Karlos80

Grindhouse sexploitation shocker o psychotické teenagerce - tulačce (stopařce) Mary Anne Carpenter.., která na cestě (autostopem) po Texasu vyhledává své potencionální oběti, napřed se s nimi vyspí a pak je zabije, zvláštní tady ale je jedna věc, jak ona poté co svou oběť zabije, reaguje! Ona se chichotá, hravě poskakuje kolem mrtvoly a pak začne na místě kde mrtvola leží masturbovat! Ona má dokonce sex i se svým otcem (asi padesátník), který jak se zdá je pro ní dost dobrý (to ji našeptává její vnitřní hlas). Film je skutečně šílený, hodně nemocný a dementní, je to celé strašně moc špinavé a hlavně podivné, než většina tzv. exploitation filmů své doby. Má to něco málo přes hodinu, všechny vraždy tady vypadají příšerně, ale díky velmi levné editaci, zase nejsou nějak zvláště šokující (krev tam ale je), jediný co mě na tomto filmu sralo, byl strašně otravný soundtrack, nekecám, ale nic víc mi nešlo v poslední době tak na nervy, jako ta hudba tady, která vás doslova dohání k šílenství (zřejmě jde o záměr), poslouchat tyhle neuvěřitelné šrouby do hlavy celý den, tak se fakt asi zblázním! V případě že dáváte přednost 70's exploitation filmům v tomto případě s velmi žluklým obrazem (osvětlen je strašné!) a psychedelickým tónem, je to film přesně pro vás. Není to sice tak moc perverzní, jak by asi mělo být , ani ne tak šokující jak byste asi doufali, přesto ale jde o stále ještě dobrý příklad grindhouse, roughie a sexploitation film. trashe, než byste očekávali od tohoto královského páru (manželů Findlay's) vintage špinavosti a období. Všem obstaním spíše nedoporučuji, je to opravdu bizarní zvláštnost (ono to vypadá jak levné porno), není to film pro každého. Hlas vypravěče tady tomuto filmu dodává takový zvláštní nádech, tajemno, zároveň vede a nabádá Janie (vnitřní hlas) k tomu co dělá, on ji např. říká že ona je nejlepší lepší než všichni ostatní lidé na světě, kteří jsou hloupí a nehutní. Energetickou a vášnivou Janie bych na rande určitě pozval, ona vypadá skutečně neodolatelně (dlouhé blonďaté vlasy, červený oblek jako Karkulka, krátká sukně, bílé kozačky), ale asi bych si musel předem skáknout do? Víte kam. ()