Reklama

Reklama

Di Ambang Kematian

  • USA The Verge of Death
Trailer

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

Flopik 

všechny recenze uživatele

Za mňa troška zadupaný potenciál, nakoľko začiatok je skvelý. Máme tu nepríjemnú atmosféru, dosť časté strašenie (neskôr už vôbec nefunguje) a démonický rituál s hnusným kozlom. Všetko čo od démonického hororu očakávate. Dosť dlho sa to drží v rovine lakačky, kozol a nie veľmi šťastný príbeh jednej rodiny. Je to parádne krvavé a hlavné postavy dostanú do tela solídne. Bohužiaľ ako keby v trištvrte filmu režisér nevedel ako zabiť čas a tak dostaneme úplne zbytočne natiahnutú honičku za šamanmi. Kto videl vie, ako zbytočné to bolo a že sa to dalo vybaviť za max 10 minút. Na konci opäť veľmi odporná smrť zato palec hore. Kto má rád Indonéziu určite smelo do toho, kto má už ale z tejto krajiny napozerané dačo, nebude úplne spokojný. Silnejšie 3*. ()

carebear 

všechny recenze uživatele

Pripadá mi akoby v Indonézii točili len samé horrory,"normálny" film som tuším odtiaľ ani nevidel. Každopádne toto stojí za pozretie už len kvôli solídnym creepy scénam ,ostatné ako námet,dej aj herecké výkony mi prídu na jedno kopyto, ľahko zameniteľné s inými horrormi z tohto kúta sveta a priľahlých oblastí. ()

Reklama

Adramelech 

všechny recenze uživatele

Film pojednává o tom, že chce-li indonéský podnikatel prosperovat, musí pro to něco obětovat. Bohužel tím někdy trpí jeho rodina. Zdá se, že v některých zemích je podnikání ještě větší horor než u nás. Škoda, že velká část filmu je postižena fenoménem černé obrazovky. Možná tím má být naznačeno, že některé praktiky nesnesou denní světlo. Už jsem viděl i lepší indonéské filmy. ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Začíná to smlouvou s ďáblem. A jak je známo smlouvat s ďáblem se nevyplácí. O čemž se přesvědčí i rodinka v tomhle filmu. Tenhle horor z Indonésie to rozjíždí celkem solidně hned od začátku a tak není divu, že mu ke konci už tak trochu dochází dech. Špatný to ale rozhodně nebylo. Myslím si, že za podívání film určitě stojí. 3hvězdy. ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

V magii prý nic není zadarmo. A v životě často platí že kdo chce víc, nemá nic... Sice netuším, nakolik je poněkud podezřele evropský leitmotiv o ďábelském černém kozlovi poplatný javánskému (muslimskému) prostředí, ale film se rozjel slušně a v jeho první půli je několik hodně dobrých mrazivých momentů i lekaček. Ovšem po skvělém hustoatmosférickém rozjezdu se děj bohužel postupně poněkud roztříští, rozbředne a znudní. A dívčina v hlavní roli je sice moc hezká, ale taky zbytečně moc přehrává. Ale přesto se celkově jedná o slušný průměr a po stereotypních duchařinách euroatlantických jde určitě o zajímavé divácké zpestření a osvěžení. ()

Zajímavosti (1)

  • Na základě skutečného příběhu, který JeroPoint napsal na svůj Twitter. (Kudly4)

Reklama

Reklama