Sunset Strip

Sunset Strip

Komedie / Drama

USA, 2000, 90 min

Doba, ve který bych chtěla žít.(29.1.2011)

A na konci díky eponymním titulkům si potvrdíme,že to bylo vlastně o ničem a že ten život si jde tak nějak mimo všechno to kecání. Samozřejmě.Tentokrát než ,,příběh" mě víc bavila herecká parta,která se tu sešla.(30.1.2011)

Zpráva o šíření kapavky v LA, nevtíravá mozaika lidskejch osudů, spousta super rockový muziky, bezva herci, no prostě všechno na svým místě, tak jak to má v dobrým filmu bejt. Snad jen ten sedmdesátkovej styl oblíkání mě moc nebere, ale zase už jen pouhý setkání dvou kluků s kytarama na ulici mi dokázalo vehnat slzičku do oka. Rockeři pozor! Film (nejen) pro vás!(20.12.2007)

12. 10. 2011 (320.); byl jsem zvědav, jak vypadala mladší Alžběta Báthory, nebyl to špatný film(12.10.2011)

Příjemný film, který sice nepřináší do pohledu na showbusiness a pravidla jeho fungování nic nového, ale je sympatický v tom, že všechny vztahové linie končí pozitivně, i když divák tuší, že v některých případech nebudou mít dlouhého trvání. Kladem je i obsazení, takové Anně Friel by člověk věřil milostné vyznání, i když ví, že se pár minut předtím vyspala s půlkou svých zákazníků.:-) Celkový dojem: 65 %.(7.4.2011)