poster

Do útoku

 • USA

  Over the Top

 • Slovensko

  Do útoku

Akční / Drama / Rodinný / Sportovní

USA, 1987, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  **

  Film jsem viděl nejdříve v polštině posléze v němčině abych měl později tu čest ho vidět v češtině. Sportu, kterému se u náš říká páka se všude jinde říká armwrestling a je na hovno stejně jako tento film. I když zase jak tam točil tou kšiltovkou dopředu a dozadu to mě vyvolalo vzpomínky na pana Tau. A vemte si takový rapery ty uchváltili ty otočky s kšiltovkou úplně.Nejlepší herec filmu --kamion.(14.8.2006)

 • 5150
  ****

  Tenhle film jsem za ta léta viděl již několikrát a vždycky mě bavil. Sly tady vypadá hodně dobře a role napraveného otce mu náramně sluší, navíc ten turnaj v páce s řadou pěkných týpků ("Bejt jednička je to jediný, druhý místo neexistuje. Druhý stojí za hovno."). K pohodovému pokoukání pak hodně přispívá výborný soundtrack v čele s titulkou "Winner Takes It All" od Sammy Hagara.(16.3.2009)

 • pakobylka
  ****

  Příběh, na němž není nic složitého - je přehledný jako širá pláň, předvídatelný, černobílý a třeba i trochu prostoduchý, ale jeho neoddiskutovatelnými klady jsou úžasná dobová atmosféra a přímočarý tah na branku. Sly je prostě zase jednou ten správný chlap se silnými svaly a se silným náklaďákem - chlap, který zůstává tím jediným pevným bodem ve vesmíru, když se všechny okolní světy hroutí. Nemusíte brát mé 4* moc vážně, ale "Do útoku“ je snímek, ke kterému mám osobní vztah - a nezklamal mě ani po letech.(11.8.2010)

 • blackrain
  ****

  Nepatřím mezi ty, co si do tohoto filmu rádi s rozběhem kopnou. Nemám ani potřebu ho nějakým způsobem odsuzovat, protože se mi líbilo, jak hrál Stallone otce, který musí zabojovat o lásku svého syna. Stallone si prostě udělal takovou malou odbočku od svých drsňáků, kteří toho zrovna moc nenamluví a rozdávají rány na všechny strany. Já to beru jako osvěžení jeho filmové tvorby. Taky je to film mého dětství.(18.7.2012)

 • Gilmour93
  **

  Dick Laurent není mrtev, nicméně nemá páky, co by zeťáka, ovládajícího pravačkou řadicí páku tahače i mistrovství světa v páce, zastavily.. Stalloneho ztrouchnivělá minipaleta hereckých poloh v plné parádě, srdceryvná hudba a dopředu nalinkovaný jímavý příběh, v kterém se všichni neuvěřitelně potí. Hlavní hrdina Lincoln Hawk dokonce perspiruje takovým způsobem, že jeho "vypínač" se kšiltem musel páchnout jak podpaží orangutana po hodinovém tréninku na rotopedu..(24.5.2011)

 • - Malé cameo bodyguarda si zde zahrál slavný wrestler Terry Funk. (Kletus)

 • - Sylvesterův mladší bratr, Frank Stallone, ve filmu zazpívá píseň „Bad Night“, kterou s ním napsal Peter Schless, v titulcích uvedený pod jménem Peter H. Schless. (Rominator)

 • - Natáčení probíhalo v Kalifornii, Arizoně, Utahu a Coloradu. (Terva)