Povedená detektivka z klasického Hollywoodu. Snad první film, kdy mi David Manners nelezl na nervy, ale jeho scenárista a detektiv-amatér v jednom byl sympaťák a fandil jsem mu. Škoda jen malého prostoru pro Belu Lugosiho, toho chlapíka mám prostě rád, a když slyším jeho úžasnej hlas, celej se nějak fetišisticky rozechvěju. Zajímavý. Ačkoli se film nesl ve značně odlehčeném a nadsazeném duchu, naštěstí tu chyběly "komické výstupy", které obvykle tenhle dojem vytvářejí a jsou bez výjimky trapné (i tady je taková postava, a to studiový hlídač, co si rád hraje na policajta, ale tvůrci to naštěstí udrželi v mezích). Příjemný film.(22.8.2013)

• Paldiny

Obraz mizerný a strih bol robený snáď na kolene, jedinú scénu neušetril, človek si až myslí, že šla do obehu hrubá verzia bez štúdiových úprav. Zápletka o vražde na filmovom pľace si vybrala lepší deň, sadol odľahčený scenár, sympatická bola postava scenáristu, ktorému ako jedinému blikala v hlave žiarovka a komická neschopnosť detektívov, čo by pri ich dedukcii vyšetrovali vraha dodnes a vôbec by im neprekážalo, že už všetci navôkol pomreli. No, film samotný moc neoslovil a nepríde mi o nič pamätihodnejší, lepšie zahratý, alebo vo výsledku prekvapivejší než kilogramy jemu podobných detektívok.(12.1.2018)

Překvapivě celkem zdařilá a hlavně zábavná detektivka. Rok po natočení Drákuly se tu setkávají tři "drákulovští" herci - sám hrabě Bela Lugosi, Jonathan Harker - David Manners a představitel Van Helsinga Edward Van Sloan. Teda řeknu vám, že každý, kdo se aspoň občas kouknul na nějakej detektivní seriál, by tu vraždu musel vyřešit spíš než ti detektivové v tomhle filmu. To, jak byli tupí, to se nedá popsat, to se musí vidět. Naštěstí je tu ale David Manners, scénárista píšící převážně detektivní příběhy a detektiv amatér v jedné osobě, který téměř všechnu práci odvede za ně. Místama jsem se řezal smíchy, když z těch policajtů dělal ještě větší blbce než ve skutečnosti byli.(25.9.2009)

Neco mezi levnou krimi a komedii. Vtipalek vysetruje smrt filmoveho herce, ktereho nekdo zastrelil primo na place. :) Policie tape, vtipalek jede vysetrovani na vlastni pest. A do toho tam v zaberech pluje nadherna Adrienne... Pohodova podivana, kterou ale pustite po chvili definitivne z hlavy... 3+(12.8.2016)

Polozábavná kriminálka, ktorá sa celá točí okolo 2 vrážd vo filmovom štúdiu, ktoré práve natáča film z názvom 'Bozk smrti'. Niektoré fóry vedia pobaviť aj dnes -> postava štúdiového policajta. Príbeh je nastavený tak, aby záverečné odhalenie vraha bolo akoinak šokujúce a nepredvídateľné. Škoda, že Lugosi tu hraje iba druhé či tretie husle. Hodnotenie: 60%(26.2.2014)

• - George O'Hanlon v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

• - Edwin L. Marin v tomto filmu debutoval jako režisér. (Pumiiix)