poster

Ghosts on the Loose

Horor / Komedie

USA, 1943, 67 min

  • Oktavianus
    ***

    East Side Kids nikdy nebyli vtipní, byla to jen banda rádobyveselých fracků (i když... v jejich věku si hrát na puberťáky...), takže nemůžu říct, že bych se této komedii smál. Naštěstí režisér celkem vystihl náladu, střídá tajuplnou atmosféru s tou rozvernou, takže po celou hodinu udržuje příjemnou náladu a o nadsázce není pochyb. Bohužel se celá první půlka zbytečně věnuje svatbě; nebýt Avy Gardnerové, nebylo by se na co dívat, protože jak ti jakože mladiství sígři nacvičují sborový zpěv, to bylo utrpení. Druhá půle ve "strašidelném domě" je naštěstí podstatně zajímavější, a když si z nich Lugosi (jehož je tam pohříchu hrozně málo) dělá legraci měněním obrazů, je to dokonce zábavné.(11.2.2014)

  • liquido26
    ***

    Nebyla to taková hrůza jako Spooks Run Wild, kde se vyskytovaly rovněž East Side Kids a Bela Lugosi. Našlo by se zde několik momentů, které by se i s trochou dobré vůle daly nazvat zábavnými. Osobně bych zcela vyhodil tu pasáž se svatbou a zaměřil se na pobíhání ve strašidelném domě a hlavně tam dal více Bely Lugosiho. Scény s obrazy neměly chybu :-)(14.3.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace