Hodne velkej kvalitativni sesup. Dej sice rekapituluje udalosti prvniho dilu, ale jinak je pribeh naprosto samostatnej, tentokrat Jackie sefuje okrsku a snazi se zbavit vsemoznejch lupicu a vrahu a skorumpovanejch poldu. Pryc je saskovani, vetsinou se vse bere dosti vazne, i kdyz Jackie pri soubojich porad obcas dela nejaky chujoviny. Problem je, ze bitek tu moc neni a vatu mezi tim vyplnuje dej, ve kterym sem se silne ztracel, nekolik skupin kladasu i zaporaku se tak ruzne motaj filmem, obcas nejak zasahnou do deje a u poloviny jsem ani netusil, co jsou zac nebo o co jim jde. Porad se na to docela dobre kouka, ale proste uz to neni ani tak zabavny, ani tak akcni, jako prvni dil a vic nez 3* to neda.(12.12.2010)

Na první pohled se může zdát, že osnova příběhu je přece jenom o něco chatrnější a zamotanější nežli u prvního "Projektu A“, ale když se nenecháte odradit, všechny dějové odbočky do sebe docela dobře zapadnou. Kromě toho vás opět čeká nadstandardní mix akce a humoru - a o nic jiného v podstatě neběží.(4.2.2011)

Film začíná sestřihem akčních záběrů z prvního snímku ( Projekt A 1 ). Protivníkem Draka Mo ( Jackie Chan ) je šéf podsvětí zvaný Tygr. Na scénu přijdou ( připlují ) i piráti, chtějící pomstu za skutky, které jim Mo provedl, právě v již zmíněném prvním filmu. Tento snímek má lehce rasistický podtext s politickým základem. Musím přiznat, že jsem se u filmu i chvilkama nudil. Nemá to tu rychlost dílu prvního. CITÁT - Kdyby nebylo zločinců, nebyla by policie......... Situační scény v šedesáté minutě jsou legrační. Finální bitva je dlouhá a opět nebezpečná. Závěrečné titulky jsou ve znamení srandovních, nepovedených a nebezpečných záběrů. Film je o jednu hvězdu horší než jeho předchůdce.(4.6.2011)

Další z Jackieho kvalitních filmů. Oproti prvnímu dílu ubyl Sammo Hung a je to poznat hlavně na režisérské židli, protože Sammo Hung je velice kvalitní choreograf soubojů. Kdežto Jackie se vždy dost zaměřuje na všelijaké taškařice, schovávačky apod. Jackie si přibalil i své 2 kolegyně (Rosamund Kwan z Božské relikvie a Maggie Cheung z Police Story). Resumé: Oproti 1. dílu ubylo soubojů, nejsou tak výživné a dlouhé. Jackie taky časteji dostává na budku.(4.11.2010)

Dvojka je sice již bez Sammo Hunga, ale paradoxně je o něco lepší. Má totiž ukázkové tempo a opravdu hodně trademarkové "chanovské" nápadité kaskadérské exhibice. Ano, rozhodně to znáte v bleděmodrém i z jeho jiných filmů, ale tam je to vždy spíše jako taková třešnička na dortu, zato zde je to v množství větším než nemalém.(4.9.2010)

• - Jako jeden z důvodů vzniku dalšího dílu byla podle Jackie Chana záliba japonského císaře Hirohita v předchozím díle a jeho touha vidět pokračování. (Raztubyl)

• - Chilli papričky, které Jackie Chan (Dragon Mao) žvýká a posléze vyplivne do očí protivníků, byly pravé. Původně měly být použity falešné, nepodařilo se je ale na natáčení sehnat včas. (Raztubyl)

• - Sammo Hung Kam-bo a Biao Yuen se v tomto pokračování neobjevili, protože oba ve stejnou dobu natáčeli film Dung fong tuk ying (1987). (Raztubyl)