poster

Past

 • USA

  Entrapment

 • Německo

  Verlockende Falle

 • Slovensko

  Pasca

Krimi / Thriller / Romantický / Akční

USA / Velká Británie / Německo, 1999, 109 min

Režie:

Jon Amiel

Kamera:

Phil Meheux
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • heyda
  ****

  Nejdřív je nutné zmínit, že na Catherine Zeta-Jones já ulítávám. To je prostě top kráska mezi herečkami. Dále Sean Connery je mi strašně sympatickej snad ve všech filmech. No a když se k tomu přidá zajímavý příběh, který na konci mile potěší, tak se i přes slabší scénář a kameru dostávám na 4 hvězdičky.(11.12.2009)

 • AdaMM
  ***

  Cathrine to sluší, Connerymu taky, občas se člověk zasměje... Ale vážně by si zasloužili lepší scénář. A propos - pokud používají laserové paprsky, proč je ti idioti nenatáhli tak, aby se mezi nimi zcela jistě nedalo projít? Síť 5x5 centimetrů a bylo by to... Ale to by se pak nedalo koukat na kroutící se zadeček Catherine, což by byla jistě škoda.(25.10.2003)

 • Kingjiri
  ***

  Sean Connery má prostě dobrý charisma na to, aby hrál role takovejhlech šarmantních zlodějů. Na jeho osobě taky celej film dost stojí, ale Catherine Zeta-Jones hrála taky dobře. Sice těžko zastíní Conneryho, ale dělala aspoň pěkný křoví. Příběh byl docela fajn, hlavně loupeže byly pěkně vymyšlený a natočený. Přesto všechno jsem ale nedokázal najít nějakou tu "přidanou hodnotu" - něco, co by mě přimnělo Past shlédnout znova. Pohodová podívaná a jeden z lepších thrillerů, co se dá v televizi občas "naladit", tři silnější hvězdy.(19.11.2011)

 • Z0oMb3E
  ****

  Príjemne oddychový akčňák na nedeľu po obede. Priemerný scenár, ktorý nedáva vždy veľký zmysel. No dvojica Connery a Zetta-Jones je veľmi dobrý marketingový ťah, ktorý však dobre funguje aj na obrazovke. V tomto filme sú vlastne dve lúpeže v prvej kradnú stotiny a v druhej miliardy. Nemám síce veľký prehľad, ale v tomto filme je asi ukradnutý najväčší obnos v histórii kinematografie (môžem sa mýliť). Film má viac menej aj výchovný efekt a to, že neoplatí sa vykrádať banky a vynášať peniaze v taškách, ale stačí premiestniť pár čísel z banky do banky.(22.3.2010)

 • lennyd
  ***

  Virgina Bakerová (Catherina Zeta-Jones), vyšetřovatelka pojišťovny dostává nový případ. Má chytit Maca (Sean Connery), jednoho z nejlepších zlodějů umění všech dob. Ale Virginie s ním má jiné plány. Spolu ukradnou slavnou čínskou masku za 40 milónů dolarů, ale to vše jen proto, že se připravují na největší lup všech dob. Z půlnoci při přechodu na nové tisíciletí, chtějí vybílit mezinárodní banku, a dopomoct si tak 8 miliardám dolarů.... Vcelku zajímavý "zlodějský" filmeček, při kterém musí všem dobrákům vstávat vlasy na hlavě. Ti zlí jsou zde dobří a ti dobří (policie) zase naopak zlí. Ale to nebrání všem hercům, aby se do filmu pořádně opřeli (přiznám se, byl to první film který jsem viděl s Catherine Zeta-Jonesovou, a ta loupež čínské masky mě totálně odrovnala). Sean Connery jí vcelku dobře sekunduje, v menších roličkách se mihnou například Ving Rhames nebo Will Patton... Něco mezi 3 a 4 hvězdičkama ....(11.11.2004)

 • - Catherine Zeta-Jones byla ve scéně, kdy ji Sean Connery v noci překvapí, pod dekou úplně nahá. (B!ker)

 • - Angela Bassett se ucházela o hlavní ženskou roli. (B!ker)

 • - Bedford Palace, ze kterého hlavní hrdinové kradou čínskou masku, se ve skutečnosti jmenuje Blenheim Palace a leží v Oxfordshiru. (FoxMulder)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace