až na trochu pretiahnutých záverečných 10 minút naplnených hojnosťou patetizmu a moralizátorstva predošlý zbytok filmu bola vcelku dobre natočená a uhraná životopisná dráma z neľútostného drogového prostredia a zo začiatkov veľkého príbehu dnes úspešnej drogy kokaínu - takže vlastne dvojitý biopic. herca, ktorý hral ústrednú postavu, ja osobne obdivujem a úlohy drogového kráľa sa zhostil s jemu vlastným šarmom a talentom, ostatne, ani peknučká chudučká penelope či stále priberajúci a starnúci Ray Liotta so zvyškom kompanie hercov nezaostávali. Miestami podarená hudba a vcelku nerušivá réžia (+ super plagát) - takže aj keď nie nejak nadpriemerný alebo extra ale zato príjemný a podarený film.(18.6.2006)

Jasně – Johnny Depp, jsou lepší filmy!!!! To si možná říká spousta lidí, ale pro mě je ten film hodně dobrý! Za prvé mám ráda filmy, kde hlavní hrdina komentuje celý děj a za druhé mě dostal Johnny jako starší pán ve vězení, když čekal na svou dceru. Je sice fakt, že to byl celkem parchant, ale rodina byla na prvním místě a měly se s ním „holky“ dobře. A ta „větší holka“ byla horší než on sám. Tenhle film mě zkrátka taky dostal!!!!(19.10.2008)

Krásný, krutý a opravdový !! Tak to opravdu bylo a někde ještě je. Nikdo,nemůže říct, že by Johny nebyl věrohodný, je úžasný a dává filmu ohromnou sílu, jen je škoda, že jsem od začátku tušila, že to nemůže dopadnou dobře! Je to film o drogách, ty nekončí happyendem.(15.2.2009)

První polovina byla opravdu výborná, ta druhá už se přeci jen orientovala více na rozjímání a hodnocení života a byla trochu moc dlouhá, ubrat 20 minut a je to dokonalost (no ještě vyměnit Penelopku). Naštěstí Johnny Depp nezklamal a zahrál naprosto skvěle (jako osattně vždy) a mile mne překvapil i Ray Liotta, kterého příliš v oblibě nemám. Takže nakonec zaslouženě 4*.(22.7.2009)

Nejlepší film T.D který velmi rád používá postupy a prvky z jiných filmů . Kostra filmu je typická pro životopisy . J.D hraje ze všech syl (ale i tak mě zde moc nesedí - prostě nejsem jeho fanda ). Film je "jen" pro fandy Krimi, životopisú a J.Deppa , podle mě mu chybí přesah díky kterému by ho zbožňovaly davy a tak to je u všech snímku T.D ( špičkově natočené ale bez osobní invence ).(3.11.2009)

Vzestup a pád drogového dealera, kterému budete i palec držet.(7.11.2009)

4,5/5(23.8.2010)

Pokoušela jsem se nebýt ovlivněná v hodnocení faktem, že byl Johnny Depp značnou část filmu opravdu kus, ale alespoň půl hvězdičky mu za to přísluší. Filmy s námětem závislost na drogách se u mě dostali mezi oblíbené a i filmy podle skutečné události mě zajímají. Když do toho všeho zahrnu dobré herecké výkony a síla lásky k dceři, závislosti jak na droze tak na práci dealera, tak nemůžu hodnotit jinak. Naprosto jedinečný snímek o člověku který je jako na houpačce. Chvilku na vrcholu, chvilku úplně na dně. Nemohla jsem hodnotit jinak. Určitě stojí za shlédnutí.(29.11.2010)

65%(28.2.2011)

No ten Johnny to vždy vedel roztočiť vo veľkom štýle a tento film nebude výnimkou. Ukázal nám ako sa dajú otvoriť dvere do sveta veľkého drogového biznisu a čo všetko to môže so sebou priniesť.(28.6.2011)

Lahôdka, nenudil som sa ani chvíľu. Ak to takto aj v skutočnosti bolo, tak potom klobúk dolu. Dobre zahrané, zrežírované, trošku mi vadili skoky v scenári a dosť postáv, mal som občas z toho guláš, ale filmový zážitok mi to neskazilo. Jeden z najlepších filmov o drogách, výpoveď z pohľadu samotného dealera, hrozne ľudské. A určite najlepší film, čo som videl na svadobnej ceste, i keď si človek pozrie tie ostatné (moje nedávne hodnotenia), tak konkurencia nebola až taká veľká :)(14.7.2011)

George Jung v podání Johnnyho Deppa? A co by jste chtěli jako víc? Naprosto brilátní práce odvedená snad každým členem, každým dílem na tomto filmu o legendě znémé taktéž jako "Boston Gorge". Americký drogový dealer 70.let měl možná štěstí v neštěstí, možné náhody ale to někdy udává směr našeho života. Penelope Cruz jako holka v šustákovce mě dojala svou smyslností, dodnes nevím zda-li jí hraje či prostě taková je, mě odzbrojila. Těžko něco tomuto filmu vytknout, soundtrack je mým dlouholetým přítelem a Johnny Depp je již dlouhá léta mým koněm. Pro mě je to jeden z nejlepších filmů! Takže Enjoy voe .)(12.3.2012)

Kokain mě dostal, když jsem zjistila, že je natočený podle skutečnosti a že až po jeho shlédnutí navštívila skutečného George Junga jeho dcera. Určitě to nebylo setkání jako jsme viděli ke konci filmu, ale je dobré, když filmy mají takovéhle následky. Mimo jiné vizuálně moc pěkný film i díky té fešné "blondýnce" v hlavní roli(13.5.2012)

94%(1.8.2012)

-„Sometimes you're flush and sometimes you're bust, and when you're up, it's never as good as it seems, and when you're down, you never think you'll be up again, but life goes on.“ Žáner, v ktorom Deppa milujem najviac, veľmi silné a intímne dielo. Niekedy nie je všetko ako v rozprávke a ideály si človek určí až keď dospeje. S ohňom sa zahrávať neradno. Precízne vybudovaná psychológia postáv, doplnená a vyzdvihnutá šľapajúcim scenárom a odvážnou kamerou. A zvláštne je na tom to, že tento dílerský príbeh naozaj dokáže dojať.(12.8.2012)

"Voz vic, voz vic!" , aneb jak jit s bakalarem v marihuane do lochu a vyjit s diplomem v kokainu. Moc rad se na Kokain vzdy podivam a pokazde se velmi dobre bavim. Snad jen dabing Simony Stasove v roli matky Johnyho Deppa mne prijde trochu nevhodny. Original je ale bezchybny. Takze ***** nebo chcete-li 90%.(7.11.2012)

Miluju filmy dle skutečné předlohy a téma drogy je stále aktuální a Johnny Deppa můžu a tuto roli zahrál velmi přesvědčivě a vůbec............80%(22.6.2013)

Výborný film o drogovom priekupníkovi, ktorému sa na pár rokov splnil sen. Nič však netrvá večne, a to platí aj v tomto prípade. Koniec filmu veľmi silný a dojímavý. Jediné čo mi na tom celom vadilo boli Johnyho vlasy :D OTRAS!. Samozrejme Johny - čerešnička na torte. 85%(17.8.2013)

Wow. Konečně jsem viděl film, kde mně Johnny Depp opravdu seděl. Nějak jsem ho dřív moc neměl v oblibě, možná i proto jsem oddaloval shlídnutí tohohle filmu...no, jsem rád, že jsem si udělal čas. Hodně silnej příběh, hlavně v závěru, kde se krásně ukazuje ta tolik propíraná relativita peněz. Vydělat cash samo o sobě nic neznamená, ať už jakoukoliv cestou. Barák naplněnej prachama, že už to neni kam dávat, koktejly, bazény, auta, prostě work easy play hard - a i když o tohle všechno přijdete a jste zpátky na nule, přijde mi úžasný, že daleko, daleko víc vám může chybět něco zcela jinýho...(27.12.2013)

Docela fajn film na základě skutečného životného příběhu George Junga, který dodnes sedí v kriminále, a býval americkým dealerem Medelínského kartelu, který v dobách slávy dodával 90% kokainu na americký trh. Občas se tam mihnou skutečné předobrazy největích bosů jako byl Pablo Escobar nebo Carlos Lehder, který také dodnes sedí v krimu ( toho ve filmu přejmenovali na Diega ).(26.8.2014)

V první polovině zajímavý a příjemně eskalující film, od druhé půlky zbytečné drama (které s první půlkou moc neladí). Deppem skvěle zahraná postava dealera s děsivým vkusem na účes postupně přestává vědět, kam má strkat bedny s bankovkama a pak se mu to všechno posere. A pak ještě několikrát. K páté hvězdě mi schází alespoň jedna podstatnější a lepší vedlejší role. 80%(3.10.2014)