poster

Muž, který věděl příliš málo

 • USA

  Man Who Knew Too Little, The

 • Německo

  Agent Null Null Nix - Bill Murray in Hirnloser Mission

 • Německo

  Agent Null Null Nix

 • Slovensko

  Muž, ktorý vedel príliš málo

Komedie / Krimi

USA / Německo, 1997, 94 min

Komentáře uživatelů k filmu (103)

 • Radiq
  **

  Z dobrého nápadu vznikla jako vždy průměrná komedie, o které jste věděli, jak bude probíhat a jak dopadne, ale byli jste zvědaví, co Bill Murray předvede za fórky. Takže původní nápad byl skvělej, ale pak už to šlo všechno podle starého známého schématu a s přibývajícím časem vtipy přestávaly být vtipama. Podle mě nejlepší role Alfreda Moliny - dokonce se mi líbil víc, než Murray. Ostatní už byli jenom takový nezajímavý postavičky. A teď už vím, kde se David Fincher inspiroval, když natáčel Hru.(11.8.2008)

 • Galadriel
  ****

  Velmi dobrý Bill Murray a podle mě docela povedená a hlavně vtipná komedie.(20.8.2005)

 • Radyo
  ***

  Docela zábavná komedie o "agentovi", který se zapletl do špionážní hry, aniž by měl vůbec tušení, co to kolem něj ve skutečnosti probíhá. Bill Murray je komediální typ a tady to jen a jen znovu potvrzuje. Taky ostatní herci zapadají přesně do zběsile vykonstruované zápletky a i díky nim je ve filmu poměrně často se čemu smát.(10.6.2003)

 • Enšpígl
  *****

  Ten název filmu, mě celkem dost přesně vystihuje a Bill Murray je stejnej bůh jako já !!(7.9.2008)

 • T2

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $13,717,039Tržby Celosvetovo $14,180,000(17.11.2009)

 • Anthony
  ****

  Bill Murray (výborný Jiří Štěpnička) hraje dobráckého blbce, který se zamotá do temných her tajných služeb. Omylem ale vystupuje jako sebevědomý tajný agent, který si dost užívá „svou roli“. Díky tomu vznikají vtipné situace, v nichž je Bill, který je pořád mimo, opravdu k popukání. Nezalekne se ani řezníka Borise (skvělý Alfred Molina) či doktorky Ludmily Kropotkinové. Zajímavá hudba Christophera Younga.(20.8.2003)

 • Radek99
  ***

  V hledáčku tvůrců jsou tentokráte špionážní filmy a lokalizací do Londýna zjevně upomínají k agentské elitě - Jamesu Bondovi. Po pár minutách děje ale tenhle soud poopravuji - potrefeným agentem by byl spíše Johnny English, kdyby nebyl natočen až o 6 let později... Muž, který věděl příliš málo (aluze upomínající na slavný Hitchcockův thriller) je zajímavě stylizovaný film se skutečně velkým potenciálem (především Bill Murray) a obrovským očekáváním, který ale bohužel zůstal (podobně jako již zmiňovaný Johnny English) stát někde na půl cesty ke skutečné filmové události. Místy vtipný je, Bill Murray potvrzuje, že je opravdu mimořádným komikem, ale chybí mu to nejdůležitější - režisérské vedení nějakého skutečného režijního génia (a že jich Bill Murray už poznal...) a mnohem lepší a propracovanější scénář. Sám to rozhodně nemůže utáhnout, i když se hodně snaží...(7.9.2008)

 • tron
  **

  Značne rozpačité. Američanom pomsta Veľkej Británii (za tiež tohoročného celovečerného BEANA) nevyšla napriek tomu, že mali na svojej strane komika Billa Murraya, ktorý komiku neznáša do takej miery, že sem-tam kvôli svojmu viditeľnému znechuteniu (častokrát aj priamo pred kamerou) potopí jeden dva filmy ročne. Ale konkrétne s takýmto zlým scenárom nemohol nič urobiť, ani keby chcel. A on nechcel. Hnusná, lacná vizuálna stránka (hocijaký sitkom vyzerá lepšie), trápne vtipy, otrasné herecké obsadenie (Peter Gallagher gŕŕŕ) a amatérska réžia (inak skúseného Jona Amiela - NÁVRAT SOMMERSBYHO, VRAŽDY PODĽA PREDLOHY). Murray našťastie o niekoľko rokov neskôr vďaka Sofii Coppola a Wesovi Andersonovi dokázal, že sa narodil pre úplne iný typ filmov. Blbý MUŽ, KTORÝ VEDEL PRÍLIŠ MÁLO, po ňom však už zostal. Možno ho myslel ako vtip. Hm. Máte pravdu. Asi nemyslel.(18.12.2004)

