Ninja Turtles: The Next Mutation (TV seriál)

Akční / Rodinný / Dobrodružný / Komedie

USA, 1997, 26x20 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

A opět dostáváme trošku vylepšený seriál samozřejmě kratší ale vidět želvy v akci hned se vám vybaví vzpomínky na dětství a starou hru která byla ještě na kazety.(6.9.2018)

Celkom slušný seriál snažiaci sa naviazať na trojfilm a je dokonca lepší ako jeho posledná časť. Žiaľ už niet nikde viac ako pár častí, takže nikdy som to vlastne nevidel celé. Ale nie preto, že by som nechcel, jednoducho to nikde nie je.(17.8.2019)

Skvělé spetření želvího světa. Už nám v jedné verzi seriálu na téma zmutované želvy přibyla Korai, dcera Trhače. Tady nám přibyla želví holčina. Navíc je to v duchu filmů devadesátývch let. Snad je to tím, že želvy jsou opět hrané. Víte, želvy se nesmí brát vážně. Jsou tu verze, kdy málem z želv dělají Hvězdné války a všude je cítit sílu, je to epické dílo. Jenže želvy jsou o srandě na pozadí mutagenu, fantasy. A to mnozí tvůrci zdá se nepochopili. Buď je všude moc moudra nebo málo vtipu. I když pro mně je reboot původního seriálu sna jen ten z roku 2012, tak tady na mě dýchly léta devadesáté. Já říkám jo, kluci, to jste vy. A vůbec mi nevadí nedokonalé masky, triky a já nevím co. V tom je právě to kouzlo.(13.12.2015)

Hrané želvy. Celkem 26 dílů. Viděl jsem celou serii a celkem pohoda. Kdo želvy žere tak ho to musí bavit.(7.1.2010)

• blondboss

Zbytočná ninja miniséria a ešte k tomu hraná. Tie animované aspoň majú nejaké to kúzlo, tie hrané mi však vôbec nejdú pod kožu. Asi je to tými naozaj zastaralými kostýmami a trikmi. U mňa podpriemer. 40 %(15.11.2016)