusko, 1994, 83 min

 • otík
  ***

  Tento poslední sedmý výplod Policejních akademií je sice jasně nejslabší díl, ale myslím, že stále dívatelný. Pravda - nehraje tu už řada známých herců (vedle Gutenberga, který chybí už od páté série, taky Bubba Smith, což je velká ztráta), děje tu moc není a chybí jakýkoli nový nápad ve scénáři, ale stále je tu zcela dementní Lassard, výborný padouch (škoda že Ron Perlman nedostal více prostoru, protože svou roli padoucha si výtečně užívá), krásná Claire Forlani (škoda že jen do počtu) a pár scén, kterým se dá zasmát. Prostě obyčejná americká komedie, která těží ze svých populárnějších dřívějších dílů. Ale já jsme si ji docela užil.(13.11.2003)

 • Bones!
  *

  Snad každý si myslel, nebo spíš doufal, že po hrozivém šestém dílu, jenž byl NĚKOLIKRÁT nastavovanou kaší nadprůměrné zábavy v podobě dílu prvního, se filmoví tvůrci k tomuto"nápadu" už nevrátí!Důvodů proč si to myslet bylo hned několik, jednotlivé díly serie vznikaly, jak na běžícím pásu, rok co rok a najednou pauza v podobě zhruba 5 let, navíc nepříliš zábavná"šestka".Jenže omyl, vzniklo další "veledílo", které dává na první díl zapomenout a to v dost negativním slovasmyslu!!!Tu * dávám snad jen z nostalgie...Ach jo, kde jsou Mahonneyho časy:-((22.8.2005)

 • Segrestor
  odpad!

  Vsadím LP desku Bílé vánoce od Karla Gotta, že režisér tohoto snímku je aktviní nebo bývalý policista, že má předky z ruské tajgy, znal se s chlapcem ze Simbirska a že s ním chodil tříkrát do sedmé třídy, kde se navíc poznal se scenáristou. Ten opakoval již po čtvrté a nyní je též policistou v USA.(5.11.2012)

 • anyonecek
  *

  Tohle už nemá s Policejní akademií nic společnýho, snad jenom ten název. Nechápu jak to mohlo dojít do takových rozměrů, že se natočil až 7. díl. Ty první díly, u těch se člověk upřímně zasmál a herci člověku tak nějak přirostli k srdci a zajímal je jejich příběh a navíc to mělo nějakej děj, ale tohle už je jenom chaos.(17.3.2013)

 • belinko
  **

  Žeby som sa na tom bavil, to rozhodne nie.. no zo všetkých tých posledných utrpení je toto najpríjemnejšie.. značka, ktorá rozhodne napĺňa scenár úspešného "Budeme to točiť, kým sa budú peniažky z neba sypať"... lebo problémom dnešnej spoločnosti je zovšadiaľ vytrieskať najviac čo sa dá. A jakmile má nejaký film úspech, tvorcovia sa snažia naviazať na jeho úspech pokračovaním a dúfajú, že pokračovanie tak úspešnej značky priláka do kina mnoho ľudí a film bude ziskový. Žiaľ, takto to vyzerá, keď sa silou mocou dojí krava, ktorá je už len kosť a koža.. A nebudem ďaleko od pravdy, keby som povedal, že Policajná Akadémia by bol skvelý film nemať ani jedného pokračovania. Vtedy by sa zapísal omnoho hlbšie divákovi do mysle, bol by nedotknutý, ničím nepokazený, ani predstavou zárobku, ani klesajúcou kvalitou. Žiaľ, kinematografia už v mnohom nie je o umení.(17.2.2018)

 • - V scéne, kedy Lassard (George Gaynes) bojuje s Konalim (Ron Perlman) potiahne koberec, aby ho potkol. V nasledujúcom zábere je však koberec dokonale narovnaný. (unclejack)

 • - Zvuky použíte v The Game jsou z Donkey Konga na Atari 2600. Samotný přístroj je Nintendo Game Boy. (HellFire)

 • - Michael Winslow coby Jones, David Graf alias Tackleberry a George Gaynes, který ztvárnil Lassarda, jsou jediní herci, kteří se objevili ve všech 7 dílech filmové série. Michael Winslow si později zahrál dokonce i v následném seriálu. (Vlado666)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace