Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Psychologické drama Michela Boisronda ukazuje složitosti vztahu milostného trojúhelníku. Sedmnáctiletý Olivier Fermond (Renaud Verley) studuje výborně filosofii na pařížském lyceu. Je hezký, z bohaté rodiny (na lyže jezdí do hotelu do Avonazu, hodně drahého střediska, má luxusně vybavený byt), je úspěšný u dívek a jednoho dne potká pětadvacetiletou Frederique Dampierre (Nathalie Delon) Zamiluje se do ní a úspěšně ji svede (nebo ona jeho, vzhledem k věkovému rozdílu). Problém je v tom, že ona má dlouholetý vztah s automobilovým závodníkem Enricem Fontanou (Robert Hossein), který právě testuje v Detroitu nové modely. Dokud je v USA, problémy nevznikají, ale všeho do času a Enrico se vrací do Paříže. Koho Frederika opustí a s kým zůstane?
Film byl ve své době v některých zemích (Japonsko) objektem cenzury a i ve Francii byl pro erotický obsah (nahota Nathalie Delon) zařazen jako 18+. (Peabody)

(více)

Recenze (1)

mac000 

všechny recenze uživatele

Olivier, sedmnáctiletý středoškolák, potká jednoho dne pětadvacetiletou Frédérique, krásnou ženu, která ho silně přitahuje. Potíž je v tom, že už má staršího partnera, závodníka Enrica. Pomalu, ale jistě se přátelství obou mění v milostnou aféru, protože Frédérique zjišťuje, že i ji Olivier přitahuje.  Když se ale Enrico vrací z Kanady, nad vztahem mladých milenců visí otazník. ()

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama