Reklama

Reklama

Inspektor Balko

(seriál)
  • Německo Balko
Krimi
Německo, 1995, 124x45 min

Hrají:

Ludger Pistor, Sabine Vitua, Bruno Eyron, Jochen Horst, Dieter Pfaff, Marc Bischoff, Anna Loos, Joachim Paul Assböck, Josef Ostendorf, (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Inspektor Stefan Balko a Klaus Krapp jsou na první pohled nesourodá dvojice, ale spolu hravě vyřeší každý případ, který se stane v jejich okrsku. (lekr)

Recenze (6)

Crocuta 

všechny recenze uživatele

Další detektivní hrůza od našich západních sousedů, tentokrát ještě o něco přihlouplejší než většina ostatních. ()

lekr odpad!

všechny recenze uživatele

Něco příšernýho!! Naprosto debilní seriál s příšernými hrdiny, ničím nezajímavými epizodami s příšernými herci. Navíc v seriálů je plno evidentních blbostí které absolutně nemají co dočinění s realitou. Třeba v epizodě Balko zachraňuje svět pronásleduje hlavní hrdina nějaký teroristy co mu zapálej auto, to mu uhasí déšť, jemu shoří ksicht ale přežije to ( fakt chytrej tah od producentů jak odstranit původní Balkova představitele kterýmu teprve po pár řadách konečně došlo v jaký blbost to vlastně hraje ). No to se na mě nezlobte ale takovou blbost sem ještě neviděl. Navíc ještě příšerný herci, debilní náměty s odfláknutými scénaři. Nejhorší seriál na světě!! ()

Reklama

joelly01 

všechny recenze uživatele

Nechapu ty odpady, zas tak debilni to nebylo. Ja na to koukavala vzdy ve ctvrtek vecer na RTL (hlavne skrzeva nemcinu) a ze by mi to drasalo nervy do odpadu se rict neda. Podprumerne, ale nektere dily docela bavili, takze ty dve davam bez uzardeni. Ludger Pistor neni uplne nejmarnejsi herec. Ale skaredsiho a min sympatictejsiho aby clovek pohledal! ()

Lavinia 

všechny recenze uživatele

Balko měl dva představitele, v první sezóně to bylo opravdu dobré, pak se to s výměnou herce poněkud pokazilo, hezounek nic nespraví. Ale pokud sledujete originál, není až tak špatný - též nutno vzít v potaz jeho dobu. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama