Najslávnejšia punk rocková hviezda televíznych obrazoviek Diane Sullivan, medzi fanúšikmi známa pod menom Blaze, sa práve chystá na moderovanie silvestrovskej televíznej hudobnej šou. Nálada je výborná, aspoň dovtedy, kým Diane priamo do živého vysielania nedostane záhadný telefonát. Neznámy hlas sa jej predstaví ako Evil a oznámi jej svoje plány. Úderom polnoci v každom z piatich časových pásiem v USA zavraždí jednú hriešnu ženu a poslednou obeťou má byť práve ona, Diane. Keď maniak pošle nahrávku prvej svojej vraždy, všetci ihneď pochopia, že nešlo o nemiestny žart. Diane za pomoci polície ostáva zopár hodín na to, aby odhalila identitu volajúceho. Ak to nestihne, môže ju to ľahko stáť život. (beso74)

George Stobbart

Novoročný horor o známej speváčke, ktorej počas silvestrovských osláv niekto zavolá do živého vysielania a oznámi, že o pol noci bude vraždiť. Tak sa aj stane, no nič tým nekončí, keďže vrahov plán je väčší; chce tak urobiť s odbitím polnoci v každom časovom pásme na svete a speváčka má byť jeho záverečnou obeťou. Film má zaujímavý nápad, škoda len, že spracovanie nie je moc strašidelné a tak často pôsobí skôr ako detektívka. Napriek tomu som sa vôbec nenudil, pár hororových slasher scén sa objavilo a so záujmom som to dopozeral až do konca. Škoda, že podobné filmy občas televízie nezaradia do svojich silvestrovských programov, namiesto tých otrepaných "zábavných" show. ()

hladass

Tuctový, ničím nápaditý slasher, který je zapamatovatelný snad jen vtipnými prostřihy na pacienty psychiatrické léčebny a bandu zfetované rádoby-mládeže, oslavující příchod Nového roku, mezi nimiž prakticky není rozdílu... Jinak se jedná o rychle zapomenutelný kus bez atmosféry, překvapivých či nápaditých vražd, samozřejmě bez jakéhokoliv gore a s nesympatickým vrahem bez masky, jehož totožnost a motivy odhadne alespoň trochu znalý divák během úvodních pár minut... Nudil jsem se... ()

majo25

Vcelku nie zlý vyvražďovací triler (žiadny horor), v ktorom od začiatku poznáme tvár vraha, čo je príjemná zmena. Vraždy možno nie sú ničím originálne, ale cesta vraha k svojim obetiam a jeho pohnútky už áno. Výborný je nápad, keď sa vrahovi pripletie do jeho "práce" pár problémov, ako druhá kamarátka obete alebo motorkári v autokine a vrahovi chtiac-nechtiac musíce držať pästíky, aby problémy zvládol. Zaujme aj zvrat pred záverom, v ktorom sa vykľuje to, kto je vlastne tento vrah. Vcelku príjemné, výrazne vadila iba tá punk-rocková hudba, ktorá sa neustále ukazovala na pódiu či hrala v rádiu. ()

beso74

Slasher s decentne podaným sviežim nápadom, kde sú hluché miesta vypĺňané zaujímavými prestrihmi na ľudí vyvádzajúcich pri vtedajších top hudobných smeroch ako punk a new wawe. Prestrihy zo živého vysielania na chovancov v sanatóriu sú priam geniálne, po čase sa medzi nimi zotierajú všetky rozdiely. Dej nie je síce ani veľmi hrôzostrašný a ani príliš gore, je však dostatočne rozvitý nato, aby nenudil (ako veľmi osviežujúci element je tu zápletka s motorkárskym gangom). Samozrejme, Emmett Alston nebol ako režisér žiadne zázračné dieťa s talentom porovnateľným s tvorcom E.T.-ho, ale len remeselník snažiaci sa rýchlo a lacno natočiť nejaký ten film a na výsledku je to poznať, scénar by sa zišlo prečítať aspoň raz a redigovať ho, strihača vyhodiť, pretože prechod medzi jednotlivými scénami je otrasný. Ale v záplave polodokumentaristických hororov, kde to stále nejaký debilko všetko sníma kamerou, je práve pozretie si tohoto snímku vítaným osviežením. ()