poster

Delinquent School Girls

 • anglický

  Carnal Madness

Komedie / Drama

USA, 1974, 89 min (Director's cut: 83 min)

Režie:

Greg Corarito

Scénář:

John Lamb, Greg Corarito

Kamera:

Louis Horvath
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Karlos80
  **

  Tři mentálně nemocní pacienti utečou z azylového domu, jeden z nich je homosexuál, útočiště nalézejí v soukromé škole, plné mladých dívek, dívky ale ovládají bojové umění, které mají v rámci výuky svého vzdělání na Oxfordu, což ale maníci nevědí, takže to nebudou mít vůbec lehké. Slabší zapomenutý sexploiťák (dost mi to připomínalo Meyera) který je opravdu více komedií než jakýmkoliv dramatem. Scény akce a násilí jsou choreograficky nepřesvědčivé a spíše pak směšné, všecko to působí jasko parodie, sleazy není moc velké, nahota decentní, film i dost nudí,. Vyšlo na dvd Psycho-Tronica Collector's Set (Studio: VCI Entertainment) ještě s dalšími pěti filmy. Jedna * je za Georgea "Buck" Flowera a tu druhou dávám za nějakou tu směsku sexploitation, akce a komedie.(24.4.2011)

 • Gogo333
  **

  Film chvílema pobavil, ale není to žádné terno. Tři vezni utečou a dostanou se do dívčí školy. Samozřejmě skočí po každé dívce na kterou narazí. Jak píše Karlos spíše to působí jako komedie než drama. 30%(17.8.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace