Johnny Depp bezkonkurenčně skvělý herec a do role se hodil víc než na 100%. Jeho herecký výkon byl obdivuhodný. Opravdu dobře napsaný scénář a skvělý příběh o Georgu Jungovi. Blow je založen na skutečných událostech což filmu ještě přidá. Děj si myslím, že byl zvládnut skvěle až na pár hluchých míst. Trošku mi vadilo, že byl film hrozně dlouhý, ale jinak skvělý.. 8/10 = 85%(17.1.2011)

Strhující příběh s drogovou tématikou, kde hlavní postava - George Jung, je vykreslen tak, že mu celý film fandíte a vůbec si nepřipouštíte, kolik lidských životů měl na svědomí. Ani já nebyl vyjímka, zvlášť ten emotivní závěr mě dostal.(23.12.2015)

Príbeh je super ten zvrat mohol napísať naozaj len život . Niekedy je až zvláštne ako ľudia opakujú chyby, Nie a nie sa prebrať do reality . Ale komu niet rady ... Film je máličko nadpriemerný hlavne vďaka obsadeniu preto že ak by tu hrali neznámy herci tak po tom neštekne ani pes .(9.2.2016)

Film bych asi nejvíc přirovnal k Vlkovi z Wallstreet, protože se pořád dokola opakuje to jedno a samé. Chuďas se dostane k drogám, nechutně zbohatne a užije si. Potom se to posere, de do vězení a začíná se znovu s tvrdšími drogy. Do toho občasná obměna postav, ale Johny zůstává. A nejhorší na tom je, že je to skutečný příběh a to, co uvidíte se opravdu odehrálo. Divný je, že se George Jung po tolikáté nepoučil a dělal pořád tu samou chybu dokola. Film doporučuji pokud Vás zajímá drogová tematika, tak jako mne. Kokain je dobře zpracovaný film, který by díky lepším soundtrackům, jako ve Vlkovi, dostal lepší atmosferu a grády, herci hrají dobře, tedy víc než dobře, což Vám v podstatě u Kokainu bude stačit.(26.2.2016)

Pěkný film, pěkný příběh. Nevím zda i ve skutečnosti byl George Jung takový sympaťák, ale co. Ve filmu působí podezřele klidně a nad věcí. Žádný drsoň a hustej týpek. Ani když se začne topit v prachách a může mít vše. Furt klídek, emoce pod kontrolou i ve vypjatých situacích. Jakoby to všechno jen pozoroval z dálky a věci fungovaly samy. Zato Jordi Mollà, ztvárňující jeho business partnera, měl pěkný vývoj postavy. Jeho herectví mě vyloženě zaujalo. Dobrý film.(12.4.2016)

Výborně odvyprávěný příběh.(16.5.2016)

O vzestupu a pádu jednoho dealera drog, který se z malého překupníka stal špičkou ve svém oboru. Film z období "zlatého věku" kokainu, kdy v Kolumbii vládl narkobaron Pablo Escobar a ve které byl obchod s kokainem denním chlebem pro všechny větší dealery v USA. Johnny Depp svou roli zvládl mistrně, neméně kvalitně mu sekunduje Penélope Cruz. Ve filmu zazní i dobové hity, které atmosféru 70.let a 80.let výborně dokreslují.(24.5.2016)

• LordLaser

Nebolo to špatné, ale na dnešnú dobu už dosť pomalý film.(11.6.2016)

Super film, příjemné tempo, based on true story, prostě pecka. Na to, že Deppa fakt nemusím, tady mu ta role sekla a dost jsem mu ji i věřil.(22.12.2016)

WOW...Musím povedať režisér Ted Demme to totálne zabil. Kultový film, ktorý je u mňa na najvyšších priečkach a ešte k tomu dokonalý herecký výkon Johnnyho Deppa , Jordiho Mollà (ktorému ste to naozaj totálne žrali , tá scénka na ostrove a jeho pohľad, akoby naozaj vyfetoval 3 gramy koksu naraz a mesiac nevidel postel bola TOP) , vlastne herecké výkony úplne všetkých boli dokonalé. Tak a od roku 2015 je George Jung prepustený, jupí jou a zostal po ňom tento brutálny príbeh . Dávam aj 6 hviezdičiek z piatich.(6.2.2017)

7/10(8.3.2017)

((95%)) Tento film jsem viděl už asi 12x a stále se ho nemůžu nabažit. Mohl bych ho vidět znovu a znovu a i proto patří mezi mých TOP3! Hned od začátku má snímek rychlý nástup a divák se u něho nemá šanci ani nudit a člověk si George Junga v podání skvělého Johnny Deppa prostě zamiluje. Sice se to kolem něho drogami a špinavým obchodem jen hemží, ale sám Jung (reálný) uznal že se jim stvárnění jeho osoby ve filmu hodně líbilo a neskutečně se mu podobalo. Nejlepší na tom celém je to, že film je podle skutečné události a musím se přiznat, že ani po letech mě nenechá chladným a stále bedlivě sleduji detaily ohledně propuštění G. Junga z vězený, shledání s jeho dcerou, spojením s Pablo Escobarem a jeho dalším pokračováním v už tak pestrém životě. Rozhodně doporučuji shlédnout!(27.3.2017)

Výborný. 4,8 *(26.9.2017)

Už je tak trochu tradicí, že film natočený podle skutečného příběhu má pokaždé v bonboniéře o jeden bonbón navíc. Život píše dobré scénáře. Děj je sice předvídatelný, ale o to tady ani tolik nejde. Bohužel už brzy potom co film zhlédnete, může mít tendenci splynout s podobnými příběhy, kde se v hlavních rolích objevují ztroskotanci na drogách. Některé scény ale nevyšumí. Například když malý Depp (co ještě nebyl Depp) poslouchá rozhovor svých rodičů a téměř totožné dialogy se později objevují mezi jím a jeho ženou. Stejně jak ho tenkrát uklidňoval jeho otec, on později promlouvá ke své dceři. Dělal vše proto, aby nikdy nebyl jako jeho rodiče. I když byla jeho cesta zcela jiná, přesto se paradoxně dostává do stejné situace. Vlastně je vám toho dealera až skoro líto. A nejen proto, že je to Depp.(26.2.2018)

Pekný životopisno drogový príbeh, ale never nikomu alebo pýcha predchádza pád, poučenie asi z každeho podobného filmu. Oddychovka ktorá nenudí od začiatku po koniec.(1.7.2018)

Deppa miluju a tenhle pravdivý příběh, kdy kokain George rozhodně neudělá šťastným je parádní. Ukazuje přesně to, co je potřeba.(12.1.2019)

Bejt mi 20 a žít v 60-70 létech v Kalifornii, nezlobil bych se))(17.3.2019)

Kromě dost nepodařeného maskérování Johnyho Deepa na konci příběhu *** spoiler ..když je dealerská dráha George Junga na konci a jde do basy *** je tu z roku 2001 velmi dobře natočena životní story chlápka, kterej chtěl prachy za každou cenu a nakonec skončil za mřížema, kde mu šibalo. Rozhodně doporučuju k shlédnutí. „Kokainový“ filmy v současnosti převálcovala série Narcos, takže už je takový „pamětnický“, ale rozhodně nepatří k snímkům, na které by filmový fanoušek měl zapomínat. Na vyprávění příběhu je znát, že tvůrci byli v kontaktu s jeho hlavním protagonistou, snímek dost jednostranně a trochu „lichotivě“ vyznívá v jeho prospěch. Ale víme jak to chodí. Každý grázl u soudu tvrdí, že chtěl „jen trochu víc, než mu život dal“ a svoje hnusný činy obhajuje. Rozhodně dávám 80%. P.S. Z basy ho pustili v roce 2014.(18.3.2019)

Lepšie než Strach a hnus v Las Vegas, no v porovnaní s filmami ako Vlk z Wall Street alebo Barry Seal: Nebeský gauner sa to ľahko schová pod koberec.(2.7.2019)

1 9 17 24 29 30 31 32 následující >>