Student se zamiluje do spolužačky, která hájí jeho kamarády u univerzitního soudu. Jenže ona už přítele má. Je urostlý a hraje ragby. Prokáže jí lásku tím, že začne také hrát ragby, nebo se tím vše ještě více zkomplikuje? (c.tucker)

Milky.

Taková slabší Lizardina, je poznat ten ročník a nezkušenost bandy. Ale i v téhle premiéře jde krásně cítit jejich jalový humor a odlehčená atmosféra. Nedosahuje to ještě kvalit jejich pozdějších filmů, ale užil jsem si to parádně. ()

c.tucker

Prvotina od Broken Lizard a je to tam cítit, ještě nejsou tak rozjetí jako obvykle, ale i tak je tak pěkných pár bláznovin. Tohle je klasická teenagerovská romantická komedie se vším všudy, ale trochu okořeněna Lizardovkým kořením. Ale rozhodně je to nejslabší z jejich tvorby (pokud nepočítám The Dukes of Hazzard, který není jejich scénáristickým počinem). Tentokrát tu ujeťáka hraje Stolhanske s jeho senzačním Freaky Reakym. V teenagerovských romcom je to trochu vyšší průměr. ()

• Film sa kompletne celý natáčal na kampuse univerzity Colgate University. Táto je alma mater tvorcov filmu, všetkých členov komediálnej skupiny Broken Lizard. (Real Tom Hardy)
  • Muž, který hraje postavu Lamb Chop a zároveň jednoho z hráčů rugby je bratr Kevina Heffernana jménem Patrick. (c.tucker)
  • Marjorie z kantýny, které se dovolá Zach, zatímco se snaží zkontaktovat s Marjorie Fontaine (dívka běžkyně), je skutečná matka Kevina Heffernana. (c.tucker)