Na první pohled klasická romantická komedie, která už nemůže ničím překvapit. Při podrobném zkoumaní se nám však vyklube hvězdně obsazená pecka s úžasným tempem a neotřepanými vtipy. Já osobně Jennifer Love zbožňuju a nikdy bych proti ní neřekl křivé slovo, ale myslím, že v tomto případě zklapnou i její odpůrci. Lépe řečeno ti, kteří mají penis. Největší sympatie si u mě získal nevybouřený kozel v podání Raye Liotty, který je zároveň nejzábavnější postavou celého filmu. Co slovo, to perla.(12.8.2010)

Tak tahle komedie byla trosku cernejsi, coz filmu jedine prospelo. Weaver je dobra, Hewitt je pekna, ale Hackman je buh. Kdyby kuli nicemu jinymu, tak kuli vykonu Hackmana stoji za to tenhle film videt. Jeho nazloutlej vyhulenej xicht proste nema chybu. I kdyz to je docela lehce predvidatelny, tak se na to porad moc prijemne kouka, a nekolikrat je to skutecne hodne vtipny. Slabsi 4*.(14.8.2005)

Solidní komedie, v níž mě překvapila Sigourney Weaver, která je tu více sexy než kdy jindy. Co ukázat tu má i Jennifer Love Hewitt, ale u té to platí jen co se týče vzhledu, jinak herecké nadání je u ní téměř žádné, Jason Lee a Ray Liotta zahráli standart a Gene Hackman byl příjemně nechutný. Celkově je to lepší průměr.(21.1.2006)

Přesně takto má vypadat povedená romantická komedie. Dobří herci od "cigaretového" Gene Hackmana až po Sigourney Weaver, tedy až na Jennifer Love Hewitt. Ta mi moc nesedla, dokázal bych si tam představit jiné herečky které by to zahrály minimálně stejně dobře. Hezký příběh o dvou zlatokopkách které vysávají z chlapů peníze. Ale neznají pořekadlo - "Mlýny melou pomalu ale jistě".(3.4.2012)

Výborná romantická komedie, která dokáže zaručeně pobavit. Film oplývá spoustou větších či menších hvězd a je trošku s podivem, že je tady podle mě zdaleka nejlepší Gene Hackman, který neni zrovna komediální herec a přitom mu to tady jde skvěle, jen je škoda že tam je jen opravdu krátce a taky si ho tady moc neužijete, ale naštěstí i ostatní herci jako Sigourney Weaver, Jennifer Love Hewitt nebo Ray Liotta jsou nadprůměrný a dokážou film dotáhnout až dokonce, ale na lepší než slabší 4* to nebude(21.8.2005)

• - Gene Hackman používal ve filmu speciální cigarety, které pouze vypouštěly dým - je totiž odnaučeným kuřákem a navíc byl po infarktu. (Sfinkter)

• - Původní casting počítal s Jennifer Aniston do role Page a s Cher do role Max. (Bauer)

• - Karetní trik, který  Page (Jennifer Love Hewitt) předváděla ve filmu, jí naučil jevištní kouzelník Ricky Jay. (vercza)