Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Charlie přemluvil svého přítele Herba, aby si spolu vyjeli na luxusní jachtě. Dokonce mu ten zadlužený notorický sázkař věnoval lodní lístek, který ho stál snad celé jmění. Zapomněl mu ale prozradit pár maličkosti. Jejich kajuty jsou hluboko v podpalubí, rozměry připomnají spíš pokojík pro panenky a na ten lístek zdrama si budou muset v průběhu plavby vydělat jako taneční instruktoři. Jejich šéf se až příliš podobá strašlivé noční můře a Charlie tančí jako kus špalku. Heslo dne ale zní: Ulov si nějákou hodně prachatou bábu! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (40)

Historik 

všechny recenze uživatele

Je to dobrá oddechovka na víkendové odpoledne, mám rád ty dva staříky a jejich humor. Tady se zvlášť vyřádil Walter Mathau. Ale musím uznat, že ty tři hvězdičky by mohly stačit. I když musím na druhou stranu také připustit, že rozumím tomu, když někdo dá čtyři. Záleží to na náladě. Někdy se film do ní trefí víc, někdy méně. ()

waits 

všechny recenze uživatele

Jasně, že to nemá na nejlepší filmy dvoky Matthau/Lemmon, alepřesto mě oba pánové v téhle nenáročné komedii dokázali na sto minut přenést na palubu luxusní lodi a solidně mě zrelaxovat. Matthau v 77 a Lemmon ve 72 letech zažívají milostná dobrodružství a diváka u té podívané trapnost nefackuje. Co mě ale úplné porazilo, byl věk Dyan Cannon - 60, kdo viděl film, neuvěří. Lod je krásná, film je ozářený sluncem, protože lod projíždí kolem pořeží Mexika (Chichenitza, Tulum) a vtipů bylo dost. "Tohle je má třiadvácatá plavba,madam. Někdy dělám i exhibice." ()

Reklama

MarekT 

všechny recenze uživatele

Ačkoli tento snímek považuji po "Buddy Buddy" za nejslabší v podání jedné z mých nejoblíbenějších komediálních dvojic, výsledek mi nepřijde až tak špatný, jak se zdálo v době premiéry, kdy mimo nepříznivých recenzí si ani snímek na sebe nevydělal. Ničím inovativní zápletka o lodních pasažérech je pro dvojici tohoto kalibru jako stvořená a i když v první hodině spolu nestráví tolik času, jsou to hlavně jejich společné výstupy, které dokáží spolehlivě vytáhnout známku vzhůru. Jediné neduhy, které snímek má, jsou podobné jako u jejich předchozího kasovního trháku "Dej si pohov, kámoši" - tzn. závěr se spíše snaží zvýšit spotřebu kapesníků, než aby dal procvičit bránicím. 70% ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Dvojice Jack Lemmon a Walter Matthau i přes svůj požehnaný věk prostě nepřestávají bavit. Jejich poznámky ke všemu a halasné hlášky vždy vykouzlí úsměv na tváři. Divák se už pousměje jenom když je spatří. Zábavné skotačiny, coby stále se ženám dvořícím dědouškům, ani zde neutuchají. Energie a elán je až záviděníhodný. Ani tento snímek se ničím nevymyká a tak kdo hledá skvělou zábavu staré školy, můžu jedině doporučit. ()

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Charlie moc dobře jsem viděla jak jste koukal na hrudník mé dcery, to víte v mládí jsem byl kardiolog:-)! Nikdo není dokonalý. Ta ženská má tak nádhernej zadek, že je skoro hřích na něm sedět aj. víceméně humorné hlášky, ale hlavně komické scény (jako ta taneční obou dědků) oblíbeného a nerozlučného dua komiků Lemmona (Herb) a Matthaua (Charlie). Dvou věčně hašteřivých a nabručených penzistů, v této nenáročné romantické komedie s idylického prostředí na luxusním zaoceánském parníku. Po jedna třiceti letech od natočení prvního společného snímku Štístko 66' se jednalo bohužel už o předposlední společný film obou "STAR" americké produkce, tedy podle mého mínění nejhůř zas nedopadl.. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Edward Mulhare (Cullen Carswell) zomrel krátko po dokončení prác na filme. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama