Kokain

Jiesaj

Velice povedený snímek o tom, jak snadno a rychle, i když za značného rizika, se dá k nemálo penězům přijít a zároveň o ztrátě toho, čeho si člověk doposud nejvíce cenil. O to silnější zážitek, když víte, že je to založeno na skutečném příběhu. V neposlední řadě výborné herecké výkony Penélope Cruz a Johnnyho Deppa. ()

Molerat

Zajímavý film, ze začátku v duchu šňupacích komedií, ale ke konci již začíná nabírat vážného rázu.Kdo chce víc nemá nic, potvrzuje Johny Depp. ()

SmoKe911

Film je sice dlouhý každopádně mě pokaždé když ho vidím šokuje. Tím jak se z lidí co máte rádi stávají svině. Jak pijavice z vás vysávají peníze a jak jen chvíly si užíváte peněz pokud jste chamtivý.Jeden z hodně mála filmů co upoutá a zobrazí jak se v této době obchodovalo s drogama ;) 85% ()

Pattrick

Hezký, svižný, skvělé téma a skvěle natočené.. Solidní příběh o tom, jak chceš víc a víc a nemáš nic. Bohužel film ničím novým nepřekvapí a jede ve stejném tempu. Johnny Depp podává skvělý výkon. Rozhodně zajímavý snímek ()

bocy

A Ďalší skutočný príbeh... To je zaujímavé, že keď pozerám príbeh nakrútený podľa skutočnej udalosti stretnem sa so scénami, ktoré sa mi úplne nepáčia, ale aj so scénami, ktoré sa mi páčia veľmi. Vychádza mi z toho, že taký je život :-) ()

Ferrry

Velice zajimavy pribeh o tom, jak se z mladeho prekupnika travy stane diky "houzevnatosti" boss, ktery ma pod palcem zasobovani cele severni Ameriky. Navic, jako obvykle, vyborny vykon Johny Deppa! ()

Umělec

Na mně moc velká limonáda... Drogový dealer, který přehazuje peníze lopatou je vykreslen jako nejčistší duše starající se jen o svojí rodinu. Ani herecké výkony mně nezaujali, od Deppa nebo Penélope bych chtěl víc. Prostě jsem čekal asi moc, výsledek mně zklamal. 60% ()

JAzzeURo

Opravdu skvěle natočený film. Škoda, že už dneska Johny točí skoro jen dětské filmy, protože jeho výkon byl opravdu skvělý. ()

ronin zabak

Brutální ukázka toho, jak si užít a pak podělat život. Johnymu role sedla, protože má dobré zkušenosti s drogama. Cruz to tady taky moc slušelo a já se nenudil. Skvělej kousek ()

Vindemiatrix

Klasické životopisné schéma o chlápkovi, kterého kriminální činnost dovede z nuly na vrchol, jen aby ho čekal o to tvrdší pád. Na rozdíl třeba od Zjizvené tváře či Amerického gangstera neztrácí však hlavní hrdina nikdy svou lidskost a v jistém smyslu zůstává od začátku do konce naivně dobrosrdečný. Víc než na násilí a naturalistický popis světa drogové distribuce se tu hraje na Deppovo fanfarónství a následné emotivní vystřízlivění. Kromě Deppa potěšila i velmi dobře zvládnutá role Raye Liotty. ()

Chemik

Úžasný film, opravdu jeden z nejlepších, které jsem v poslední době viděl. Johnny Depp ztvárnil úžasnou roli drogového dealera od jeho počátku až k úplnému konci. Film mě zaujal ve všech pohledech. Prostě zajímavě zpracovaný pravdivý příběh, který měl něco do sebe. ()

Honey007

Pozvolna plynoucí příběh o tom, že prodávat drogy se nevyplácí. První polovina ještě jede ve velmi svižném a vtipném duchu, v druhé polovině se ale bohužel Ted Demme zbytečně nechal unést sentimetnálním tónem. Nicméně díky hereckému výkonu Johnnyho Deppa, který odvedl více než poctivou hereckou práci a George Junga ztvárnil opravdu věrohodně, a Penelope Cruz, která ztvárnila asi tu nejkrásnější hysterickou megeru na světě, film nenudí. Co stojí za vyzdvihnutí je určitě hudba a kostýmy, naopak scénář je zde bohužel slabší. 60% ()

pikovyeso

Elegantní chytrý Antonio Montana. Další z klasických filmů s drogovou politikou. Velmi pěkně natočené, a ještě líp vybraní herci. ()

MrsAngel

Úžasný příběh drogového dealera. Velmi zajímavý děj s mnoha zvraty, ty dvě hodiny mi velice rychle uběhly. Johnny Depp podal skvělý výkon, nelze mu nefandit, je to opravdu skvělý herec. Zaujaly mě opravdu nápadité kostýmy i jeho postupná proměna, různé dobové účesy. Též se mi moc líbil výkon Raye Liotty v roli jeho otce. A ten dojemný konec, to mě dostalo...Zkrátka jeden z životních příběhů, ke kterému se ráda vrátím. ()

MéďaSV

Skvělý příběh (navíc podle skutečnosti), skvělý Depp i Penelope, skvělá kamera i hudba...no prostě nemám co dodat. Moje srdcovka na kterou se vždycky rád podivám. Hlavní postava sice hraje hajzla, ale tak nějak mu musíte fandit jakej je to frajer:-) Když se nad tim zamyslíte víc tak už mu asi fandit nebudete, ale kdyby to nedělal on tak to v řadě čeká fronta dalších takže...? ()

RomanHood

Pro mě výborná záležitost. Depp je maestro a zahrál perfektně. Vzestup a pád George Junga je skvěle natočená a baví. Lidé jsou nevypočitatelný, zvlášť když jsou závislí na drogách nebo jde o jejich vlastní zadek. Nebezpečí a faleš v této branži zaručena. Bohužel člověk si uvědomí ty důležité věci většinou pozdě. ()

karloskiller

Dobrý a hodně poučný film, který se mi hodně líbil . Má to hodně dobrý Scénař. A každý hraje a má velmi dobrou roli a mně se to líbilo . OCENĚNÍ ::::- KŘIČTALOVÝ GLOBUS-::: VÝBĚR. A proto jsem hodnotil 5*. ()

wiking

Výborný film z prostředí drog kde se projevuje klasický syndrom nenasytnosti a poučení. Skvělé herecké výkony Johnnyho Deppa a Raye Liotty. 4* ()

Zemřel herec Ray Liotta

Zemřel herec Ray Liotta