 • Oskar
  **

  Je mi moc líto, ale tohle je vážně slabá komedie. Kdyby v ní nehrál snaživý Bill Murray, bylo by to ještě trochu horší, ale nechci ve vás vzbudit dojem, že takhle je to nějaká výhra. Bohužel, slibný potenciál vděčné zápletky byl využit velice chabě a stačilo by jen málo, aby to ani nebyla komedie. Nezasmál jsem se ani jednou. Smůla.(28.7.2003)

 • emma53
  ****

  Já jsem se báječně bavila a Bill Murray byl naprosto excelentní. Oddychová komedie jak víno a dokonce i velmi dobrý dabing.(26.5.2012)

 • Rex Mundi
  **

  Keby to bolo nakrútené v polovici 80. rokov, poviem, že fajná komédia za 3*. Lenže do roku 1997 mi to už nejako nesedí. Je to jednoducho film v štýle rokov osemdesiatych a to vypovedá o jeho kladoch a zároveň je s novším rokom výroby jeho prekliatím.(11.9.2008)

 • Davies182
  ***

  Na jedno podívání zábavná komedie se skvělým Murrayem, které podráží nohy některé nechtěně trapné scénky.(12.3.2009)

 • JohnnyD
  *

  Bill Murray prežíval po zlatej ére SNL (80s), až kým ho nevzkriesili Sofia Coppola (00s) veľkú krízu (90s). Niet asi filmu, kde by to bolo vidieť lepšie.(25.8.2005)

 • kingik
  odpad!

  Tohle se opravdu nedalo. Nejhorší film s Billem Murraym, který jsem kdy viděl. Je sice chvályhodné udělat parodii na film Muž, který věděl příliš mnoho, ale když mě nerozesměje ani maličko jedna jediná scéna tak tady opravdu není co řešit.(22.2.2009)

 • Slarque
  **

  Podprůměrná komedie s několika povedenými gagy a trochou dobrých hlášek. Mohlo být i hůř: hlavní roli mohl dostat Leslie Nielsen.(20.5.2003)

 • jojinecko
  ****

  Crazy komédia, v ktorej logika a rácio nemajú miesto. Tony absurdností a ujetých situácií, ktorým dodáva ten správny šmrnc skvelý Bill Murray. Jediným cieľom tohto filmu je baviť a v mojom prípade bola misia úplne splnená.(17.1.2012)

 • Slartibarkfast
  ****

  Rozporuplné komentáře jak tak vidím, ale musím se přidat na stranu kladně hodnotících. Místy to bylo velmi přehnané a slabší a konec byl už vyloženě over, ale jinak jsem se musel smát. Nešlo to jinak. Když si vzpomenu na scénu s Billem, jak stojí na římse okna a něco mu spadne do oka. Prostě skvělá komedie. Možná není nejlepší, ale člověk se zasměje.. 70%(12.11.2009)

 • Thomick
  ****

  Nemám rád Gallaghera ani Molinu, ovšem Murray je brilantní. Jeho ruský tanečky prostě nemaj chybu. :-))(26.5.2009)

 • Gary
  ****

  Nemůžu si pomoct, ale konečně jsem se u komedie taky trochu zasmál. Bill Murray umí. A i ten Štěpnička dabovat umí.(8.8.2004)

 • codeas
  ****

  Bill Muray jako komik není moc známý,ale v tomto filmu exceluje.(21.12.2004)

 • evapetra
  ****

  Pokud máte za sebou těžký den a potřebujete vidět něco milého, nijak intelektuálně náročného, ale hodně vtipného, zkrátka, jestli se potřebujete zase jednou pořádně zasmát, pusťte si tuto komedii. Excelující Bill Murray se vám postará o zlepšení nálady.(26.3.2015)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace