Reklama

Reklama

Inspektor Balko

(seriál)
  • Německo Balko
Krimi
Německo, 1995, 124x45 min

Hrají:

Ludger Pistor, Sabine Vitua, Bruno Eyron, Jochen Horst, Dieter Pfaff, Marc Bischoff, Anna Loos, Joachim Paul Assböck, Josef Ostendorf (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Inspektor Stefan Balko a Klaus Krapp jsou na první pohled nesourodá dvojice, ale spolu hravě vyřeší každý případ, který se stane v jejich okrsku. (lekr)

Recenze (6)

joelly01 

všechny recenze uživatele

Nechapu ty odpady, zas tak debilni to nebylo. Ja na to koukavala vzdy ve ctvrtek vecer na RTL (hlavne skrzeva nemcinu) a ze by mi to drasalo nervy do odpadu se rict neda. Podprumerne, ale nektere dily docela bavili, takze ty dve davam bez uzardeni. Ludger Pistor neni uplne nejmarnejsi herec. Ale skaredsiho a min sympatictejsiho aby clovek pohledal! ()

Crocuta 

všechny recenze uživatele

Další detektivní hrůza od našich západních sousedů, tentokrát ještě o něco přihlouplejší než většina ostatních. ()

Reklama

Lavinia 

všechny recenze uživatele

Balko měl dva představitele, v první sezóně to bylo opravdu dobré, pak se to s výměnou herce poněkud pokazilo, hezounek nic nespraví. Ale pokud sledujete originál, není až tak špatný - též nutno vzít v potaz jeho dobu. ()

lekr odpad!

všechny recenze uživatele

Něco příšernýho!! Naprosto debilní seriál s příšernými hrdiny, ničím nezajímavými epizodami s příšernými herci. Navíc v seriálů je plno evidentních blbostí které absolutně nemají co dočinění s realitou. Třeba v epizodě Balko zachraňuje svět pronásleduje hlavní hrdina nějaký teroristy co mu zapálej auto, to mu uhasí déšť, jemu shoří ksicht ale přežije to ( fakt chytrej tah od producentů jak odstranit původní Balkova představitele kterýmu teprve po pár řadách konečně došlo v jaký blbost to vlastně hraje ). No to se na mě nezlobte ale takovou blbost sem ještě neviděl. Navíc ještě příšerný herci, debilní náměty s odfláknutými scénaři. Nejhorší seriál na světě!! ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama