Šíleného bestiálního vraha zabije párek šílených ukecaných poldů. O devět měsíců později ho skupinka šílených satanistů přivede zpátky pomocí rituální vraždy jeho potomka, jenže situace se jim vymkne zpod kontroly. A pak začne šílený zombík řádit po městě a znásilňovat živé, mrtvé i umělé. A kdo jiný mu v tom může zabránit, než onen párek šíleně odhodlaných poldů? (monolog)

Flipnic

Nízkorozpočtová zhovadilost, která navíc není vůbec ani zábavná. Asi bych musel mít IQ pod 80, aby mi to přišlo zábavný ... Prostě neuvěřitelná kravina ve všech ohledech, navíc nuda i na tu krátkou stopáž. Skoro nic se tam neděje a pokud ano, jsou to trapné, špatné goreefekty a ujeté scénky. Trocha toho sexu. No ale nehorázná blbost. Hvězdička je za zkokainovanýho policajta, kterej byl naprosto ukázkovej a docela reálnej ... Jinak fakt odpad ... Tohle se nedá považovat za regulerní film a i v nízkorozpočtových amatérských kouscích se najdou mnohem lepší a kvalitnější perly... ()

Slasher

Film, který předchází pověst o zombíkovi s půlmetrovým ptákem, jsem si nemohl nechat ujít. A je to kvalitní amatérská zvrhlost. Takovou tou undergroundovou gore atmosférou to připomíná Cradle of Fear. Bývalý úchylák Logan se díky partě satanistů vyhrabe z hrobu právě včas, aby mohl jejich vůdci utrhnout přirození. Pak už mu nic nebrání poflakovat se po okolí a šoustat a kuchat každou holku jakou po cestě najde. Do toho se mu připlete krvežíznivý létající kojenec (nijak nezakrytá panenka) a dvojka starých známých, věčně nadávajících policajtů. Docela dobře koukatelná kravina, s povedenými krvavými efekty a hudbou jak od Necrococka. Tak si to užijte, víc se z toho stejně vytřískat nedalo. ()

monolog

No, kdyby to zkrátili o čtyřicet minut a občas se vyhnuli věcem jako že mrtvola hejbá nohou a mrká a zombík v ráži, kterej se chystá znásilnit mrtvolu (fakt jsem něco takovýho napsal?) jí opatrně sundavá podprsenku, aby ji neroztrhal, tak bych to možná hodnotil líp. A taky by to muselo mít nějakej příběh, aspoň náznak, ale tady se nic neděje. Lidi kecají blbosti, sprostý navíc jak kanál a vůbec mě to nepobavilo. Amaterismus opravdu vyřvává z každýho záběru. Možná to byla sranda pro autory, ale pro diváka je to spíš smrt. Krve je tam jak z prasete (a vsadím se, že skutečně z prasete bude) a humoru jak šafránu. Něčeho jako temná atmosféra tu dosahují jen krví a rozmělňováním lidí. Je to prostě šunt, doslova a do písmene šunt. Ani pitomý péčko to není, ani žádnej extrémní sex tam není. Není, pokud za něj nepovažujete dva lidi, kteří řvou a kolíbají se do rytmu. Šílená nuda nula nic, ale jinak šílený ;) ()

Kusko.t2

Nekromantik naruby! Tak ako v kultovej klasike Jörga Buttgereita sa praktikoval posmrtný sex (nekrofília) s vyhrabanou mŕtvolou, podobne aj tu ale z opačnej strany (t.j. zo záhrobia) vyráža po úspešnom satanskom rituály nadržaný zhnitý zombiek bývalého násilníka, aby svojim tvrdým potešeníčkom rozpáral niekoľko živých vzmáhajúcich sa slečien. Na Nekomantika som si nespomenul len tak tematicky z čista jasna, príležitostne ma totiž hudba použitá v The Necro Files svojim štýlom myšlienkovo zaviedla práve k tejto nemeckej úchylnosti. Zombie sex však nie je to hlavné, čo ponúka tento lacný, ale o to zábavnejší hororový trash. S ním sa znásilnené devy stretnú len v náznakoch. Takú porciu záhrobne hlbokého potešeníčka by v reály asi len ťažko zvládli, preto hlavnou devízou jednoznačne zostáva jednoduchý čierny humor, amaterizmus a bezkonkurenčné fóry a vystupovanie jedného z dvojice policajtov, Martina Mannersa, ktorého nezabudnuteľne stvárnil Steven Sheppard alias Dr. Vincent van Gore (séria Faces of Gore). V sekcii pikošiek by som spomenul napríklad mihnutie sa obrazu satanistu a zakladateľa Church of Satan, Dr. Antona Szandora LaVeyho, poprípade (ak som dobre počul) zvukový úryvok z reálnej samovraždy Budda Dwyera z 22. januára 1987 v jednej zo scénok. ### U mňa dobré, viac než dobré. Nemôžem si pomôcť, chechtal som sa až do morku kostí. ()

Ruut

Naprostá pitomost. Ale tak zábavná. Příslušníci nějaké nekro sekty oživý na hřbitově tělo brutalního vraha. Ale jak: Napřed mu myslim že namočí na hrob, pak vyzvrací,podříznou malé dítě ( nefalšovaná umělohmotná panenka) nakonec si vůdce sektářů na dhrobem vyhoní p**o. A to neměl dělat protože se se náš milí zombivec právě probral a hádejte co udělá jako první věc. Následující děj: zombivec s zhruba metrovým penisem nahání po lese a později i po městě slečny a znásilněje je a následně požírá. Zombivce honí dva agenty policie as ty zase ona panenka z úvodu filmu, převtělená do lítajícího zombie upírka. Prostě šílenost. ()

sullafelix

slušná kompozícia ( scény posobia vskutku brutálne ) ...srší z nej síce síce amaterizmus na každom kroku ale je rozhodne lepšia ako napr. Svěrákuv Kolja ...za napád by si tento snímok určite zaslúžil oscara .... nakoľko naháňačka v slede ------>>> zombie ( oživený pri satanistickom rituály , ktorý sa okamžite mstí svojmu reanimatorovi odtrhnutím jeho vtáka a následným roztrhaním ) s metrovým vtákom za ktorého by sa nemusel hanbiť ani Karel Gott naháňa ....------->>>>>>>zombie mrtvolku dieťaťa brutálne zavraždeného nad hrobom necrofila ( Brat Majky z Gurunu zo seriálu Spadla z oblakov http://www.csfd.cz/film/69800 **poznámka autora) nakoľko sa mu chce pomstiť za to že mu sfúkol nafukovaciu anču, ktorú zneužívala ním brutálne zavraždená lezba a tých zas naháňa policajt, ktorý síce skoncuje so zlom ale je následne brutálne zavraždený svojím predrogovaným kolegom v dôsledku jeho psychodepresie ....tak táto myšlienka si teda zaslúži sošku ... ()

pornogrind

Nízkorozpočtová amatérská záležitost která se ale vůbec nebere vážně(a proto by jí tak měl brát i divák) kterou jen málokdo rozdejchá a pobere. Já jsem se ale neskutečně bavil. Zkrátka a dobře trash jako kráva. Komediální horor kterej pro většinu diváků bude nejspíš odpadovej nebo na 1hvězdu ale pro pár vyvolených může být i na 5hvězd. U mě to sice na plnej počet není klidně ale dám 4hvězdy. Protože to co je k vidění v tomhle kousku se jen tak nevidí. A hlavně jsem se fakt pobavil a zasmál. Na začátku vidíme řádění maniaka kterej je následně zabitej. O 9 měsíců později ho sekta satanistů oživí za pomocí rituálu kdy zemře panenka(mělo to být mimino). Stává se z něj zombie s půl metrovým pérem a apetitem na sex, střeva a jiný lidský části. Víc bych to asi nerozváděl. Jen prozradím, že na odvážný a zvídavý diváky tu ještě čeká mimo zombíka s půl metrovým ptákem, věčně klející fízlové, umělá Anča a třeba i lítající mimino(panenka). Jak už jsem psal mě to pobavilo ale doporučil bych to jen na vlastní nebezpečí. ()

Hunter2222

Nevedel som do čoho idem a tak to aj dopadlo. Film, ktorý sa naozaj ťažko hodnotí. Na jednej strane je to absolútne amatérska blbosť, bez myšlienky. Na strane druhej, je to celkom vtipné, úchylné a má to svoj nápad. Hodnotím tak ako hodnotím, značne ovplyvnený fightom zmbíka s polmetrovým penisom proti lietajúcemu zombie bábätku. ()

eraserhead666

Tohle má snad všechno, co patří do horrorového béčka - nahotu, gore, rádobydrsné policajty předhánějící se v počtu sprostých slov vyslovených v jedné větě, krve-kundiček-kozičekžíznivé brutální psychopaty, satanský kult obětující na hřbitově živé batole (to mrtvé batole pak lítá ve vzduchu) při obřadu oživujícím mrtvolu, nadržené monstrum a levné, leč nejednou působivé triky a masky. Občas to pobaví, občas dokonce i zaujme. Herci ještě tak nějak hrajou ne úplně blbě (byť teatrální jsou přehnaně), ale mluvit by fakt neměli. Je to dostatečně ulítlé, bizarní a zábavné, že to nelze úplně odstřelit. Jak už to u podobných snímků bývá, největší jejich nepřítelem je přepálená stopáž. ()

Radka_86

Bezmyšlenkovitá pitomost, postrádající nejen děj ale i špetku logiky....místy to má docela vtipné momenty, takže jednu hvězdičku mu dávám, ale nic dalšího kladného mě nenapadá. Že je to amatéřina kritizovat nechci, věděla jsem do čeho jdu, ale fakt mě zklamaly všemožné ty nesmyslnosti a absence nějakého děje. Bohužel ani ta ujetost to u mě "nezachránila". 20% ()

corpsy

Sh!t happens. Keď máte povinnosť natiahnuť záverečné titulky na 7 minút z už aj tak krátkeho filmu, niečo tu nesedí. A nesedí tu toho viac. Veľmi sa to berie vážne, a tak sa síce film dotkne vôd sračkových filmov, ale skôr tých spodných. Lesba, ktorá preťahuje gumenú Anču fešným róbertkom, je tak zrejme najumeleckejší prednes tohto braku. ()

kaylin odpad!

Tohle je ale strašná sračka. Já vím, že italské filmy své doby některé taky vypadají, že neměli scénář, štáb, ani nic jiného, ale tohle je opravdu příšernost. Je to tak herecky špatné, tak scenáristicky špatné, tak režisérsky špatné, že jsem se raději musel dívat jinam, protože mě to prostě vadilo. Celkově pro mě nekoukatelné. ()

gjjm

Skandální odhalení sexuálního života nemrtvých! Co se může stát, když je nacistický vrah oživen satanisty, aby se z něho stal zombík a on pak coby zombík znásilňuje na co přijde, a pak se k němu přidá ještě panenka, kterou podřezali při oživování? Neuvěřitelně amatérská šílená mírně nekrofilní pornokomedie, ale občas docela zábavná. Vzhledem k tomu, že většina scén byla vtipná ne kvůli vtipnosti (i když černého humoru tu bylo opravdu hodně), ale kvůli příšernému provedení, nemám důvod hodnotit líp. Příběh je jednoduchý, ale zato pořádně šílený (scénka s utržením penisu na hřbitově je nesmrtelná), hlášky i situace divné jak mechanický pomeranč (což neznamená špatné :-), gore efekty hrozné, krev vypadala jako džus z černého rybízu, prostě byla moc tmavá. Pro mne celkem průměrná, až lehce nadprůměrná amatérská komedie. Amatérská tu znamená tak ujetá, že by si to seriosní filmaři asi nikdy nedovolili natočit, což je výhoda i nevýhoda zároveň. ()

Moogwi odpad!

hahahahah :)) tak tohle je sice odpad, ale naprosto geniální, pětihvězdičkový odpad .. prostě mercedes mezi odpady :D taková poznámečka, mrkněte se na informace k Dru Berrymore, to je co? :)) ta hrála snad ve všech péčkách co se natočili, ale co mě fakt dostalo, tak to že hrála ve Zvláštních dnech z roku 1995, které dostaly 80 procent :)) sice nevím jaké kymácející se křoví ve větru tam hrála (beztak štětku :D ), ale je to teda určitě úspěch :) ()

sedm.1

Naprosto amaterská záležitost,která se opravdu jen tak nevidí.Pravý "underground" film pro velmi úzkou diváckou obec,pokud tedy vůbec nějaká taková je.A proč dávám 4*?Protože mám underground rád a tohle je fakt zábavná pitomost. ()

TERRORDROME

Toto je od prvého do posledného záberu čistá amatérčina, ale natočená s takým zápalom že sa na ňu nemôžem hnevať. Šialený vrah čo vyzerá ako ľavák bob so Simpsonovcov je zabitý policajtmi na mieste činu a neskôr oživený partiou satanistov, ktorý podrežú bábätko a potom sa ich vodca vyští na jeho hrob. Nasraný zombík mu následné odtrhne vtáka a strčí mu ho do huby. Ďalší dej je potom jednoduchý, zombík sa prechádza tu po lúkach, tu po meste, z nohavíc mu trčí polmetrová klobása a keď zacíti ženskú tak sa mu postaví a on ju znásilní a zabije. Duo policajtov čo ho na začiatku zabili sa predháňa v tom kto povie viackrát FUCK, jeden z nich šňupe kokaín a vraždí každého kto sa mu odváži slovkom odporovať. Vrcholom filmu je zmŕtvychvstanie zavraždeného bábätka z ktorého sa stane čosi ako upír a vie lietať. Film sa našťastie neberie vážne, rehotal som sa ako blázon, hlavne keď sa zombík znásilňovač zamiluje do nafukovacej Anče, tancuje s ňou na lúke a potom sa priženie bábätko upír a prepichne mu ju. Zombík je fakt naštvaný a naháňa ho po celom mestre. Odvážna nahota v podaní pornoherečiek, smiešne efekty (hlavne bábika čo supluje toho upírika) a čítre nadšenie z točenia hovadín. Podobných nadšeneckých filmov je iste kopa ale bývajú obvykle nielen stupídne ale aj strašne nudné. ()

DAVID.LOPAN

Po městě běhá zombie s bezmála půlmetrovým penisem a terorizuje okolí. Proti němu stojí šílený policajt se svým kolegou. Do toho ještě létající zombie dítě. No, tohle se každý den nevidí .o). Šílená amaterská hovadina s úchylně syntetizátorovou hudbou.35% ()

arcticsky

Vylomenina s neotřelým píchavým a žravým zombíkem disponujícím půlmetrovým pérem a se zkrvaveným létajícím miminem. Děsné triky a amatéřina všude kam se člověk podívá, ale nemůžu říct že jsem se nebavil... ()

CyriC

Ze všech stran sršící amatéřina. Gumový mega-penis, gumové masky, zvířecí vnitřnosti, směšné znásilňovací scény. Já se smál od začátku do konce jako blázen. Pokud máte rádi horror-komedie, tak tohle je jasná volba. Dokonale špatné. ()

Rathalos

Nejaka sekta ozivi na cintorine telo brutalneho vraha,ktory potom vrazdi a osukava svojim mega dlhym umelym penisom vsetko,co vidi,k tomu vsetkemu sa tu objavuje aj ozivene mrtve telo lietajuceho babatka,nejaky ten sex a dalsie kraviny,ktore uvidite v tomto amaterskom filme,jednu hviezdicku davam za gore,druhu za ten napad k vzniku tohto hororu a tretiu za zabavu...:-) ()