Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jenny pracovala jako servírka v baru na vojenské letecké základně. Setkávala se zde s mnoha mladými muži, nikdo ji ale nezaujal natolik, aby se zamilovala. Až jednoho večera po zavírací hodině... Tehdy přišel do podniku pilot Ted a kromě skleničky si potřeboval také popovídat. Ukázalo se, že si toho oba mají navzájem hodně co říct, a zanedlouho se konala svatba. Jenny nebyla příliš typická důstojnická manželka, jakmile s něčím nesouhlasila, uměla se ozvat - třeba i před velitelem základny. To se nelíbilo ženám ostatních letců, a tak se k ní chovaly dost chladně. Jenny to ani moc nevadilo, Ted a dcera, která se jim narodila, jí k životu stačili. Po pěti letech rodinné idyly dostává Ted rozkaz, aby se přesunul do zahraničí na základnu, kde se testují bojové stíhačky F-16, a rodina aby nechal doma. V tu chvíli ještě Jenny netuší, že ji čeká zdrcující zpráva a tvrdý boj s úřední mašinérií... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (4)

Radyo 

všechny recenze uživatele

Skutečný příběh. Laura Dern se snaží očistit jméno svého muže, jenž coby pilot stíhačky zahynul při letecké havárii a posléze byl označen za viníka oné katastrofy. Ve spolupráci s Robertem Loggiou se jí to docela daří. Standartní průměrný snímek. ()

route60 

všechny recenze uživatele

Film natočen údajně podle skutečné události F-16 zabíjí je docela příjemný snímek se skvělou Laurou Dern v roli manželky bojující za očištění dobrého jména svého manžela. ()

Reklama

Reklama