Johnny Depp bezkonkurenčně skvělý herec a do role se hodil víc než na 100%. Jeho herecký výkon byl obdivuhodný. Opravdu dobře napsaný scénář a skvělý příběh o Georgu Jungovi. Blow je založen na skutečných událostech což filmu ještě přidá. Děj si myslím, že byl zvládnut skvěle až na pár hluchých míst. Trošku mi vadilo, že byl film hrozně dlouhý, ale jinak skvělý.. 8/10 = 85%(17.1.2011)

Kruté, pravdivé, dobré! ____ Peníze nejsou hlavní. ____(30.10.2011)

Nevadilo mi zde ani tak to, že to nebylo točeno příliš pompézně, líbivě nebo krásně svižně a cool, vadilo mi, že to vzal režisér Ted Demme příliš rutinně a nevnesl sem něco inovativního a drží se pouze osvědčené metody ,,jednou nahoře, jednou dole'', za to se ale příliš zlobit nemůžu, zvlášť když snímek vykresluje život skutečného hrdiny... Jenže existuje mnohem více filmů na podobné téma, které jsou zdaleka lepší (Casino, Vlk z Wallstreet, Scarface...), takže vedle nich mi připadá Kokain nadbytečný... Vztahy s rodinou byly dobře vykresleny a dalo by se na nich stavět, ale nedostaly dostatečný prostor, to ale nic nemění na tom, že patřily k tomu nejlepšímu, co se ve snímku objevilo. Johny Depp nepatří zrovna mezi moje oblíbence a ani tímhle filmem si u mě pozici nevylepšil...(15.2.2015)

V první půli se jedná o tuctový příběh mladého loosera, který se stane drogovým kingem. Nutno však podotknout, že je stále na co se dívat a příběh docela hezky plyne. Vše se zvrtne v druhé půli, kdy se na scéně objeví Penelope Cruz. Od té chvíle je příběh velice předvídatelný a hlavně nudný. Z filmu se stane rodinné drama v předu se vztahem otec-dcera, které se k první půli absolutně nehodí a divák kvůli tomu ztrácí chuť se dívat. Co se týče hereckých výkonů, Deppův talent zůstal absolutně nevyužit, překvapil však Jordi Molla, který předvedl výkon o poznání lepší nežli Depp. Hudba byla celkem pěkná, střih film moc neoživuje. Film je plný rozporů, proto i mé hodnocení nebude nijak vysoké.(14.6.2007)

Další z vyjímečných dramat, které mě vtáhlo do děje od samého začátku do konce. Scéna jak Kristina čeká na tatínka s růžovým kufrem před domem, že spolu pojedou na víkend do Kalifornie a on mezitím dělá poslední kšeft... Skvělé herecké výkony.(2.3.2008)

Depp zahraje všechno, film Kokain není vyjímkou, jen bych změnila hl. herečku (Cruz), která mě moc nepřesvědčila, ale naštěstí se to točí víc kolem Deppa a příběhu George Junga, poutavý příběh.(27.11.2011)

• SallyZen

Záčatek a konec celkem povedený, ale ta středová dějová linka byla dost nudná, někdy sice zábavná, jenže víc mě to kolikrát uspávalo. Depp výbornej, ale jinak se mi složení herců moc nezamlouvalo. Určitě to podruhé vidět nemusím. 45%(30.11.2011)

Dojemný a krásně smutný film. Překvapil mě, nečekala jsem to. Od Johnnyho jsem to čekala, ten nikdy nezklame. Film ukazuje, jak se něčeho vzdáme pro rodinu, jenže minulost nás bohužel stejně doběhne, a my děláme rodičům to stejné, to co oni dělali nám. A nejhorší na tom je to, že to děláme i vlastním dětem, ještě, když jsme se poučili z chyb rodičů a říkali, že to dělat nebudeme, stejně s tím nic neuděláme, o to je to ještě horší... Musím pochválit herecký výkon Johnnyho Deppa, který postavu tak dokonale ztvárnil, že jsem chvíli přemýšlela, jestli je to George Jung nebo Johnny Depp.(25.4.2016)

Špičkovej film! Líbil se mi daleko víc než Scarface (i přesto, že tam hrál velký Al). Johnny Depp je prostě mistr svého řemesla, Penélope Cruz si tady vystřihla roli mně dost nesympatický mrchy.(2.9.2006)

No, že by mě to nějak extra chytlo se říct nedá, přesně 3*!(14.5.2007)

Film podle skutečné události udělá skoro vždy dojem, stejně tak jako teď. Mělo to všechno, co by takový film měl obsahovat. Např: Dobrý děj plný zvratů, dobré obsazení a chytlavou hudbu, tohle vše na mě zapůsobilo...(9.10.2007)

Wooow! Johnny mě opravu nikdy nepřestane bavit. Tahle kokainová jízda mě vážne chytla!!... Mladík s pár dolary, prodávající marihuanu, sexy kokainový Bůh, obtloustlý taťka na dně a nakonec zoufalý vězeň, který ztratil to jediné správne, co kdy v životě udělala... Jes! jes! jes!.. Prosím ještě jednou, ale tentokrát do levé nosní dírky!!(4.6.2010)

"Bez práce nejsou koláče," řekla babička a umřela. Johny pracoval až moc. Kdo má moc, chce mít ještě víc. V Johnyho případě: Kdo má moc, bude za svou nenasytnost obdařen lochem s nepříjemnými zkušenostmi ze sprch (ve filmu neukázáno - nepřekvapivě). A brát si potomka Máří Magdalény v kolumbijském provedení není taktéž dobrý nápad (po bitvě je každý generál, nevyjímaje mne). Co nesmím neocenit, je kůl háro Johnyho (ten fagala Zohan by koukal). A kdo má Johnyho na svědomí? Ano, ano... Drahá matička, která si pak ušila z ostudy kompletní šatník. Jediný otec byl svému synu věrný, stejně jako své ženě (dalšímu potomku výše zmíněné Máří). A pak to dopadá tak, že se Nám z toho Johny úplně celý popletl. Alespoň, že tu svou "zahrádku" má. A proto drazí náctiletý Češi: Nejezděte si plnit svůj americký sen, vzpomeňte na Johnyho... 83%(6.1.2012)

Kvalitně natočený snímek s atmosférou jakou to mělo mít. Ani herecké kvality nejde nijak znevažovat, prostě se to povedlo a zase jsme se přitom dozvěděli něco ze života. Už jsem to samozřejmě viděl dříve, ale dnes to mělo hodnotu v tom, že ho měli pustit až tenhle rok, no ve skutečnosti ho prej pustili už o rok dřív. Tak by mě zajímalo, jestli do toho zase skočil.(26.5.2015)

Na můj vkus příliš zjednodušený a stejně tak povrchní pokus o překonání Scorseseho gangsterek. Aby dva nineumělové koupili trávu, prodali ji a tím se stali králi L.A., to není přesně to, co by objasnilo úspěšnost skutečného George Junga. Obchody jsou zkrátka podány příliš amatérsky a Johnyho uhlazená postava do tohoto světa vůbec nepasuje. Nadruhou stranu uvěřitelné vztahy s rodinou, s dcerou i s obchodními partnery jasně ukazují v čem scénárista Nick Cassavetes skutečně umí chodit.(11.5.2013)

Nerikam, ze se na podobny namet nenatocilo vice lepsich filmu, presto je tema natolik atraktivni, ze Kokain divaka bezpecne zabavi. Potesi i Depp a Penelope Cruz.(24.12.2017)

Je to tak 4 a 1/2 hvězdičky. Excelentní Johny v drogovém filmečku, kterému jsem fandil od začátku až do konce. Nejdříve kouřil "trafku" a pak šnupal "kokču". Pašoval a kokain prodával, stejně byl můj hrdina.(4.12.2008)

Život mafiána se zdá býti tak jednoduchý, ale co člověk všechno musí přežít, to se dozvíme právě v tomto dramatu. Výborný Johnny Depp a hysterická Penélope Cruz jsou zářným příkladem toho, jak z dobrého scénáře udělat dobrý film. Nejlepší scénou je situace, kdy Johnny již neví, kam má dávat všechny ty peníze, co vydělal. Plný barák peněz. To je nejspíš sen každého správného dealera drog, jakých máme aspoň v našem městě víc než dost. Občas se mi zdá, že se každý díval a s marihuanou začal obchodovat právě na základě Kokainu. Skvělý film o vzestupu a pádu bossa kokainového království in Amérika.(4.1.2009)

Šíleně mi tu vadila Penélope Cruz. Herecky vynikající, ovšem příběh mě občas nutil zívat nad chudinkou narkomanem. A na konci mi chybělo to dojetí, které se nedostavilo, bohužel.(4.1.2009)

Johnny Depp, jehož život a úhlavní životní cíl (honbu za penězi) významným způsobem determinují ženské postavy, jež jeho motivy jako by ovládají. Díky majetnické a chladné matce se stal tím, kým se stal, díky umrtí milované první ženy se jeho krize prohloubila a nakonec díky vypočítavě druhé manželce-mrše velmi připománající jeho matku dopadl až na dno s tím, že nedovedl být dobrým tátou své dceři, kterou jedinou (jako manželku, která mu umřela) opravdu miloval. Tím se jeho dcera dostává do role, kdy se nemůže spolehnout na tátu, jakožto on se nemohl spolehnout na svou matku. Kopíruje tak chyby těch, díky kterým se stal tím, kým byl, a kým být nechtěl.(11.11.2009)

Ze začátku to vypadalo jako jemnější verze Requiem for a Dream a později se zde začíná rýsovat perfektní životopisné drama George Junga. Silný příběh je zaručen, zlatavým pozlátkem nápisu - podle skutečné události. Sledujeme život volnomyšlenkářského a na drogách ujíždějícího chlapce, který v pozdějších letech začne fušovat do řemesla ve velkém. Depp jako vždy dokonalý, zdatně mu sekunduje pro mě padoušsky dokonalý Jordi Molla. Vynikající film, kde se slovo droga skloňuje ve všech pádech.(6.11.2010)