Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Charlie přemluvil svého přítele Herba, aby si spolu vyjeli na luxusní jachtě. Dokonce mu ten zadlužený notorický sázkař věnoval lodní lístek, který ho stál snad celé jmění. Zapomněl mu ale prozradit pár maličkosti. Jejich kajuty jsou hluboko v podpalubí, rozměry připomnají spíš pokojík pro panenky a na ten lístek zdrama si budou muset v průběhu plavby vydělat jako taneční instruktoři. Jejich šéf se až příliš podobá strašlivé noční můře a Charlie tančí jako kus špalku. Heslo dne ale zní: Ulov si nějákou hodně prachatou bábu! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (39)

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Charlie moc dobře jsem viděla jak jste koukal na hrudník mé dcery, to víte v mládí jsem byl kardiolog:-)! Nikdo není dokonalý. Ta ženská má tak nádhernej zadek, že je skoro hřích na něm sedět aj. víceméně humorné hlášky, ale hlavně komické scény (jako ta taneční obou dědků) oblíbeného a nerozlučného dua komiků Lemmona (Herb) a Matthaua (Charlie). Dvou věčně hašteřivých a nabručených penzistů, v této nenáročné romantické komedie s idylického prostředí na luxusním zaoceánském parníku. Po jedna třiceti letech od natočení prvního společného snímku Štístko 66' se jednalo bohužel už o předposlední společný film obou "STAR" americké produkce, tedy podle mého mínění nejhůř zas nedopadl.. ()

Dale 

všechny recenze uživatele

Po skončení tohto filmu som bol veľmi smutný a sklamaný. Nielenže som sa ani raz nezasmial, bolo doslova utrpenie pozerať sa na takých skvelých hercov, akými boli Lemmon s Matthauom, ako sa tam strapňujú a melú z posledného. Ešte v Daj si pohov, kamoš! sa na nich dalo zasmiať, tu už boli na zaplakanie. ()

Reklama

Renton 

všechny recenze uživatele

Scénář: Robert Nelson Jacobs .. Pro tuhle hereckou dvojici mám dlouhodobě slabost, protože mne vždy dokáže pobavit. Zápletka a taneční eskapády jsou fajn, ovšem když se tito dva pasažéři špikují navzájem, je to prostě vždy nejlepší. Guláš kolem už mnohdy tak dobře nechutná. 70%. ()

jonyyy 

všechny recenze uživatele

Koukalo se na to stejně příjemně jako na Podivný pár, ale rozdíl je v tom, že u Tance na vlnách jsem se i nahlas smál. Za což přihazuju rozdílovou čtvrtou hvězdičku. Duu Lemmon+Matthau to i po třiceti letech dokonale klape a ani chvilku nenudí. I když o zábavu se stará spíše Walter díky svým nezapomenutelným grimasám a pohybům. 70 % ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Genialne duo v nadpriemernom filme, kde sice nemaju tolko prilezitosti ako za mlada predviest svoj davny vysoky standard, ale nastastie niekolko prilezitosti sa predsa len najde a vysledkom je komedia, ktora potesi vsetkych fandov tejto legendarnej dvojice. Hlavne špičkovanie medzi Matthauom a sefom intruktorov (Spinerom) stoji za to. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Edward Mulhare (Cullen Carswell) zomrel krátko po dokončení prác na filme. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama