Reklama

Reklama

Past

  • USA Entrapment (více)
Trailer

Obsahy(1)

Vyšetřovatelka pojišťovny Gin (Catherine Zeta-Jones) přesvědčí svého šéfa, že jedině ona je schopna chytit exkluzivního zloděje Roberta "Maca" MacDougala (Sean Connery) do nastražené pasti - sama se bude vydávat za profesionálního lupiče. Společně pak, přes vzájemnou nedůvěru, naplánují bombastickou akci v předvečer roku 2000. Hra může začít! Ale kdo je tu kočka a kdo myš? (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (261)

heyda 

všechny recenze uživatele

Nejdřív je nutné zmínit, že na Catherine Zeta-Jones já ulítávám. To je prostě top kráska mezi herečkami. Dále Sean Connery je mi strašně sympatickej snad ve všech filmech. No a když se k tomu přidá zajímavý příběh, který na konci mile potěší, tak se i přes slabší scénář a kameru dostávám na 4 hvězdičky. ()

k212 

všechny recenze uživatele

Sean Connery nemusí ani hrát, aby měl charisma, stačí pohled. Jinak naprosto normální a průměrná variace na téma zloděj a policajti, respektive zlodějka a lupič v osidlech policie. Některé ze zlodějských metod ovšem originální jsou (viz poslepu přes lasery nebo podák ve větrací šachtě). Jinak docela zábavné. ()

Reklama

jitrnic 

všechny recenze uživatele

Tak zaprve Catherine Zeta-Jones, jejiz herectvi mi prijde smesne (takove strasne snazive, podobne upracovane jako jeji zevnejsek), pak mi vadi, ze Sean Connery je uz je prece jen trochu stary na to, abych mohl prijmout jako naprostou samozrejmost, ze by mezi hrdiny melo vznikat jakesi eroticke napeti, z cehoz plyne i zaverecny problem, ze by mi nijak zvlast nevadilo, kdyby jeden z hrdinu treba uprostred deje necekane skonal, jestli se spolu vyspi nebo nevyspi a zaverecne scenaristicke obraty a podobraty me uz znechutily uplne a diky nim se podle me nejedna nakonec ani o prumer. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Když nás na konci října 2020 opustila legendární 007 a skotský Sir Sean Connery, hned následující den jsem si ho chtěl připomenout/uctít tímhle lupičským thrillerem. Jak dobře víme, šikovná agentka pojišťovny v něm cílí na nepolapitelného zloděje, pro kterého slovo „nemožné“ neexistuje. Ovšem tihle dva se spojí a majitelé galerií se musejí začít třást. Režisér Jon Amiel je místy sympaticky stylový, jindy mohl jít výrazněji na dřeň. Tuhle látku pojal staromódně, přesto vypráví docela svižně a zodpovědně a daří se mu mezi dvojicí hereckých star budovat solidní sex-appeal. Každopádně hlavní hvězdou je právě Connery, samotář, který má šťávu. Catherine vedle něj nicméně sympaticky seká roznožky a tančí na podlaze mezi infračervenými paprsky. Výsledek sice není úplně TOP lupičský film, body mu navíc ubírá závěr, který se s realitou úplně nepotkává. Celkově ale coby oddychová zábava fajn. ()

genetique 

všechny recenze uživatele

S odstupom času si tento film nechávam vychutnávať oveľa viac sprístupniť ako kedysi. Connerymu sa na staré kolená ešte zacnelo po svižnejšej roličke a keďže sa jedná o jeden z jeho (zatiaľ) posledných filmov, predsa len začína mať väčšie čaro. Rovnako ako Catherine. Takže presne ako vraví 'POMO', parfém, ktorý vonia možno nie na prvý krát, ale postupne som si naň zvykol. A napínavosť treba spomenúť tiež. 75%. ()

Galerie (39)

Zajímavosti (10)

  • Vlaková stanice Pudu, na které se odehrává zácěrečná scéna, se v Kuala Lumpur opravdu nachází. (Matej.Mirejo)
  • Petronas Towers byl v době uvedení filmu se svou výškou 452 metrů skutečně nejvyšší budovou světa. V roce 2004 jej překonal Tchaj-pej 101 s výškou 509 metrů. Dnes je nejvyšší budovou světa mrakodrap Burj Khalifa v Dubaji, který dosahuje výšky 828 metrů. (imagoo)
  • Jedno z hesel použitých ve filmu je 1007, a to na počest Seana Conneryho, jako prvního představitele agenta 007. (B!ker)

Reklama

Reklama