Jackie Chan: My Stunts

Dokumentární

Hong Kong, 1999, 94 min

Jackie Chan

Dokument o akčních scénách z různých filmů s Jackie Chanem. Dosti zajímavé.(10.9.2007)

Veľmi zábavný dokument, kde Jackie prezrádca, ako je možné, že je stále taký frajer...(20.2.2007)

Vynikající pohled pod pokličku Jackieho kuchyně a celé hongkongské kinematografie. Jackie nám ukáže jak to dělají oni v Hong Kongu a jak v USA. Dovíme se něco o slavných scénách z jeho filmů a také nám ukáže jak (ne)máme doma dělat to co on. Btw. tu jeho angličtinu zkousnu. Já ho prostě žeru :)(11.1.2010)

Líp natočit dokument ,,jak to děláme,, snad ani nejde. Zajímavý, zábavný, doporučuji.(11.11.2013)

Dokumentární film v němž Jackie Chan seznámí diváka s výrobou a natáčením svých nebezpečných akčních scén a nelehkou prací svého kaskadérského týmu na snímcích Police Story a Mstitel beze jména. Na okamžik se podíváme i na plac natáčení Křižovatky smrti. Jackie prozradí a předvede nespočet triků a trademarků použitých v jeho filmech. V dokumentu vystupuje i Bradley James Allan, první neasijský člen Jackie Chan Stunt Teamu.(17.9.2011)