Reklama

Reklama

The Necro Files

Horor / Komedie
USA, 1997, 73 min

Obsahy(1)

Šíleného bestiálního vraha zabije párek šílených ukecaných poldů. O devět měsíců později ho skupinka šílených satanistů přivede zpátky pomocí rituální vraždy jeho potomka, jenže situace se jim vymkne zpod kontroly. A pak začne šílený zombík řádit po městě a znásilňovat živé, mrtvé i umělé. A kdo jiný mu v tom může zabránit, než onen párek šíleně odhodlaných poldů? (monolog)

(více)

Recenze (23)

monolog 

všechny recenze uživatele

No, kdyby to zkrátili o čtyřicet minut a občas se vyhnuli věcem jako že mrtvola hejbá nohou a mrká a zombík v ráži, kterej se chystá znásilnit mrtvolu (fakt jsem něco takovýho napsal?) jí opatrně sundavá podprsenku, aby ji neroztrhal, tak bych to možná hodnotil líp. A taky by to muselo mít nějakej příběh, aspoň náznak, ale tady se nic neděje. Lidi kecají blbosti, sprostý navíc jak kanál a vůbec mě to nepobavilo. Amaterismus opravdu vyřvává z každýho záběru. Možná to byla sranda pro autory, ale pro diváka je to spíš smrt. Krve je tam jak z prasete (a vsadím se, že skutečně z prasete bude) a humoru jak šafránu. Něčeho jako temná atmosféra tu dosahují jen krví a rozmělňováním lidí. Je to prostě šunt, doslova a do písmene šunt. Ani pitomý péčko to není, ani žádnej extrémní sex tam není. Není, pokud za něj nepovažujete dva lidi, kteří řvou a kolíbají se do rytmu. Šílená nuda nula nic, ale jinak šílený ;) ()

Kusko.t2 

všechny recenze uživatele

Nekromantik naruby! Tak ako v kultovej klasike Jörga Buttgereita sa praktikoval posmrtný sex (nekrofília) s vyhrabanou mŕtvolou, podobne aj tu ale z opačnej strany (t.j. zo záhrobia) vyráža po úspešnom satanskom rituály nadržaný zhnitý zombiek bývalého násilníka, aby svojim tvrdým potešeníčkom rozpáral niekoľko živých vzmáhajúcich sa slečien. Na Nekomantika som si nespomenul len tak tematicky z čista jasna, príležitostne ma totiž hudba použitá v The Necro Files svojim štýlom myšlienkovo zaviedla práve k tejto nemeckej úchylnosti. Zombie sex však nie je to hlavné, čo ponúka tento lacný, ale o to zábavnejší hororový trash. S ním sa znásilnené devy stretnú len v náznakoch. Takú porciu záhrobne hlbokého potešeníčka by v reály asi len ťažko zvládli, preto hlavnou devízou jednoznačne zostáva jednoduchý čierny humor, amaterizmus a bezkonkurenčné fóry a vystupovanie jedného z dvojice policajtov, Martina Mannersa, ktorého nezabudnuteľne stvárnil Steven Sheppard alias Dr. Vincent van Gore (séria Faces of Gore). V sekcii pikošiek by som spomenul napríklad mihnutie sa obrazu satanistu a zakladateľa Church of Satan, Dr. Antona Szandora LaVeyho, poprípade (ak som dobre počul) zvukový úryvok z reálnej samovraždy Budda Dwyera z 22. januára 1987 v jednej zo scénok. ### U mňa dobré, viac než dobré. Nemôžem si pomôcť, chechtal som sa až do morku kostí. ()

Reklama

Slasher 

všechny recenze uživatele

Film, který předchází pověst o zombíkovi s půlmetrovým ptákem, jsem si nemohl nechat ujít. A je to kvalitní amatérská zvrhlost. Takovou tou undergroundovou gore atmosférou to připomíná Cradle of Fear. Bývalý úchylák Logan se díky partě satanistů vyhrabe z hrobu právě včas, aby mohl jejich vůdci utrhnout přirození. Pak už mu nic nebrání poflakovat se po okolí a šoustat a kuchat každou holku jakou po cestě najde. Do toho se mu připlete krvežíznivý létající kojenec (nijak nezakrytá panenka) a dvojka starých známých, věčně nadávajících policajtů. Docela dobře koukatelná kravina, s povedenými krvavými efekty a hudbou jak od Necrococka. Tak si to užijte, víc se z toho stejně vytřískat nedalo. ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Nízkorozpočtová zhovadilost, která navíc není vůbec ani zábavná. Asi bych musel mít IQ pod 80, aby mi to přišlo zábavný ... Prostě neuvěřitelná kravina ve všech ohledech, navíc nuda i na tu krátkou stopáž. Skoro nic se tam neděje a pokud ano, jsou to trapné, špatné goreefekty a ujeté scénky. Trocha toho sexu. No ale nehorázná blbost. Hvězdička je za zkokainovanýho policajta, kterej byl naprosto ukázkovej a docela reálnej ... Jinak fakt odpad ... Tohle se nedá považovat za regulerní film a i v nízkorozpočtových amatérských kouscích se najdou mnohem lepší a kvalitnější perly... ()

Ruut 

všechny recenze uživatele

Naprostá pitomost. Ale tak zábavná. Příslušníci nějaké nekro sekty oživý na hřbitově tělo brutalního vraha. Ale jak: Napřed mu myslim že namočí na hrob, pak vyzvrací,podříznou malé dítě ( nefalšovaná umělohmotná panenka) nakonec si vůdce sektářů na dhrobem vyhoní p**o. A to neměl dělat protože se se náš milí zombivec právě probral a hádejte co udělá jako první věc. Následující děj: zombivec s zhruba metrovým penisem nahání po lese a později i po městě slečny a znásilněje je a následně požírá. Zombivce honí dva agenty policie as ty zase ona panenka z úvodu filmu, převtělená do lítajícího zombie upírka. Prostě šílenost. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama