Policejní akademie 7: Moskevská mise

• Česko

Policejní akademie: Moskevská mise

Police Academy: Mission to Moscow

• Rusko

Полицейская академия 7: Командировка в Москву

Policajná akadémia: Moskovská misia

Komedie / Krimi

USA / Rusko, 1994, 83 min

• Jara.Cimrman.jr

"Nespadne a nezabije se. Nikdo z mého týmu se nebude zabíjet. To je rozkaz!" Policejní akademii mám rád, ale měla skončit třetím dílem a pak bych ji považoval za kult. Nicméně neskončila a lassardovci se vydali do Moskvy, což určitě měl být zábavný střet dvou světů, leč nebyl. Z této bramboračky by pořádný boršč zkrátka neuvařili ani chybějící Mahoney s Hightowerem, ale tlumočnice Káťa s padouchem Konalim měli rozhodně něco do sebe a tak zcela dobrovolně, s Tackleberryho namířeným kanónem u hlavy, tomu tu druhou hvězdu dám.(28.12.2016)

• Valentin

Tak, oživit mrtvou sérii výpravou do Ruska není zase tak špatný nápad, předci jen z rusko-amerických vztahů se dá udělat humor. Bohužel jediný, kdo v tom filmu je vtipný je starý George Gaynes, který se ocitne v ruské rodině. Scéna, kdy jim vylévá boršč do odpadu je nezapomenutelná. Ale to je tak asi vše.(20.1.2011)

• B!shop

Jasne nejslabsi dil. Presunuti do Ruska by nevadilo, aspon tu je neokoukany prostredi, pribeh taky neni uplne spatnej. Bohuzel vsechno ostatni je. Z stary znamy particky vetsina lidi zmizela a ani se jim nedivim. Tvurci se to sice snazi vyvazovat pritomnosti nekolika zvucnejch jmen, ale Lee, Perlman ani Forlani bohuzel nic extra nepredvadi. Dokonce ani ten Harris tu uz nema svyho poskoka, nicmene to mu nezabrani, aby opet delal naprosto dementni akce. Dalsi problem je jakasi trojka ruskejch poldu, ktery si mysli, ze jsou akrobati, takze neustale neco kvikaj, skacou a padaj a je to fakt trapas. No a posledni hrebicek do rakve jsou vsemozny zvuky, ty ale nedela Winslow, proste neustale neco kvika a piska az to leze na nervy. Proste demence a smutnej konec serie.(30.12.2010)

• Lacike

Nevyraznu nahradu Guttenberga nahradil este nevyraznejsi herec. Tomu hovorim umenie. Pôvodna zostava sa este viac preriedila a zostalo uz len 5 statocnych. Zapletka je tentoraz vyrazne infantilna. Toto je film v ktorom som si prvykrat vsimol Perlmana a dlho som ho preto povazoval za mizerneho herca. Oci potesi aspon mladucka kraska Claire Forlani. Pamätam si, ze uz za detskych cias ma tento diel sklamal, ale jednu hviezdicku davam za to, ze som ho ako jediny videl v kine.(4.10.2016)

• Melies

0 / 10 Ani neskutočne sexy Katrina nedokáže vytiahnuť siedmy (a snáď posledný) diel tejto série z tej kopy sračiek, do ktorej sa namočil. Priznávam, možno to nie je až na odpad, ale keď si spomeniem, aké zábavné boli prvé tri časti, vzkypí mi žlč a na krku mi navrie pulzujúca žila. Bohužiaľ, všetko dobré raz skončí - škoda len, že Policajná akadémia neskončila trochu skorej.(27.12.2005)

• - V úvodní scéně, kdy hraje zpravodaj v televizních zprávách tak úspěšnou The Game, drží ve skutečnosti Game Boye bez kazety. (HellFire)

• - V úvodní scéně se objevuje Gameboy s barevnou obrazovkou, přestože Nintendo vydalo na trh první barevné přistroje až v roce 1998. (KucC)

• - Zvuky použíte v The Game jsou z Donkey Konga na Atari 2600. Samotný přístroj je Nintendo Game Boy. (HellFire)