poster

Past

 • USA

  Entrapment

 • Německo

  Verlockende Falle

 • Slovensko

  Pasca

Krimi / Thriller / Romantický / Akční

USA / Velká Británie / Německo, 1999, 109 min

Režie:

Jon Amiel

Kamera:

Phil Meheux

Střih:

Terry Rawlings

Scénografie:

Norman Garwood

Kostýmy:

Penny Rose
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martin741
  ****

  Reziser Jon Amiel je teda dost zanrovo roztatareny, sudim podla jeho reziserskej filmografie. Treba vsak povedat, ze tymto filmom sa blysol. Slusny scenar, ktory slape naplno, k tomu hviezdne herecke osadenstvo ako Connery, Zeta Jones, Rhames, vyborne dialogy a pokojna, kludna atmosfera snimku zaistuju odo mna vysokych 76 %.(1.6.2013)

 • Yardie
  ***

  Takových lepších 50%. Film sám o sobě nemá v podstatě žádné charisma a šmrnc. To, co se tam odehrává jsme viděli už v jiných filmech, takže nic objevného. Na film se dá koukat asi jen z důvodu dvou hlavních protagonistů a proto, že to vyloženě nenudí. Je to prostě film na jedno podívání, který nenadchne ani neurazí. Howgh!(21.12.2010)

 • lamps
  ****

  "Průměr", řekli byste laicky poté, co vám kamarád odvypráví děj a vylíčí vrcholné scény. Jó, to by tu ale nesměl být šarmatní zlodějíček Connery, co si na Silvestra dopřává miliardové lupy, nejkrásnější herečka všech dob Catherine Zeta-Jones, která se umí proplétat mezi neviditelnými lazery jako nikdo na světě, a hmatatelný náboj, který doprovází jejich společné scény a vytváří tak silnou intimní atmosféru, že příběhově hluchá místa se stávají stejně příjemnými jako celý zbytek snímku. A ten "romantický" akční závěr je opravdu velmi pěkně a efektně natočený... Takže s průměrem na mě nechoďte, minimálně kvůli té Catherine na to prostě nemohu přistoupit. :-) 80%(18.11.2013)

 • heyda
  ****

  Nejdřív je nutné zmínit, že na Catherine Zeta-Jones já ulítávám. To je prostě top kráska mezi herečkami. Dále Sean Connery je mi strašně sympatickej snad ve všech filmech. No a když se k tomu přidá zajímavý příběh, který na konci mile potěší, tak se i přes slabší scénář a kameru dostávám na 4 hvězdičky.(11.12.2009)

 • Akana
  ***

  I přes pokažený konec jde o velmi slušnou, svižnou a elegantní zlodějskou romanci. Ústřední dvojici není co vytknout, k tomu pár fikaných chmatáckých nápadů ve velkém stylu, nějaká ta adrenalinová pasáž, špetka erotického jiskření a máme tu ideální pohodovou výplň zimního večera. 70%(12.12.2009)

 • - Catherine Zeta-Jones byla ve scéně, kdy ji Sean Connery v noci překvapí, pod dekou úplně nahá. (B!ker)

 • - Angela Bassett se ucházela o hlavní ženskou roli. (B!ker)

 • - Petronas Towers byl v době uvedení filmu se svou výškou 452 metrů skutečně nejvyšší budovou světa. V roce 2004 jej překonal Tchaj-pej 101 s výškou 509 metrů. Dnes je nejvyšší budovou světa mrakodrap Burj Khalifa v Dubaji, který dosahuje výšky 828 metrů. (imagoo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace