poster

Misulgwan yeop dongmulwon

 • Jižní Korea

  미술관 옆 동물원

 • anglický

  Art Museum by the Zoo

Romantický

Jižní Korea, 1998, 108 min

Režie:

Jeong-hyang Lee

Kamera:

Yong-gyu Jo

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • May
  ***

  Krasna, neobycejna konverzacni romance, ktera se v zakladech hodne podoba dnes uz legendarni My Sassy Girl. Prostrihy do smysleneho pribehu v konfrontaci s realitou hlavnich hrdinu misty az berou dech. Korejske filmy starsich dat jsou hodne jine nez ty soucasne a clovek je vetsinou zklamany, ale pokud otevre sve sdrce a nenecha se ovlivnit vetsinou spatnou kvalitou obrazu, zvuku a uplne jinym stylem nataceni, muze mu film prinest mnoho. (Vsimli jste si toho Kolji?)(7.11.2005)

 • Folpa
  *****

  Přesně kvůli takovýmhle filmům mám rád film z Jižní Koreje. Krásné, pomalu se odehrávající příběh dvou cizích lidí o jejich postupném slbižování...(22.12.2010)

 • tompaulman
  ***

  Příjemná, odlehčená romantika o pomalém sbližování dvou odlišných lidí, kteří spolu kvůli nedorozumění jsou donuceni bydlet. Je tu několik dobrých vtipů a v jedné scéně se dokonce octneme v kině na českém filmu (sorry za spojler!), ale zároveň mě film nezaujal ničím, kvůli čemu bych si ho za pět let pamatoval. Problém byl nejspíš i v titulkách, které stály za prd a celý překlad byl zjednodušený, často vynechával. Mluvím o anglických, slovenské jsem nezkusil.(13.2.2019)