poster

Stará láska nerezaví (TV film)

Komedie

Česko, 2003, 91 min

 • Cival
  ***

  v kontextu standardní produkce České televize pro nedělní večer slušný průměr. Ale tohle není film. To je divadlo!:-((14.10.2003)

 • otík
  ****

  Tato televizní inscenace rozhodně není žádným dramatem, ale čistokrevnou a hlavně moc hezkou komedií. V rozmezí několika více let (minimálně 20) se čtyři páry různě scházejí, rozcházejí či řeší rodinné vztahy v jednom hotelu. Kvalitní a hlavně milé obsazení je zárukou kvality, která se dostavila ve velké míře. Ačkoli to není žádná komedie k popukání, humoru a překvapení je zde dosti. Velká spokojenost. Hudba: Emil Viklický(21.12.2015)

 • Tosim
  ****

  Ale no tak, pánové a dámy, je to přece inscenace divadelní hry! Já na takovéhle věci nedám dopustit, protože alespoň částečně přesnášejí atmosféru divadla a hodně stojí na hereckých výkonech. Jako Sladeova hra to však působí poněkud krotce, než se to vše rozjede. Ovšem kvůli částem "po mnoha letech" a "po roce" se učitě vyplatí počkat ;-) Herecké výkony bez chyby, zvláště pak Libuše Šafránková (to je asi zbytečné říkat) a neméně důležité je také zmínit se o Kateřině Brožové, která zde hraje jednu z mála rolí, kterou jí uvěřím ;-) -BACH JEŠTĚ SKLÁDÁ? -TEN UŽ NESKLÁDÁ, JELIKOŽ SE ROZKLÁDÁ...(20.10.2003)

 • Oskar
  *****

  Kdyby se tam nevyskytoval Radek Holub a "nehrál" svým obvyklým způsobem, klidně bych dal i 100 %. Ale jak už bylo napsáno, skutečně je třeba jisté trpělivosti. Ale ta, jak známo, růže přináší, a když se prokoušete první třetinou, brzy budete na základě získaných informací sklízet plody smíchu. Vyděržaj, pijaněr! 90 %(18.12.2003)

 • lubospoti
  ***

  Zfilmovat divadelní představení (zejména konverzační komedii) není nic jednoduchého. Většina těchto komedií má na jevišti své kouzlo hlavně ve ztřeštěnosti a propleteném ději. A tyto dva aspekty na televizní obrazovce ne vždy fungují. Přece jen přehrávání (záměrné) vypadá lépe v divadle než v televizi. Není to úplně špatný televizní film, občas se člověk i zasměje, ale přece jen to není nic co by člověk chtěl vidět pokaždé, když se to objeví v TV programu.(9.6.2013)