Naivní americký turista Wallace Ritchie se při návštěvě Londýna omylem zaplétá do předem připravovaného atentátu. Jelikož se domnívá, že jde pouze o hru, dokáže tento dobrák Wallace zachovat pobavený klid tváří v tvář krutým a bezohledným špionům, kteří si na tento večer naplánovali poněkud jinou zábavu — rafinovaný atentát na britsko-ruskou státnickou smetánku. Žvanivý prostáček si s chutí hraje na Jamese Bonda, a s radostí a humorem jemu vlastním překazí i samostatnou a pečlivě naplánovanou akci. A to nemohou atentátníci nechat bez povšimnutí... (Warner Home Video CZ)

PavelVanekArt

Klasická filmová záměna postav, ztřeštěnej Bill Murray v nejlepších letech a tuctová zápletka. Drtivou část filmu táhne Murray a to mi stačilo. 4* a.k.a 70% ()

Šimpy

Výborná parodie, která si bere na paškál různé špionážní filmy a hlavně je fakt vtipná. Mohla by slouznout k trapnosti, ale ona se drží a Bill Murray je fakt skvělej. Teď jsem to viděl po letech znovu a dávám 4*. ()

otík

Perfektní komedie, kterak se Bill Murray nedobrovolně stal prvotřídním agentem. Svým stylem připomíná inspektora Clouseau, účinností svých metod akčního hrdinu. Bill Murray nezahrál svou postavu nijak trapně, ale dodal jí kouzlo a charisma. Vtipná a nenáročná komedie. ()

Radiq

Z dobrého nápadu vznikla jako vždy průměrná komedie, o které jste věděli, jak bude probíhat a jak dopadne, ale byli jste zvědaví, co Bill Murray předvede za fórky. Takže původní nápad byl skvělej, ale pak už to šlo všechno podle starého známého schématu a s přibývajícím časem vtipy přestávaly být vtipama. Podle mě nejlepší role Alfreda Moliny - dokonce se mi líbil víc, než Murray. Ostatní už byli jenom takový nezajímavý postavičky. A teď už vím, kde se David Fincher inspiroval, když natáčel Hru. ()

Doudis19

Fenomenální komik Bill Murray a hrátky s identitou, trošku v Hitchcock stylu. Především se musí ocenit velice vkusný humor, který si nepotřebuje podmaňovat davy sprosťárnami a podobnými berličkami. ()

hans500

Bezchybná parodie špionážních filmů (především Bondovek) s vynikajícím Billem Murrayem, vtipným scénářem a skvělými hláškami. ()

hanagi

I ve chvílích, kdy tahle hříčka lehce ztrácela tempo to stejně vždycky zachránil úžasný Bill Murray - já se skvěle bavila! ()

H.Gordon

Vtipná komedie, bohužel místy trochu nudná. Ale na jedno podívání vřele doporučuji. Bill Murray opět předvedl velmi kvalitní výkon, i když více mi sedí v roli trochu chytřejšího muže:-) Dala bych filmu 3,35. ()

cross

Komedie bez vtipu a s nudným scénářem. Billa Murraye mám velice rád, ale tentokrát jeho komediální vyzření nepřesahuje rámec kvality filmu. Klasická filmová pitomost, která za to rozhodně nestojí. ()

Specs

Hlášky: Lorelei 'Lory': - "Kdo jste? C.I.A., Mafie?" Wallace: - "Obojí." & Lorelei 'Lory': - "Podáte mi to Martini, nebo ho musím vypít odtud?" & Wallace: - "Prosím, nepoužívejte moje pravé jméno. Ničíte postavu, kterou tu představuju." ()

Vajonek

Film s hodně pasážemi, které jsou spíše takovými trapnými pokusy o zábavu, a s pár lepšími místy. A to říkám jako osoba s velkou slabostí pro Billa Murrayho. Nemyslím si, že by se u dobré komedie musel člověk válet smíchy, když se ale nezasměje (nebo neusměje) skoro vůbec, asi to není úplně v pohodě. Čím film trvá déle (a to není jeho stopáž z těch nejdelších), tím je zábava slabší (opakovaný vtip není vtipem, no), závěr s agenty plazícími se po pláži na čtyřech radši nebudu komentovat. Nejvíce se mi líbily scény s Alfredem Molinou, ty jsem si vyloženě užívala. Celkově u mě 50 %. ()

cab

Dobry koncept se snazicim se (Bill Murray), ale ve spatnych rukou, ktery se od zacatku do konce topi ve spatne provedenych a nacasovanych scenach bez napadu a kouska vtipu. Velka mizerie. 35% ()

wosho

Občas jsem se skvěle bavil, občas jsem se trošku nudil, občas mě ten film sral. Suma sumárum *** jsou akorát dost. ()

Paity

Mě to celkem bavilo. Určitě je to také tím, že Bill Murray je můj veliký oblíbenec, ale hlavně proto, že jsem film viděl jen jednou, takže se jako by dostavila taková ta radost z nového. Znovu už asi ale opakovat nebudu. Takže jde o takovou kvalitní jednohubku. ()