Reklama

Reklama

Didier a Bernard nemají kromě svých manželek, které jsou sestry, vůbec nic společného. Zatímco Didier je úspěšný lékárník středostavovského původu, Bernard živoří jako chudý učitel v drsné střední škole. Jediné, co oba muže spojuje, je láska k tabáku. Jejich tchán má stejnou vášeň, která mu však ničí zdraví. Didier a Bernard se mu rozhodnou pomoci tuto fatální závislost překonat a uzavřou sázku, že se dva týdny nedotknou cigaret. Zpočátku jsou oba dva překvapení, jak snadné je přestat kouřit. Jenže během několika dnů se ocitají v krizi, stejně jako jejich manželství. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že zápletka jako taková, byla kravina na entou. Ono totiž, když nejste kuřák, tak ty dva blázny, co se tady vsadí, že přestanou kouřit, prostě nepochopíte. Všechno Vám přijde absurdní a celá ta zápletka Vám nebude dávat smysl. Po asi dvaceti minutách jsem ale povolil uzel a přijal fakt, že na zrovna tom ne úplně sympatickým příběhu bude postaveno všechno ostatní a začal se těm dvoum debilům smát. Nakonec vlažný rozjezd rozjel solidní nástupek scének, který opět dokázal, že v situační komedii nemá Francie soupeře a mně se film ve výsledku moc zalíbil. Určitě si ho někdy v budoucnu zopakuju. Jen doufám, že v té době nebudu kouřit, abych si pak neříkal, jakej jsem to byl debil, když jsem je nechápal a tady ty dva blbce kritizoval za to, jak se chovaj. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Výborná komédia. Nečakal som nič a dostal som tak veľa... Extra výživný koktejl humorných situácií a scénok, v ktorých hlavní aktéri skúšajú seknúť s fajčením. O tom, že nejde o ľahkú záležitosť sa presvedčia veľmi skoro... málokedy sa pri komédii tak nasmejem. Tu, čo scénka to záchvat smiechu. Keby nie toho pomalého, nudnejšieho rozjazdu tak idem do plna. 85/100 ()

Reklama

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Frantíci pokud jde o prdel neznají hranice a v tom jim samozřejmě fandím. Tentokrát si vzali na mušku závislot na kouření a i když má film poměrně rozpačitej úvod, postupně přihazuje jednu libovější scénu scénu za druhou a kuchyňské finále už je vysloveně pekáč plnej typickýho francouzskýho humoru. Sázka je velmi výkonej zvedač nalády. ()

Snorlax 

všechny recenze uživatele

První product placement, který mě kdy rozesmál, byla Marlbora na tenisovém kurtu. A kromě vtipně pojaté "reklamy" se ve filmu najde nemálo velmi vtipných momentů. Krom zmiňovaných odvykacích a odtučňovacích terapií, je to určitě zatčení. Na film by se měly podívat všechny dívky, které uvažují o kariéře hostesky pro tabákovou firmu, aby viděly, jaká rizika na ně číhají. ()

Segrestor 

všechny recenze uživatele

Jedna z nejlepších francouzkých moderních komedií, a co se problematiky kouření týče, nejlepší vůbec. Společně s dvěma velmi rozdílnými hrdiny prožijeme všechny etapy nekouření, všechna ta muka a dočkáme se taky podvůdků a především nečekaných zvratů v ramci dané sázky. Odvykačka je jen jedna z mnoha velmi komických situací, které sami sobě oba hlavní protagonisté napsali. ŠPATNĚ, DOBŘE, ŠPATNĚ. Dobře! ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama