• misstake
  ***

  Joj, tak to byla ptákovina. V hlavní roli Mena Suvari, z jejíž tehdejší popularity se film zřejmě snažil těžit - viz. spojitost rok vzniku po Americké kráse a jeho originální název. Jinak je v tomhle filmu všechno docela dementní, ani pro tu Menu tady nezůstalo dost místa, ale její otec, Robert Loggia, to je sympaťák, jehož výstupy jsem si užíval, bodem k dobru je cameo Rona Jeremyho (sice trochu násilně včleněné), zasvěcení vědí, o koho jde:-). A neposledním plusem je krátká stopáž, která nezavdává prostor k divákovu nudění. I když snímek v komentáři víceméně chválím, nenechte se mýlit, je to opravdu ptákovina na kvadrát, která se na víc než 2 a možná 1/2 hvězdičky nezmůže. Do té třetí to zaokrouhlí situování do mého oblíbeného prostředí.(11.6.2007)

 • GameboyNES
  *

  smutný když komedie není vtipná(23.4.2020)

 • dANo
  **

  Herecké obsadenie ma najprv prekvapilo, ale neskôr som zistil, že film nemá ani hlavu ani pätu a okrem toho castingu na ňom nie je nič zaujímavé.(3.5.2006)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 2/10 Hudba 4/10 Efekty 2/10/// +obsazení -absolutně žádný děj/// Teda čumím, Mena Suvari je fain, ale škoda ji pro takový film, ve kterém má mimojiné málo prostoru. A vůbec byl jsem zaskočen v jakém prostředí se film odehrává, jestli jsem někdy chtěl natáčet porno, tak teď už mě chuť přešla. Jinak film boduje spíše jako komedie, proto ode mě má děj 2/10./// Celkem 32%///(18.7.2006)

 • - Film se měl původně jmenovat Virgin Live, ale po úspěchu filmů s originálním názvem American Pie (1999) a American Beauty (1999) jej tvůrci přejmenovali na American Virgin. (Terva)